Český tenisový svaz
Název:
Poděbradský pohár 2020
Datum:
07.-08.03.
Pořadatel:
TJ LTC Poděbrady (C - 400)
Kódové číslo:
706186
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Herda Milan
Moučná 1296
29001 Poděbrady
Tel. (1):
728229212
E-mail:
herda.m@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
0
 
25.02.2020 00:03:43
2.
Roubal Matěj 31.01.2008 TK Konstruktiva, z.s.
162
20
0
 
23.02.2020 14:22:59
3.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
0
 
20.02.2020 14:46:32
4.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
0
 
09.02.2020 14:08:01
5.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
0
 
01.02.2020 07:40:38
6.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
0
 
15.02.2020 22:57:32
7.
VAVERKA DAN 30.01.2009 LTC Pardubice
281
12
0
 
17.02.2020 10:10:07
8.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
0
 
24.02.2020 10:43:31
9.
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
316
12
0
 
29.11.2019 22:36:21
10.
Prášek Luca Samuel 22.12.2008 Lokomotiva Trutnov
316
12
0
 
20.02.2020 16:39:15
11.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
0
 
01.11.2019 10:21:23
12.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
0
 
02.11.2019 16:35:30
13.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
0
 
11.11.2019 13:52:39
14.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
0
 
17.02.2020 11:37:02
15.
Růžek Matyáš 26.03.2009 TJ Solidarita Praha 10
382
12
0
 
03.01.2020 20:52:16
16.
Červený David 05.07.2008 TK Čelákovice
444
9
0
 
18.02.2020 10:10:51
17.
Matějíček Štěpán 10.07.2008 TJ Spoje Praha
469
9
0
 
01.11.2019 08:05:47
18.
Šuráň Vítek 21.11.2009 TK Čelákovice
469
9
0
 
05.11.2019 11:26:21
19.
Minx Vojta 19.05.2009 LTC Houštka
485
9
0
 
30.01.2020 20:24:10
20.
Minx Jindřich 19.05.2009 LTC Houštka
553
9
0
 
30.01.2020 20:14:18
21.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
0
 
01.11.2019 00:18:55
22.
Černoch Daniel 14.09.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
789
6
0
 
29.01.2020 15:00:14
23.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
823
6
0
 
01.11.2019 06:10:53
24.
Fiala Jindřich 03.09.2009 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1055
4
0
 
04.11.2019 20:59:36
25.
Turek Daniel 23.02.2008 TJ LTC Poděbrady
1146
4
0
 
06.11.2019 23:19:47
26.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
31.10.2019 23:54:04
27.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:09:05
28.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
0
 
01.11.2019 00:23:38
29.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 00:29:07
30.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
0
 
01.11.2019 05:02:29
31.
Švejcar Antonín 09.11.2010 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 05:41:12
32.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
0
 
01.11.2019 07:07:41
33.
Kovárník Vojtěch 10.06.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1939
1
0
 
01.11.2019 13:19:30
34.
Tarič Tobiáš 11.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
0
 
01.11.2019 17:54:48
35.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
0
 
03.11.2019 22:21:34
36.
Louvar Šimon 26.05.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1939
1
0
 
18.11.2019 11:54:42
37.
Stříteský Jakub 18.08.2010 DTK Skuteč
1939
1
0
 
25.01.2020 10:36:48
38.
Rezek Daniel 16.06.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
0
 
19.02.2020 23:41:24
39.
Bouda Jan 07.09.2010 TopTennis Xaverov s.r.o.
1939
1
0
 
23.02.2020 00:18:47

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 01:40:07
2.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:03:19
3.
Málek Matouš 05.02.2010 TC Chrudim z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.11.2019 15:24:01
4.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 14:58:26
5.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 23:30:22
6.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 15:03:09
7.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.02.2020 17:27:41
8.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 23:40:15
9.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 20:01:41
10.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.02.2020 20:58:23
11.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
22.02.2020 20:24:07
12.
Šelemberk Richard 16.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
278
15
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 15:26:12
13.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
276
15
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 17:28:15
14.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 17:28:49
15.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
 
odhlášeno hráčem
23.02.2020 18:06:19
16.
Hendrych Alex 07.03.2010 TK Čelákovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 06:25:02
17.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.02.2020 20:11:00