Český tenisový svaz
Název:
TS Cup
Datum:
22.-24.02.
Pořadatel:
TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 500)
Místo konání:
Salašská 2182, Staré Město
Kódové číslo:
706167
Dvorců + povrch:
3 Bergo
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Štěpánek Pavel
Salašská 2182
686 03 Staré Město
Tel. (1):
608686199
Tel. (2):
775701618
E-mail:
turnaje@tenisslovacko.cz
Internet:
www.sportparkrybnicek.cz

Poznámka pořadatele:

POZOR... prezentace v pátek mezi 17h a 18h formou sms 608 686199 , losování proběhne po 18h v areálu pořádajícího klubu SPORTPARKRYBNÍČEK Salašská 2182 Staré Město. Program na sobotu cca v 19h na stránce turnaje.
V areálu možnost ubytování www.sportparkrybnicek.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
 
 
29.01.2020 19:48:40
2.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
 
22.01.2020 11:36:37
3.
Prusenovský Jan 21.08.2009 TK Zlín
353
12
 
 
15.11.2019 17:10:35
4.
Remeš Martin 23.04.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
402
12
 
 
03.01.2020 16:22:33
5.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
402
12
 
 
03.02.2020 21:37:41
6.
Hédl Tomáš 13.06.2008 TK Drnovice
518
9
 
 
02.11.2019 13:10:56
7.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
 
01.11.2019 00:16:50
8.
Mrkvica Dominik 19.09.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
631
9
 
 
05.11.2019 11:04:52
9.
Chaloupka Timotej 04.02.2009 LTC Hodonín
707
6
 
 
13.01.2020 18:33:24
10.
Vondráček Vojtěch 09.01.2009 TC Bajda Kroměříž
742
6
 
 
16.12.2019 14:14:31
11.
VALOUCH Radim 19.11.2008 Jiskra Otrokovice
1027
4
 
 
02.11.2019 20:20:49
12.
Lyčka Teodor 10.09.2008 TJ Sokol Bílovice n.Svit.
1226
4
 
 
14.01.2020 14:10:40
13.
Kotek Dan 03.06.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1379
4
 
volná karta
04.01.2020 19:33:00
14.
Doležálek Tomáš 05.01.2009 Orel jednota Uherský Brod
1503
4
 
 
04.12.2019 22:05:16
15.
Magulák Krystof 04.07.2009 Tenisový klub Vracov, z.s.
1724
3
 
volná karta
03.11.2019 17:41:36
16.
Ostravský Jiří 19.08.2010 TK Zlín
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:05:42
17.
Orlita Josef Sebastian 11.08.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1939
1
 
 
01.11.2019 07:26:10
18.
Horák Tomáš 27.05.2008 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1939
1
 
volná karta
13.01.2020 17:56:26
19.
Halás Vladimír 15.11.2009 LTC Hodonín
1939
1
 
 
15.01.2020 09:35:41
20.
Rybák Alex 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
02.02.2020 20:31:54
21.
Rybák Jakub 14.01.2010 TK Vyškov
1939
1
 
 
02.02.2020 20:32:49
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ferenc Ondřej 08.05.2009 ŽLTC Brno
300
12
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 19:15:18
2.
Hudec David 11.10.2010 Start Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
05.11.2019 18:44:32
3.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 08:31:37
4.
Krzystek David 29.08.2008 TJ Jiskra Strážnice
550
9
 
odhlášeno hráčem
29.01.2020 21:31:51
5.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.02.2020 15:29:09
6.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 20:20:09
7.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 23:22:45
8.
Něnička Dominik 24.03.2009 NTC Kyjov
1027
4
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 17:03:41
9.
Fridrich Radim 08.09.2008 NTC Kyjov
705
6
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 17:49:19
10.
Novák Ondřej 25.03.2009 TJ Jiskra Strážnice
868
6
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 21:47:05
11.
Novák Petr 10.05.2009 Tenisový klub Vracov, z.s.
994
6
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 17:50:16
12.
Strachoň Teodor 06.11.2009 SK Zlín-Mladcová
806
6
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 20:04:52
13.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.02.2020 21:24:11
14.
Jureňa Martin 24.10.2009 TJ Jiskra Strážnice
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
15.02.2020 09:08:21
15.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 11:12:04
16.
Satrapa Martin 25.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.02.2020 20:37:35
17.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:29:04
18.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:39:40
19.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:50:45
20.
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s.
506
9
 
odhlášeno hráčem
16.02.2020 11:55:52
21.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
16.02.2020 12:00:36
22.
Krajča Jakub 24.01.2008 TK Zlín
259
15
 
odhlášeno hráčem
19.02.2020 14:00:37
23.
Bajgar Filip 25.02.2008 Start Brno
405
12
 
odhlášeno hráčem
21.02.2020 13:21:45