Datum: |
27.-29.03. |
Pořadatel: |
TC ESO Praha z.s. (C - 500) |
Místo konání: |
Chabařovická 4 |
Kódové číslo: |
706217 |
Dvorců + povrch: |
4 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 16:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Juránek Pavel |
Chabařovická 4 | |
18000 Praha 8 | |
Tel. (1): |
605473952 |
E-mail: |
pavel.juranek@tseso.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | 201 |
15 |
24.11.2020 18:53:00 |
||
2. |
Stojanov Daniel | 10.03.2009 | LTC Houštka | 214 |
15 |
02.11.2020 07:59:47 |
||
3. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | 276 |
12 |
03.11.2020 19:42:58 |
||
4. |
Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | 434 |
9 |
02.11.2020 07:59:55 |
||
5. |
Plicka Oliver Benjamin | 24.03.2009 | TC ESO Praha z.s. | 661 |
6 |
02.11.2020 08:00:10 |
||
6. |
Boček Jáchym | 06.02.2009 | TC ESO Praha z.s. | 752 |
6 |
02.11.2020 08:00:54 |
||
7. |
Bartoš Vojtěch | 06.06.2009 | TC ESO Praha z.s. | 796 |
4 |
02.11.2020 08:00:20 |
||
8. |
Kothera Alexander | 28.04.2010 | TC ESO Praha z.s. | 1417 |
3 |
12.11.2020 09:27:49 |
||
9. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:15:10 |
||
10. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:50:00 |
||
11. |
Michna Gabriel | 06.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
01.11.2020 00:07:32 |
||
12. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 01:00:09 |
||
13. |
Iliev Christian | 21.07.2011 | LTC Houštka | 1687 |
1 |
02.11.2020 08:01:13 |
||
14. |
Hrnčiřík Jan | 21.02.2011 | TC ESO Praha z.s. | 1687 |
1 |
03.11.2020 13:29:34 |
||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 03.03.2021 21:44:38 |
|
2. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:08 |
|
3. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:15 |
|
4. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:15 |
|
5. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:16 |
|
6. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.03.2021 12:00:16 |
|
7. |
Hlas Robin | 29.06.2011 | Tenis Akademie Bálek, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:30 |
|
8. |
Nováček Bořivoj | 12.06.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:30 |
|
9. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:30 |
|
10. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:33 |
|
11. |
Příhoda Adam | 14.03.2011 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:34 |
|
12. |
Drábek Jan | 18.12.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:34 |
|
13. |
Kodeš Jan | 08.05.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:34 |
|
14. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 253 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 21.03.2021 12:00:35 |