Název: | kvalifikace ročníku 2007 pro HOP ml.žactva | Pořadatel: | Praha | Datum: | 17.-19.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Chodora Radek | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kalina Tobiáš | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Fajt David | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Císař Otakar | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Jurda Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Sysel Lukáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Goca Mikuláš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Gerschpacher Thomas Alexander | | | | 7:6 (3), 6:2 | |
| | | | | |
Kločurek Daniel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krejčí Matyáš | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | |
Herman David | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Klofáč Tobiáš | | | 7:6 (5), 7:5 | | |
| | | | | |
Šafrata David | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Slabý Michal | | 7:6 (3), 6:0 | | | |
| | | | | |
Fröhlich Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Voleský Daniel | | | | | 6:2, 6:1 |
| | | | | |
Fröhlich Max | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Petrofský David | | 6:2, 0:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Sanders Oliver | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Sklenička Štěpán | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Perníček Lukáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Reitinger David | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hubička David | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Krejčiřík Martin | | | | 6:1, 6:1 | |
| | | | | |
Zedek Jakub | 6:3, 2:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Klíma Jakub | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | |
Černý Dominik | 6:1, 1:0, scr. | | | | |
| | | | | |
Jumar Jakub | | | 6:0, 3:6, 6:1 | | |
| | | | | |
Kiliján Jonáš | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Blažek Dan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kozlovský Matyáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: areál: Turínská 1483/3, 109 00 Praha 15; 9.00 Klíma-Kozlovský; 10.00 Chodora-Sysel,Kločurek-Klofáč,Sklenička- |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Reitinger David | | 1 | Hubička David | | 1 | Perníček Lukáš | | 1 | Sklenička Štěpán | | 1 | Petrofský David | | 1 | Sanders Oliver | | 1 | Krejčiřík Martin | | 1 | Zedek Jakub | | 1 |
Kategorie : 2 | Součet BH: 8 |
Kódové číslo akce: 702815 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kubec Filip | 07.04.2007 | SK HAMR, z.s. | Svoboda Matouš | 28.04.2007 | TJ Radlice z.s. | Bureš Oliver | 04.04.2007 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|