Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
06.-08.01.
Pořadatel:
východočeský (P - 400)
Místo konání:
Spartak Polička
Kódové číslo:
706920
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Jílek Zdeněk
Pomezí 436
569 71 Pomezí
Tel. (1):
608 725 973
E-mail:
zdenek.jilek@unet.cz

Poznámka pořadatele:

Presentace hráčů formou SMS v pátek mezi 9,00 - 17,00 h.

Losování v 17:30 h.

Příjezd hráčů na první zápasy bude do 8,10 h, 8,20 - 8,30 rozehrávka , 8,30 zahájení přeboru.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vrtěna Jakub 17.07.2006 TO TJ Svitavy
40
45
 
volná karta
27.11.2017 17:56:36
2.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
49
35
 
volná karta
03.11.2017 20:01:05
3.
Košek Adam 31.12.2006 TK Česká Třebová, z.s.
119
25
 
volná karta
29.11.2017 09:09:27
4.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
25
 
volná karta
01.11.2017 08:55:40
5.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
129
25
 
volná karta
03.11.2017 21:42:58
6.
Šmejkal Šimon 29.05.2006 TO TJ Tesla Pardubice
137
20
 
volná karta
10.11.2017 14:46:42
7.
Plachý Vojtěch 08.03.2006 TK Česká Třebová, z.s.
152
20
 
volná karta
19.12.2017 21:24:46
8.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
183
20
 
volná karta
21.11.2017 09:37:44
9.
Herman Dominik 20.03.2006 TK Ústí n. Orlicí
211
15
 
volná karta
28.11.2017 17:30:32
10.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
248
15
 
volná karta
01.11.2017 00:05:22
11.
Jurajda Timon 12.11.2006 TK Letohrad
253
15
 
volná karta
01.11.2017 17:57:40
12.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
272
15
 
volná karta
01.11.2017 20:59:18
13.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
273
15
 
volná karta
01.11.2017 05:03:18
14.
ZHÁNĚL Šimon 14.07.2007 Lokomotiva Trutnov
291
12
 
volná karta
06.11.2017 11:44:37
15.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
311
12
 
volná karta
01.11.2017 22:32:44
16.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
333
12
 
volná karta
04.12.2017 21:48:49
17.
Juliš Adam 11.10.2007 TC Chrudim z.s.
400
12
 
volná karta
10.12.2017 20:00:19
18.
Javůrek Petr 13.09.2006 Lokomotiva Trutnov
425
9
 
volná karta
01.11.2017 19:43:02
19.
Zahradníček Dušan 24.04.2006 Spartak Polička
465
9
 
volná karta
05.12.2017 08:42:58
20.
Valtr Patrik 06.09.2006 TK Choceň
506
9
 
volná karta
01.11.2017 16:07:15
21.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
511
9
 
volná karta
12.12.2017 10:00:23
22.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
514
9
 
volná karta
04.11.2017 18:28:44
23.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
2103
1
 
volná karta VČOTS
01.11.2017 04:03:12
24.
Klíma Filip 15.07.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
volná poředatele
05.11.2017 19:31:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vojtíšek Albert 16.06.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
520
9
 
 
03.11.2017 21:03:35
2.
Laštovička Lukáš 11.12.2006 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
619
6
 
 
28.11.2017 23:37:25
3.
Šafář Samuel 07.08.2007 Spartak Polička
710
6
 
 
05.12.2017 08:43:11
4.
Červinka Vilém 19.10.2007 TO TJ Tesla Pardubice
806
6
 
 
01.11.2017 14:39:10
5.
Šůna Adam 13.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1325
4
 
 
07.12.2017 22:03:57
6.
Brückner David 20.03.2008 TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2103
1
 
 
01.11.2017 00:04:47
7.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
2103
1
 
 
01.11.2017 00:32:47
8.
Čermák Filip 01.08.2008 TK Pernštýn 1897 Pardubice
2103
1
 
 
01.11.2017 19:52:44
9.
Tomíška Václav 29.04.2008 Tenisová akademie Siesta resort
2103
1
 
 
06.11.2017 20:44:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soumar Matyáš 22.07.2006 TK Česká Skalice
153
20
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 20:49:12
2.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 21:50:36
3.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
05.12.2017 08:43:42
4.
Vašíček Dominik 09.05.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
677
6
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 11:56:35
5.
Doskočil Aleš 06.08.2007 TK Pernštýn 1897 Pardubice
718
6
 
odhlášeno hráčem
20.12.2017 22:45:10
6.
Holý Tomáš 20.12.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
23.12.2017 15:18:19
7.
Šimonek Patrik 26.05.2008 TO TJ Tesla Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2017 08:50:44
8.
Vyčítal Vojtěch 17.08.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
203
15
 
odhlášeno hráčem
26.12.2017 20:12:49
9.
Schleiss Benedikt 10.07.2007 TK Letohrad
501
9
 
odhlášeno hráčem
31.12.2017 09:39:05
10.
Klíma Petr 20.08.2006 TK Česká Třebová, z.s.
509
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2018 11:04:03