Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
04.-06.01. |
Pořadatel: |
jihočeský (P - 300) |
Místo konání: |
TK Pelhřimov |
Kódové číslo: |
706860 |
Dvorců + povrch: |
2 umělá tráva |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Reich Evžen |
Masarykovo nám. 6 | |
39301 Pelhřimov | |
Tel. (1): |
602440177 |
E-mail: |
e.reich@tiscali.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Žahour Richard | 08.01.2008 | TK Písek | 44 |
35 |
volná karta | 11.11.2019 09:20:34 |
|
2. |
Zeman Jakub | 07.11.2008 | TK Pelhřimov | 66 |
30 |
volná karta | 01.11.2019 07:35:36 |
|
3. |
Fencl Tomáš | 23.07.2009 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 134 |
20 |
volná karta | 12.12.2019 17:28:27 |
|
4. |
Rychnavský Jonáš | 09.05.2008 | Sokol TK Kaplice | 160 |
20 |
volná karta | 07.11.2019 18:42:02 |
|
5. |
Dufek Pavel | 15.04.2008 | TK Písek | 208 |
15 |
volná karta | 13.11.2019 16:34:03 |
|
6. |
Hlavnička Martin | 09.06.2008 | Jiskra Bechyně | 217 |
15 |
volná karta | 10.12.2019 20:44:15 |
|
7. |
Hašek Antonín | 16.02.2008 | TK Písek | 239 |
15 |
volná karta | 04.11.2019 15:49:48 |
|
8. |
Bohoněk Marcel | 17.06.2009 | TJ TK Hluboká nad Vltavou | 278 |
15 |
volná karta | 02.12.2019 23:34:30 |
|
9. |
Faktor Matěj | 20.11.2008 | LTC Český Krumlov | 286 |
12 |
volná karta | 05.11.2019 08:33:37 |
|
10. |
Trkovský Marcel | 15.05.2008 | TK Milevsko, z.s. | 319 |
12 |
volná karta | 23.12.2019 09:21:08 |
|
11. |
Baštýř Ondřej | 21.01.2008 | TK Pelhřimov | 396 |
12 |
volná karta | 01.11.2019 07:44:30 |
|
12. |
Zapletal Ondřej | 22.04.2008 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | 415 |
12 |
volná karta | 01.11.2019 22:11:30 |
|
13. |
Novák Ondřej | 21.02.2008 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 489 |
9 |
volná karta | 21.12.2019 23:05:33 |
|
14. |
Marn Luca | 01.10.2008 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 553 |
9 |
volná karta | 16.12.2019 15:33:52 |
|
15. |
Novák Lukáš | 22.12.2008 | TK Pelhřimov | 783 |
6 |
volná karta | 14.12.2019 11:53:15 |
|
16. |
Konfršt Ondřej | 09.04.2009 | TK Písek | 812 |
6 |
volná karta | 11.11.2019 22:15:02 |
|
17. |
Chalupa Adam | 07.08.2009 | LTC Český Krumlov | 957 |
6 |
volná karta | 08.11.2019 18:04:19 |
|
18. |
Baštýř Jakub | 05.04.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
volná karta | 01.11.2019 00:10:27 |
|
19. |
Zvolánek Jakub | 02.02.2010 | TK Pelhřimov | 1939 |
1 |
volná karta pořadatele | 01.11.2019 05:55:34 |
|
20. |
Jareš Tadeáš | 18.01.2010 | TK Sezimovo Ústí | 1939 |
1 |
volná karta pořadatele | 01.11.2019 07:06:55 |
|
21. |
Šťastný Filip | 13.03.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1939 |
1 |
volná karta | 01.11.2019 14:25:19 |
|
22. |
Kváš Marian | 01.07.2010 | LTC Humpolec | 1939 |
1 |
volná karta | 04.11.2019 17:49:40 |
|
23. |
Rezek Daniel | 16.06.2010 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1939 |
1 |
volná karta | 25.12.2019 02:20:03 |
|
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.11.2019 00:24:16 |
|
2. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 01.11.2019 16:08:45 |
|
3. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 01.11.2019 16:09:00 |
|
4. |
Pražma Adam | 22.06.2010 | LTC Tábor 1903 | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.11.2019 15:59:37 |
|
5. |
Šilinek Adam | 08.06.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 14.12.2019 11:53:45 |
|
6. |
Hašek Jindřich | 08.12.2009 | TK Písek | 719 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.01.2020 20:28:08 |
|
7. |
Venc Tomáš | 30.09.2010 | LTC Humpolec | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 08:34:47 |
|
8. |
Kafka Tomáš | 01.06.2008 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 737 |
6 |
odhlášeno hráčem | 03.01.2020 16:50:43 |