Název: | Tenis Cibulka Open | Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 24.-26.03. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Šusta Bartoloměj | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Voplakal Martin | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Elkhaiat Adam | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Vašta Petr | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Kačur Dan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kiliján Jonáš | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Janus Michal | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Loužecký Jan | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Jurman Alexander | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Jirásek Milan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Petráš Michal | | | 6:3, 5:7, 1:0 | | |
| | | | | |
Slabý Michal | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Krejčí Matyáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Voleský Daniel | | | | | 5:4, scr. |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bladský Matyáš | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kropáček Martin | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Braun Denis | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | |
Sklenička Michal | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Šafrata David | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Goca Mikuláš | | | | 6:1, 6:0 | |
| | | | | |
Severýn Václav | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Švarc Prokop | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Mareš Karel | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Saburi Hikaru | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Šimek Matyas | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kozlovský Matyáš | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: 8:00 Voplakal-Elkhaiat, Vašta-Kačur, Kilián-Janus, Jurman-Jirásek, Petráš-Slabý
9:15 Bladský-Kropáček, Braun-Sklenička, Goca-Severýn, Švarc-Mareš, Saburi-Šimek
11:00 Šusta,Loužecký,Krejčí
12:15 Voleský,Šafrata, Kozlovský |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Šusta Bartoloměj | 116 | 25 | Kozlovský Matyáš | 135 | 20 | Loužecký Jan | 183 | 20 | Šafrata David | 187 | 20 | Krejčí Matyáš | 222 | 15 | Voleský Daniel | 359 | 12 | Janus Michal | 497 | 9 | Goca Mikuláš | 509 | 9 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 130 |
Kódové číslo akce: 702215 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | ZHÁNĚL Šimon | 14.07.2007 | Lokomotiva Trutnov | Černoch Daniel | 14.09.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Valenta Jan | 28.04.2006 | TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vašta Petr | 09.09.2008 | SK Tenis Kladno | Voplakal Martin | 18.08.2007 | TJ Radlice z.s. | Houdek Marek | 04.11.2006 | TK Slavia Plzeň |
|