Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor
Datum:
06.-08.01.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
Roja Příbram
Kódové číslo:
706830
Dvorců + povrch:
3 koberec
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Chmelík Jaroslav
Brodská 93
261 05 Příbram VIII
Tel. (1):
606 946 433
E-mail:
Jaroslav.Chmelik@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Na HMČR 3. - 6. 2. 2018 ČLTK Jablonec postupuje pouze vítěz dvouhry.
Leoš Fiala, předseda StčTS

Telefonická prezentace povolena v pátek 5. 1. 2018 od 16:00 do 17:45 na čísle 606 946 433 Jaroslav Chmelík
Vrchní rozhodčí Roman Chmelík 728 459 217
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
58
35
 
 
03.12.2017 11:36:58
2.
Ulrich Patrik 26.11.2006 LTC Kolín
99
25
 
 
01.11.2017 20:48:04
3.
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé
101
25
 
 
21.11.2017 11:29:43
4.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
103
25
 
 
06.11.2017 19:56:06
5.
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice
110
25
 
 
15.12.2017 11:50:52
6.
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice
112
25
 
 
15.12.2017 11:50:39
7.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
113
25
 
 
06.11.2017 15:52:52
8.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
115
25
 
 
02.11.2017 12:39:53
9.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice
116
25
 
 
20.12.2017 21:18:53
10.
Ledvina Jan 06.04.2006 Slavoj Český Brod
139
20
 
 
01.11.2017 20:19:48
11.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
183
20
 
 
06.12.2017 16:06:19
12.
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé
241
15
 
 
28.11.2017 18:50:40
13.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
255
15
 
 
01.11.2017 00:59:04
14.
Beneda Petr 28.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
267
15
 
 
16.11.2017 16:40:00
15.
Rašín Jakub 22.06.2007 TK Mnichovo Hradiště
274
15
 
 
05.11.2017 16:12:26
16.
Jareš Vojtěch 28.04.2006 Tsport Votice o.s.
278
12
 
 
18.12.2017 13:54:25
17.
Vlček Daniel 31.05.2006 Open Tennis Club
291
12
 
 
01.12.2017 18:58:09
18.
Sudik David 15.09.2006 TK Březnice
319
12
 
 
08.12.2017 19:54:50
19.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
329
12
 
 
01.11.2017 06:32:56
20.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
337
12
 
 
15.11.2017 14:26:34
21.
Koucký Jakub 08.11.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
442
9
 
poslední dle CŽ
15.11.2017 13:56:35
22.
Jarolímek Josef 28.08.2006 SK Žalov
459
9
 
volná karta
19.12.2017 16:31:18
23.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 00:09:08
24.
Kleibl Samuel 25.05.2008 Tenis Dobříš
2103
1
 
volná karta
02.11.2017 20:15:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 TK Březnice
603
9
 
 
04.11.2017 08:26:30
2.
Štreit David 03.08.2006 Sokol Králův Dvůr
619
6
 
 
01.11.2017 15:02:16
3.
Boháč Antonín 03.03.2008 TJ Kralupy o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:17:12
4.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:31:52
5.
Kolesár Matyáš 19.06.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
2103
1
 
 
16.11.2017 12:36:45
6.
Prokš Daniel 02.10.2006 TK Březnice
417
9
 
 
29.12.2017 10:11:24

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Trubač Tadeáš 09.01.2008 TK Písnice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.11.2017 18:37:52
2.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 22:33:25
3.
Barták David 04.10.2007 T.J. Sokol Sedlčany
1383
4
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 17:32:44
4.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
459
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 20:58:21
5.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
jiná oblast
15.12.2017 11:51:48
6.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
373
12
 
jiná oblast
15.12.2017 11:52:05
7.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
jiná oblast
15.12.2017 11:52:18
8.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
jiná oblast
15.12.2017 11:52:32
9.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
jiná oblast
15.12.2017 11:52:48
10.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
jiná oblast
15.12.2017 11:52:56
11.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
26.12.2017 14:22:52
12.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
27.12.2017 16:54:07
13.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 07:55:18
14.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 07:56:26
15.
Zíta Tomáš 26.06.2008 TK Lysá n.L.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 09:36:02
16.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
2103
1
 
odhlášeno hráčem
29.12.2017 11:18:06
17.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
2103
1
 
odhlášeno hráčem
30.12.2017 21:54:03
18.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
31.12.2017 12:00:33
19.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
31.12.2017 12:00:34
20.
Stichenwirth Petr 12.12.2006 TC VITALITY Březnice
346
12
 
odhlášeno hráčem
01.01.2018 14:18:56
21.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
547
9
 
odhlášeno hráčem
02.01.2018 17:19:49