Datum: |
16.-18.03. |
Pořadatel: |
TK Horní Měcholupy (C - 400) |
Kódové číslo: |
706188 |
Dvorců + povrch: |
6 umělá antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
9 |
Prezentace v |
So do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Duda Václav |
Hornoměcholupská 564 | |
109 00 Praha 15 | |
Tel. (1): |
606 916 916 |
E-mail: |
vaclav.duda@tenisduda.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Volšička Michal | 12.08.2007 | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 237 |
15 |
14.02.2019 20:56:21 |
||
2. |
Jumar Jakub | 08.10.2007 | TK Horní Měcholupy | 299 |
15 |
27.01.2019 11:27:04 |
||
3. |
Pešta Richard | 20.10.2007 | TCM Dubeč, z.s. | 401 |
12 |
27.01.2019 11:13:14 |
||
4. |
Krauskopf Matěj | 31.10.2008 | SK Satalice | 724 |
6 |
02.12.2018 19:14:10 |
||
5. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | 2094 |
1 |
01.11.2018 02:04:57 |
||
6. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | 2094 |
1 |
01.11.2018 03:42:01 |
||
7. |
Suchy Erik | 04.07.2009 | TJ Sokol Stodůlky | 2094 |
1 |
přijat | 11.12.2018 19:38:06 |
|
8. |
volná karta | volná karta |
||||||
9. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Drul Matvij | 11.02.2009 | TJ Sokol Vysočany | 2094 |
1 |
přijat | 21.01.2019 15:24:55 |
|
2. |
Jurák Marek | 06.12.2009 | TCD Donovalská | 2094 |
1 |
přijat | 04.03.2019 16:45:26 |
|
3. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 2094 |
1 |
přijat | 15.03.2019 13:34:50 |
|
4. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 2094 |
1 |
přijat | 15.03.2019 13:35:14 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chovanec Samuel | 04.06.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.12.2018 18:02:28 |
|
2. |
Trávníček Jaroslav | 11.09.2008 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2019 18:28:49 |
|
3. |
Šulc Matěj | 18.07.2009 | Sokol Čimice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.02.2019 07:03:47 |
|
4. |
Chyba Ondřej | 09.12.2009 | TCD Donovalská | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.02.2019 20:36:53 |
|
5. |
Mohamed Rahman | 30.07.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 21:47:35 |
|
6. |
Spiryt Dan | 23.01.2008 | TJ Solidarita Praha 10 | 819 |
6 |
odhlášeno hráčem | 02.03.2019 08:51:38 |
|
7. |
Matějíček Štěpán | 10.07.2008 | TJ Spoje Praha | 959 |
6 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2019 08:35:51 |
|
8. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2019 11:36:34 |
|
9. |
Kottink Nicolas | 01.12.2009 | Sokol Říčany | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2019 13:26:27 |
|
10. |
Vališ Šimon | 16.02.2009 | TO Sokol Nehvizdy | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2019 16:13:22 |
|
11. |
Červenák Nikolas | 17.09.2009 | TCD Donovalská | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.03.2019 14:05:23 |
|
12. |
Kunst Filip | 15.06.2008 | LTC Houštka | 581 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.03.2019 20:31:26 |
|
13. |
Šelemberk Richard | 16.06.2008 | TENNIS CENTRE Kosmonosy | 408 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2019 06:31:29 |
|
14. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 710 |
6 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2019 17:17:47 |
|
15. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2019 21:43:16 |
|
16. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 09:32:39 |
|
17. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 09:34:57 |
|
18. |
Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | 390 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 09.03.2019 12:00:35 |
|
19. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 12:46:58 |
|
20. |
Ochman Tomas | 30.09.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 14:24:00 |
|
21. |
Andreas Jonáš | 28.04.2008 | SK Aritma Praha | 441 |
12 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 20:46:52 |
|
22. |
Opa Daniel | 19.12.2007 | TK Čelákovice | 874 |
6 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 21:08:21 |
|
23. |
Nekovář Max | 29.09.2009 | TK Neridé | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 09.03.2019 21:34:16 |
|
24. |
Halama Kryštof | 16.04.2007 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 691 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 08:31:32 |
|
25. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 211 |
20 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 08:48:25 |
|
26. |
Červený David | 05.07.2008 | LTC Houštka | 729 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 09:33:32 |
|
27. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 09:39:37 |
|
28. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 10:32:29 |
|
29. |
Köhler Matěj | 05.07.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 10:58:31 |
|
30. |
Kalina Tobiáš | 16.10.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 361 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:21:18 |
|
31. |
Smolen František | 26.04.2007 | TK Čelákovice | 756 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:36:34 |
|
32. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:36:46 |
|
33. |
Kejla Jakub | 14.04.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 472 |
9 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:41:17 |
|
34. |
Stone Lukáš | 28.04.2009 | Tenis Újezd nad Lesy, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:48:17 |
|
35. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:52:02 |
|
36. |
Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:53:51 |
|
37. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 10.03.2019 11:55:04 |
|
38. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 10.03.2019 12:00:29 |
|
39. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 10.03.2019 12:00:37 |
|
40. |
Hrubeš Jan | 05.09.2009 | Sokol Čimice | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 10.03.2019 12:00:38 |
|
41. |
Korolenko Kirill | 20.06.2008 | TK Sparta Praha | 465 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 10.03.2019 12:00:38 |
|
42. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 10.03.2019 12:00:42 |
|
43. |
Urban David | 03.07.2008 | TJ Radlice z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.03.2019 17:04:40 |
|
44. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 14.03.2019 19:40:09 |
|
45. |
Vacek Lukáš | 30.09.2007 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 1129 |
4 |
odhlášeno pořadatelem | 15.03.2019 16:39:03 |
|
46. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 15.03.2019 16:40:07 |