Název: |
SAPE CUP |
Datum: |
30.-31.03. |
Pořadatel: |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400) |
Kódové číslo: |
706209 |
Dvorců+povrch: |
6 umělá tráva |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v So do 08:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Pecák Pavel |
: |
Pražská brána 108 |
: |
29301 Mladá Boleslav |
Tel. (1): |
723 651 348 |
E-mail: |
pecak.pavel@seznam.cz |
Internet: |
www.sportcentrum-mb.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace a losování na místě v den konání turnaje. Informace o areálu, přístupových cestách, ubytování najdete na www.sportcentrum-mb.cz .Vstup na dvorce pouze v čisté obuvi. Hráči v obuvi od antuky nebudou na dvorce vpuštěni. Turnaje kategorie C a okresní přebory : dvouhra i čtyřhra -3.set formou supertiebreaku, čtyřhra navíc s pravidlem no ad. Adresa areálu : Bezděčín 89,29301, Mladá Boleslav. Tel.kontakt: 723 651 348, Pecák Pavel |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Derenin Matyáš |
02.02.2007 |
LTK Liberec |
119 |
25 |
|
|
15.03.2019 21:00:18 |
2. |
Volšička Michal |
12.08.2007 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
237 |
15 |
|
|
14.02.2019 20:58:24 |
3. |
Zachař Jan |
16.01.2007 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
237 |
15 |
|
|
23.02.2019 20:27:06 |
4. |
Hrabánek Michal |
03.12.2007 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
272 |
15 |
|
|
05.11.2018 21:29:12 |
5. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
326 |
12 |
|
|
11.03.2019 18:40:31 |
6. |
Hošic Benjamín |
06.06.2007 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
370 |
12 |
|
|
13.11.2018 10:33:24 |
7. |
Dzúr Jan |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
494 |
9 |
|
|
01.11.2018 10:16:54 |
8. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
522 |
9 |
|
|
01.11.2018 10:08:53 |
9. |
Fejfar Eduard |
25.09.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
658 |
9 |
|
volná karta |
10.11.2018 10:10:58 |
10. |
Smolen František |
26.04.2007 |
TK Čelákovice |
756 |
6 |
|
|
01.11.2018 21:54:33 |
11. |
Opa Daniel |
19.12.2007 |
TK Čelákovice |
874 |
6 |
|
|
04.02.2019 22:25:52 |
12. |
Krčmář Matouš |
03.03.2008 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
1253 |
4 |
|
volná karta |
12.01.2019 11:40:04 |
13. |
Miška David |
14.11.2008 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 06:43:22 |
14. |
Johan Marek |
23.05.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
2094 |
1 |
|
|
17.12.2018 19:33:53 |
15. |
Slavík Jakub |
18.10.2009 |
LTK Liberec |
2094 |
1 |
|
|
29.03.2019 12:02:05 |
16. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Toman Michal |
24.02.2008 |
TK Severní Terasa |
936 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2018 20:21:19 |
2. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2018 13:19:10 |
3. |
Trávníček Jaroslav |
11.09.2008 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
25.01.2019 11:06:24 |
4. |
Košárko Filip |
31.05.2008 |
TK AGROFERT Prostějov |
82 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
09.02.2019 21:50:34 |
5. |
Pala Matyáš |
28.06.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2019 13:30:41 |
6. |
SVOBODA ADAM |
21.10.2008 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.02.2019 13:09:47 |
7. |
Martinovič Lukáš |
12.06.2009 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.02.2019 20:50:55 |
8. |
Vtelenský Vojtěch |
11.05.2007 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
509 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
02.03.2019 09:57:25 |
9. |
Stojanov Daniel |
10.03.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.03.2019 11:08:34 |
10. |
Minx Jindřich |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2019 12:36:44 |
11. |
Minx Vojta |
19.05.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.03.2019 15:20:53 |
12. |
Kapusta Jakub |
04.02.2008 |
TO Sokol Nehvizdy |
734 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
16.03.2019 10:00:30 |
13. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.03.2019 19:02:03 |
14. |
Vortel Štěpán |
25.10.2008 |
Tenisový klub Benátky nad Jizerou |
874 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.03.2019 09:27:32 |
15. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2019 07:31:38 |
16. |
Kreysa Jan |
02.09.2009 |
LTK Liberec |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.03.2019 12:48:29 |
17. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.03.2019 00:30:49 |
18. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2019 11:34:30 |
19. |
Vališ Šimon |
16.02.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2019 16:28:42 |
20. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2019 19:52:56 |
21. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.03.2019 19:54:02 |
22. |
Majera Denis |
25.03.2009 |
Lokomotiva Trutnov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2019 07:02:06 |
23. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2019 10:29:57 |
24. |
Červený David |
05.07.2008 |
LTC Houštka |
729 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.03.2019 12:00:20 |
25. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.03.2019 12:00:21 |
26. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
23.03.2019 12:00:22 |
27. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2019 15:03:38 |
28. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2019 15:09:06 |
29. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.03.2019 17:49:34 |
30. |
Váňa Filip |
30.01.2007 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
487 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 01:19:48 |
31. |
Kec Adam |
21.09.2007 |
SK Matchball Česká Lípa |
234 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 09:25:19 |
32. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 10:26:43 |
33. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 10:40:18 |
34. |
Burbo Goran |
01.07.2008 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
427 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 10:58:07 |
35. |
Pabisiak Kevin Patryk |
07.07.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
711 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 10:58:54 |
36. |
Šára Dominik |
06.01.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:00:41 |
37. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:18:08 |
38. |
Abrahám Nicolas |
20.12.2007 |
TK Most |
138 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:36:54 |
39. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
291 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:45:34 |
40. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:47:34 |
41. |
Stone Lukáš |
28.04.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.03.2019 11:57:58 |
42. |
FALTA OLIVER |
08.07.2007 |
LTK Liberec |
125 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
27.03.2019 08:21:57 |
43. |
Kolesár Matyáš |
19.06.2008 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
338 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
28.03.2019 07:14:37 |
44. |
Archmann Dominik |
11.12.2007 |
TK Železný Brod |
874 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
29.03.2019 08:03:36 |
45. |
Grübel Petr |
30.11.2007 |
Slovan Liberec |
393 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
29.03.2019 11:14:30 |
|