Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  17.-19.03.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Volf Matěj
 
 
 
Zábelka Daniel
6:0, 6:3
 
Riedl Matěj
6:1, 6:0
 
Klíma Max
6:2, 3:6, 1:0
 
Hanuš Ondřej
6:1, 6:1
 
Hladík Daniel
6:3, 6:3
 
Strnad Štěpán
6:2, 6:0
 
Duchoň Daniel
7:6, 6:1
 
 
 
Šelemberk Richard
6:4, 6:1
 
Jarolímek Josef
6:2, 6:0
 
Andreas Jonáš
6:0, 7:5
 
Severýn Václav
7:6, 2:6, 1:0
 
 
6:0, 6:3
 
Derenin Matyáš
 
Brettl Filip
5:7, 6:4, 1:0
 
Honzátko Vítek
6:0, 6:1
 
Tesař Daniel
6:3, 1:6, 1:0
 
Kuchař Saša
6:0, 6:0
 
Kloub Milan
scr.
 
David Edwards
6:0, 6:1
 
 
6:4, 6:0
 
Dvořák Lukáš
 
Tuša Robert
6:3, 6:2
 
Blažek Dan
6:0, 6:2
 
Rosecký Daniel
6:1, 6:2
 
Brázda Filip
6:2, 7:5
 
Bureš Oliver
6:0, 6:2
 
Jaroš Michal
6:6, scr.
 
 
6:0, 6:0
 
Perníček Lukáš
 
Rozhodčí turnaje: mgr jiří knížek
Poznámka pořadatele: program na neděli: 9:00==volf, strnad,duchoň, derenin, tuša, perníček 10:30==šárová,chlubnová,dirlbeck,picková 12:00==semi singl kluci 13:30==finále singl holky, debl holky předkolo ondráčková,dirlbeck,blažková,chlubnová 15:00==semi deblů kluci 16:30==semi deblů holky
Počet účastníků27
NasazeníBH
Volf Matěj 11525
Perníček Lukáš 15820
Dvořák Lukáš 16320
Duchoň Daniel 17120
Strnad Štěpán 20615
Brettl Filip 27015
Derenin Matyáš 27812
Tuša Robert 34612
Kategorie : 7Součet BH: 139
Kódové číslo akce: 702203

Petrofský David - Dvořák Lukáš
 
 
 
Bureš Oliver - Jaroš Michal
6:1, 6:1
 
Šelemberk Richard - Rosecký Daniel
2:6, 6:0, 1:0
 
Duchoň Daniel - Derenin Matyáš
6:4, 6:3
 
 
 
 
6:4, 1:6, 1:0
 
Brázda Filip - Tuša Robert
 
Riedl Matěj - Klíma Max
6:2, 6:3
 
 
 
 
6:2, 6:0
 
Brettl Filip - Strnad Štěpán
 
Severýn Václav - David Edwards
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Perníček Lukáš - Prokopius Oliver
 
Rozhodčí turnaje: mgr. jiří knížek
Poznámka pořadatele: program na neděli: 9:00==volf, strnad,duchoň, derenin, tuša, perníček 10:30==šárová,chlubnová,dirlbeck,picková 12:00==semi singl kluci 13:30==finále singl holky, debl holky předkolo ondráčková,dirlbeck,blažková,chlubnová 15:00==semi deblů kluci 16:30==semi deblů holky
Počet dvojic9
NasazeníBH
Petrofský David 11125
Prokopius Oliver 14420
Perníček Lukáš 15820
Dvořák Lukáš 16320
Duchoň Daniel 17120
Strnad Štěpán 20615
Brettl Filip 27015
Derenin Matyáš 27812
Kategorie : 7Součet BH: 147
Kódové číslo akce: 704203

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jaroš Michal04.11.2006TK Rochlice Liberec
Dvořák Lukáš16.07.2006SK HAMR, z.s.
Strnad Štěpán09.03.2006Tenis Dobříš
Volf Matěj04.08.2006LTC Mladá Boleslav o.s.
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Prokopius Oliver11.06.2006Lob S.A. Bohnice, zs