Český tenisový svaz
Název:
Halový oblastní přebor-kvalifikace ročníku 2008
Datum:
09.-11.12.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Kódové číslo:
706815
Dvorců + povrch:
5 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Strnisková Jana
ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 391
Tel. (2):
222 333 402
E-mail:
jana.strniskova@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

!!! PREZENTACE telefonicky na čísle 777 922 391 v pátek od 16:00 do 18:00 hodin !!! Pořadatel - TK Horní Měcholupy Rozhodčí - Jana Strnisková Zdravotník-Jana Strnisková Soutěž je vypsána pro hráče a hráčky ročníku 2008 - nově zaregistrovaných v pražských klubech. Čtvrtfinalisté se kvalifikují přímo do Halového mistrovství Prahy ml.žactva. V této kvalifikaci se bude hrát pouze dvouhra. V případě,že počet účastníků převýší počty 40, může se turnaj prodloužit o potřebný počet dnů k dosažení čtvrtfinále. PŘEBOR JE, VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O POSTUPOVOU SOUTĚŽ , VYPSÁN POUZE PRO HRÁČE S ČESKÝM STÁTNÍM OBČANSTVÍM
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 00:05:06
2.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
 
01.11.2017 00:05:17
3.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:05:43
4.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 00:05:57
5.
Šidlík Jan 07.04.2008 TC ESO Praha z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:07:07
6.
Hromek Adrian 13.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
 
01.11.2017 00:10:06
7.
Hromek Patrik 13.05.2008 TENIS Klánovice
2103
1
 
 
01.11.2017 00:12:03
8.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
2103
1
 
 
01.11.2017 07:28:42
9.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 11:09:35
10.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 12:05:12
11.
Hošpes Matyáš 04.08.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 19:33:17
12.
Jandourek Filip 08.04.2008 TK Konstruktiva, z.s.
2103
1
 
 
02.11.2017 13:16:07
13.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
2103
1
 
 
03.11.2017 07:38:23
14.
Gebala Marek 12.04.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
 
08.11.2017 11:40:38
15.
Haberkorn Luc 09.06.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
 
11.11.2017 19:52:01
16.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
 
13.11.2017 08:44:20
17.
Loučka Ondřej 23.09.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
 
14.11.2017 22:07:09
18.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
 
15.11.2017 21:37:36
19.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2103
1
 
 
19.11.2017 22:09:13
20.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
 
25.11.2017 12:40:05
21.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
 
27.11.2017 14:05:08
22.
Korec Lukáš 06.04.2008 TK Start Praha-Topolka
2103
1
 
 
04.12.2017 11:05:21
23.
Vrtílka Jakub 10.08.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
 
08.12.2017 10:33:16
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:35:29
2.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:35:39
3.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:35:46
4.
Boháč Antonín 03.03.2008 TJ Kralupy o.s.
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:36:04
5.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
2103
1
 
jiná oblast
01.11.2017 11:36:18
6.
Andreas Jonáš 28.04.2008 SK Aritma Praha
2103
1
 
odhlášeno hráčem
03.11.2017 18:43:07
7.
Korolenko Kirill 20.06.2008 TC VŠ Praha
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem-nemá občanství ČR
13.11.2017 17:06:08
8.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
2103
1
 
odhlášeno hráčem
15.11.2017 22:12:55
9.
Richter Jonáš 28.12.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1988
3
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 15:33:50
10.
Kloub Milan 01.05.2007 Slavoj Litoměřice
511
9
 
jen pro 2008 a jiná oblast
28.11.2017 10:47:53
11.
Peterka Jakub 09.05.2008 Sokol Čimice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 17:03:00
12.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 09:58:18
13.
Trubač Tadeáš 09.01.2008 TK Písnice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 13:31:08