Název: |
EZE Cup |
Datum: |
04.-05.04. |
Pořadatel: |
TK EZE Olomouc z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706247 |
Dvorců+povrch: |
2 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Subota Jan |
: |
gen.Píky 300/12 |
: |
77900 Olomouc |
Tel. (1): |
608740187 |
E-mail: |
info@tkeze.cz |
Poznámka pořadatele: PREZENTACE PROBĚHNE DEN PŘEDEM MEZI 16-18 HOD FORMOU SMS (jméno hráče) NA TEL 608740187.
VYLOSOVÁNÍ A PROGRAM UTKÁNÍ BUDE ZVEŘEJNĚN NEJPOZDĚJI DO 20 HOD NA STRÁNKÁCH WWW.CZTENIS.CZ
ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)
https://playsight.com/our-sports/tennis/
ADRESA TENISOVÉ HALY KŘELOV-BŘUCHOTÍN U OLOMOUCE : http://tkeze.com/1.html
https://goo.gl/maps/9NX1W17yMXi1ewSGA
https://en.mapy.cz/s/3qscG
|
|
Seznam přihlášených
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
0 |
|
02.02.2020 16:35:14 |
2. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
0 |
|
01.11.2019 00:35:18 |
3. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
0 |
|
01.11.2019 00:11:00 |
4. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
310 |
12 |
0 |
|
19.02.2020 20:33:26 |
5. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
0 |
|
01.11.2019 06:39:29 |
6. |
Kazík Martin |
23.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
359 |
12 |
0 |
|
27.11.2019 18:32:39 |
7. |
Průdek Šimon |
23.03.2009 |
TC BORS CLUB |
402 |
12 |
0 |
|
01.12.2019 16:37:39 |
8. |
Baderle David |
12.08.2008 |
Sokol Zábřeh |
456 |
9 |
0 |
|
02.02.2020 10:41:18 |
9. |
LUKŠ PATRIK |
07.10.2009 |
HTK Třebíč |
462 |
9 |
0 |
|
01.11.2019 11:21:33 |
10. |
Vymazal David |
07.10.2009 |
TK Milo Olomouc |
485 |
9 |
0 |
|
03.12.2019 10:18:11 |
11. |
Papajík Jakub |
10.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
506 |
9 |
0 |
|
05.11.2019 14:34:40 |
12. |
Hrdlička Miroslav |
23.02.2009 |
TK Gymnázium Uničov |
577 |
9 |
0 |
|
05.11.2019 10:39:52 |
13. |
Dvořák Jakub |
06.11.2009 |
TK EZE Olomouc z.s. |
586 |
9 |
0 |
|
01.11.2019 08:02:00 |
14. |
Nevrlý Jakub |
09.01.2009 |
TK Fatra Napajedla |
609 |
9 |
0 |
|
01.11.2019 00:23:32 |
15. |
Mrkvica Dominik |
19.09.2008 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
631 |
9 |
0 |
|
05.11.2019 11:14:04 |
16. |
Přemyslovský Tomáš |
20.05.2009 |
TK Natali |
905 |
6 |
0 |
|
01.11.2019 06:58:03 |
17. |
Móler Petr |
22.01.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1084 |
4 |
0 |
|
13.02.2020 17:45:37 |
18. |
Lyčka Teodor |
10.09.2008 |
TJ Sokol Bílovice n.Svit. |
1226 |
4 |
0 |
|
03.11.2019 10:43:54 |
19. |
Medvedík Jakub |
02.07.2009 |
Sportcentrum Uhříněves |
1556 |
3 |
0 |
|
21.11.2019 13:16:46 |
20. |
Naňák Daniel |
19.09.2009 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1938 |
3 |
0 |
|
02.01.2020 10:17:35 |
21. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
0 |
|
31.10.2019 23:52:16 |
22. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:09:27 |
23. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:10:05 |
24. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:14:41 |
25. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:16:27 |
26. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:17:06 |
27. |
Šindelka Adam |
06.01.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:18:33 |
28. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:27:58 |
29. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:30:15 |
30. |
Satrapa Martin |
25.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 00:34:00 |
31. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 05:56:34 |
32. |
Slovák Petr |
21.02.2009 |
TK Natali |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 06:35:14 |
33. |
Staněk Dominik |
01.07.2010 |
TC Brno. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 09:33:33 |
34. |
Schneebaum Andreas |
30.04.2010 |
HTK Třebíč |
1939 |
1 |
0 |
|
01.11.2019 22:21:36 |
35. |
Borák Lukáš |
11.03.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
0 |
|
02.11.2019 14:15:21 |
36. |
Bačík Matěj |
27.05.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
0 |
|
13.11.2019 13:57:45 |
37. |
Hustý Jan |
19.06.2010 |
TK Gymnázium Uničov |
1939 |
1 |
0 |
|
25.11.2019 12:00:56 |
38. |
Grohmann Šimon |
22.02.2010 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
15.12.2019 20:28:16 |
39. |
Novotný Tobiáš |
19.09.2008 |
Tenisový klub FOREA o.s. |
1939 |
1 |
0 |
|
01.01.2020 13:26:08 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.12.2019 08:32:19 |
2. |
Sýkora Ondřej |
26.04.2010 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 07:00:01 |
3. |
Trunda Jakub |
12.08.2008 |
Tenisový klub Šternberk, z.s. |
536 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2020 14:44:20 |
4. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2020 17:53:19 |
|