Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Halový oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  05.-08.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Sklenička Štěpán
 
 
 
Chodora Radek
6:1, 6:1
 
Andr Marek
6:2, 6:2
 
Goca Mikuláš
6:1, 6:0
 
Trupl Marek
6:4, 4:6, 6:2
 
 
6:0, 6:2
 
Rat Daniel
 
Voleský Daniel
6:0, 6:0
 
 
 
Šidlík Jan
6:4, 6:4
 
Hubač Marek
6:2, 6:1
 
Ladman Filip
6:3, 7:5
 
Jumar Jakub
6:0, 6:1
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Šafrata David
 
Kločurek Daniel
6:2, 6:1
 
 
 
Köhler Matěj
6:1, 6:2
 
Pugner Adam
6:1, 6:2
 
Eversfield Tomáš
7:6 (753)
 
Přáda Jaroslav
6:3, 7:6 (3)
 
 
6:0, 6:1
 
Kubec Filip
 
Hanke Max
6:4, 6:3
 
 
 
Kalina Tobiáš
6:1, 6:0
 
Pomahač Antonín
6:1, 6:1
 
Kusý Jakub
6:4, 6:2
 
Hrubeš Jan
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Sanders Oliver
 
Petrofský David
6:2, 6:2
 
 
 
Germala Darius
6:0, 1:0, scr.
 
Bureš Oliver
6:0, 6:1
 
Hromek Patrik
1:6, 6:3, 6:4
 
Luňák Maxim
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Fojtů Lukas
 
Vaněk Daniel
6:0, 6:1
 
 
 
Šulc Matěj
6:4, 6:2
 
Hromek Adrian
6:0, 6:1
 
Pešta Richard
6:2, 6:3
 
Svoboda Patrik
6:0, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Klofáč Tobiáš
 
Komínek Kryštof
6:0, 6:4
 
 
 
Mohamed Rahman
6:0, 6:0
 
Jurman Alexander
6:1, 6:4
 
Reitinger David
6:4, 6:3
 
Brettl Tobiáš
6:0, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Krejčí Matyáš
 
Duda Adam
7:5, 3:6, 6:2
 
 
 
Jurda Jakub
6:0, 6:1
 
Císař  Otakar
6:3, 6:4
 
Černý Dominik
6:2, 6:3
 
Kiliján Jonáš
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Kozlovský Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: HRÁČ PETROFSKÝ SKREČOVAL UTKÁNÍ PRO ZRANĚNÍ
Počet účastníků48
NasazeníBH
Sklenička Štěpán 2160
Kozlovský Matyáš 3645
Kločurek Daniel 4345
Klofáč Tobiáš 5135
Petrofský David 5535
Komínek Kryštof 6135
Sanders Oliver 7235
Šafrata David 7730
Kategorie : 12Součet BH: 320
Kódové číslo akce: 702800

Sklenička Štěpán - Kozlovský Matyáš
 
 
 
Bureš Oliver - Hromek Adrian
6:0, 6:1
 
Germala Darius - Mohamed Rahman
6:4, 6:4
 
Kalina Tobiáš - Přáda Jaroslav
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Rat Daniel - Šidlík Jan
 
Klofáč Tobiáš - Hanke Max
6:3, 6:2
 
 
 
Köhler Matěj - Eversfield Tomáš
3:6, 6:1, 1:0 (8)
 
Ladman Filip - Duda Adam
6:3, 6:0
 
Hromek Patrik - Pugner Adam
6:4, 6:4
 
Trupl Marek - Kusý Jakub
6:1, 3:6, 1:0 (6)
 
 
7:6 (5), 6:1
 
Krejčí Matyáš - Fojtů Lukas
 
Reitinger David - Kubec Filip
6:1, 6:2
 
 
 
Svoboda Patrik - Andr Marek
6:0, 6:2
 
Goca Mikuláš - Jurman Alexander
6:4, 1:6, 1:0 (6)
 
Šulc Matěj - Brettl Tobiáš
6:4, 6:4
 
Jurda Jakub - Černý Dominik
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Sanders Oliver - Šafrata David
 
Vaněk Daniel - Voleský Daniel
4:6, 6:3, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Císař  Otakar - Hrubeš Jan
 
Pomahač Antonín - Chodora Radek
6:3, 6:1
 
Jumar Jakub - Pešta Richard
6:2, 6:0
 
 
6:2, 6:4
 
Kločurek Daniel - Komínek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Křivánek Pavel (platná licence AV do 31.12.2021)
Počet dvojic22
NasazeníBH
Sklenička Štěpán 2160
Kozlovský Matyáš 3645
Kločurek Daniel 4345
Klofáč Tobiáš 5135
Komínek Kryštof 6135
Sanders Oliver 7235
Šafrata David 7730
Krejčí Matyáš 9830
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 704800

Tisková PDF verze hracího plánu