Název:
tenis klánovice
Datum:
28.-29.03.
Pořadatel:
TENIS Klánovice (C - 500)
Kódové číslo:
706237
Dvorců+povrch:
2 antuka
Hlavní soutěž  
Počet účastníků:
16
Prezentace
v do 18:00 hod.


Kontaktní osoba:
Laža Filip
:
V pátém 521
:
19014 Praha 9
Tel. (1):
720380800
E-mail:
info@tktola.cz
Internet:
tktola.cz


Seznam přihlášených
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn poznámka datum přihlášení
1.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
0
 
30.12.2019 16:46:36
2.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
01.11.2019 00:19:35
3.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 10:18:06
4.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
02.11.2019 16:19:49
5.
Drul Matvij 11.02.2009 SK Satalice
433
12
0
 
21.01.2020 19:30:47
6.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
0
 
31.10.2019 23:57:49
7.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
0
 
01.11.2019 00:22:51
8.
Tesař Daniel 22.05.2008 LTC Slaný
905
6
0
 
21.11.2019 18:38:56
9.
Jirásek Šimon 15.07.2009 LTC Slaný
1428
4
0
 
01.11.2019 09:38:17
10.
Schick Jan 21.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
1823
3
0
 
09.03.2020 10:25:30
11.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:54:31
12.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:57:34
13.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:59:25
14.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:01:51
15.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:13:11
16.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:26:53
17.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
0
 
01.11.2019 00:29:15
18.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
0
 
01.11.2019 00:31:47
19.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 00:33:21
20.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:36:11
21.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:37:25
22.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
0
 
01.11.2019 04:47:03
23.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 05:16:48
24.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 07:01:47
25.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
0
 
01.11.2019 08:06:15
26.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
01.11.2019 08:09:35
27.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
0
 
02.11.2019 00:35:47
28.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 22:30:38
29.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 10:42:27
30.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
0
 
04.11.2019 12:32:46
31.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
0
 
04.11.2019 15:05:55
32.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
0
 
05.11.2019 18:01:06
33.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
0
 
25.11.2019 00:09:31
34.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
0
 
29.11.2019 18:36:59
35.
Sedlatý Mikuláš 18.05.2010 Severočeská tenisová o.s.
1939
1
0
 
01.12.2019 20:56:57
36.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
0
 
02.12.2019 13:48:51
37.
Elsnic Petr 17.06.2010 Tenisová akademie Březno u Loun
1939
1
0
 
06.02.2020 21:46:52
38.
Jurčák Martin 03.02.2010 Tenis club Úvaly
1939
1
0
 
07.02.2020 19:11:06
39.
Jurčák Matyáš 03.02.2010 Tenis club Úvaly
1939
1
0
 
07.02.2020 19:18:07

Seznam odstraněných
# příjmení a jméno nar. klubová příslušnost BH CŽn důvod odhlášení datum odhlášení
1.
Tregler Jonáš 19.10.2009 TK Horní Měcholupy
835
6
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 19:30:19
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 22:38:44
3.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 14:51:51
4.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
04.03.2020 15:20:47