Název: |
TKK Cup 2019 |
Datum: |
02.-04.03. |
Pořadatel: |
TK Konstruktiva, z.s. (C - 400) |
Kódové číslo: |
706162 |
Dvorců + povrch: |
5 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Saic Pavel |
Mezi Sklady 107/3 | |
14000 Praha 4 | |
Tel. (1): |
604150353 |
E-mail: |
turnaj@tkk.cz |
Internet: |
www.tkk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vaněk Daniel | 27.04.2008 | I.ČLTK Praha | 141 |
25 |
Prezentován | 27.02.2019 09:38:05 |
|
2. |
Holub Jakub | 08.01.2008 | TK Slavia Plzeň | 210 |
20 |
Přijat/Volná karta/Prezentován | 01.03.2019 10:16:45 |
|
3. |
Červenka Matěj | 04.06.2008 | TK Ústí n.Labem | 211 |
20 |
Prezentován | 19.02.2019 09:45:45 |
|
4. |
Černý Dominik | 17.01.2007 | SK Aritma Praha | 216 |
15 |
Prezentován | 03.02.2019 12:44:47 |
|
5. |
Samek Jan | 27.01.2007 | TK Kadaň | 220 |
15 |
Přijat/Volná karta/Prezentován | 01.03.2019 10:11:04 |
|
6. |
Straka Lukáš | 27.12.2007 | TK Kadaň | 268 |
15 |
Prezentován | 28.02.2019 22:13:30 |
|
7. |
Jurda Jakub | 06.07.2007 | TJ Spoje Praha | 308 |
15 |
Prezentován | 17.02.2019 09:22:00 |
|
8. |
Hubač Marek | 29.03.2007 | TK Konstruktiva, z.s. | 334 |
12 |
Prezentován | 01.11.2018 11:33:48 |
|
9. |
Janoštík Lukáš | 02.02.2008 | TC ESO Praha z.s. | 373 |
12 |
Prezentován | 26.02.2019 14:08:27 |
|
10. |
Rychnavský Jonáš | 09.05.2008 | Sokol TK Kaplice | 383 |
12 |
Prezentován | 27.02.2019 09:41:00 |
|
11. |
Dlouhý Jan | 23.11.2007 | LTC Slovan Kladno | 482 |
9 |
Prezentován | 25.02.2019 17:31:03 |
|
12. |
Klokov Martin | 23.10.2008 | LTC Slovan Kladno | 540 |
9 |
Prezentován | 12.11.2018 09:03:51 |
|
13. |
Zahrádka David | 27.05.2007 | TCM Dubeč, z.s. | 617 |
9 |
Prezentován | 23.01.2019 13:32:23 |
|
14. |
Buchtel Denis | 18.10.2008 | TK Písnice | 627 |
9 |
Prezentován | 14.01.2019 15:54:26 |
|
15. |
Ambrož Bruno | 25.12.2008 | TK Olymp Praha | 734 |
6 |
Prezentován | 01.11.2018 12:03:31 |
|
16. |
Roubík Martin | 21.07.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 2094 |
1 |
Prezentován | 01.11.2018 00:27:40 |
|
17. |
Novotný Bořek Jan | 04.03.2009 | TK Konstruktiva, z.s. | 2094 |
1 |
Prezentován | 01.11.2018 00:43:06 |
|
18. |
Vašta Petr | 09.09.2008 | SK Tenis Kladno | 2094 |
1 |
Prezentován | 08.02.2019 02:10:31 |
|
19. |
Machalický Jan | 21.08.2007 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
Přijat/Volná karta/Prezentován | 01.03.2019 10:12:07 |
|
20. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 2094 |
1 |
Přijat/Volná karta/Prezentován | 01.03.2019 15:12:33 |
|
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Macinauer Dan | 11.03.2009 | TK Radošovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.12.2018 14:40:20 |
|
2. |
Souček Lukáš | 18.10.2009 | Sokol Petrovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.12.2018 14:27:12 |
|
3. |
Trávníček Jaroslav | 11.09.2008 | TO VOKD Ostrava-Poruba | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 07.01.2019 18:28:48 |
|
4. |
Pressl Matyáš | 02.03.2007 | TGC Kunratice | 1566 |
3 |
odhlášeno hráčem | 12.01.2019 11:32:52 |
|
5. |
Fejka Matěj | 23.06.2009 | TK Slavia Plzeň | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.01.2019 11:06:45 |
|
6. |
Jandourek Filip | 08.04.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | 427 |
12 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2019 20:03:24 |
|
7. |
Přáda Jaroslav | 01.07.2009 | TJ Spoje Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 08.02.2019 23:10:23 |
|
8. |
Průcha Jan | 23.03.2009 | Tenis Libochovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 13.02.2019 19:41:45 |
|
9. |
Opa Daniel | 19.12.2007 | TK Čelákovice | 874 |
6 |
odhlášeno hráčem | 17.02.2019 18:26:44 |
|
10. |
Papavasiliu Nikolaos | 11.08.2009 | Městský tenisový klub Karviná | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2019 19:46:16 |
|
11. |
Kejla Jakub | 14.04.2008 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 472 |
9 |
odhlášeno hráčem | 21.02.2019 20:47:54 |
|
12. |
Eversfield Thomas | 07.01.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 22.02.2019 10:49:54 |
|
13. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 994 |
4 |
odhlášeno hráčem | 22.02.2019 21:21:55 |
|
14. |
Štěpánek Kryštof | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 10:07:08 |
|
15. |
Štěpánek Adam | 07.10.2009 | TENIS Klánovice | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 10:08:40 |
|
16. |
Celina Tobiáš | 21.06.2007 | TK Bohutín, z.s. | 159 |
20 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 10:17:42 |
|
17. |
Germala Darius | 15.08.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 11:16:24 |
|
18. |
Kalina Tobiáš | 16.10.2007 | TCEN Hrádek nad Nisou | 361 |
12 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 11:20:14 |
|
19. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 11:41:18 |
|
20. |
Pugner Adam | 04.07.2008 | SK Aritma Praha | 390 |
12 |
odhlášeno hráčem | 23.02.2019 11:57:51 |
|
21. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:39 |
|
22. |
Jánský Ludvík | 01.10.2007 | TK Ústí n. Orlicí | 540 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:40 |
|
23. |
Loucký Mark | 30.03.2009 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:50 |
|
24. |
Kafka Lukáš | 20.04.2009 | Lokomotiva Zdice | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:51 |
|
25. |
Boháč Antonín | 03.03.2008 | TJ Kralupy | 191 |
20 |
IS: kolizní přihláška | 23.02.2019 12:00:52 |
|
26. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 09:55:54 |
|
27. |
Smolen František | 26.04.2007 | TK Čelákovice | 756 |
6 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 10:32:23 |
|
28. |
Šebek Martin | 29.11.2009 | TK Olymp Praha | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 10:47:15 |
|
29. |
Veškrna Tomáš | 07.03.2009 | TK Spartak Jihlava | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:00:17 |
|
30. |
Horský Tobiáš | 22.12.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:46:08 |
|
31. |
Andreas Jonáš | 28.04.2008 | SK Aritma Praha | 441 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:57:33 |
|
32. |
Buchanevyč Vladislav | 22.09.2008 | TK Kročehlavy | 343 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:58:18 |
|
33. |
Sirotek Oskar | 22.11.2008 | Lokomotiva Praha | 512 |
9 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:58:59 |
|
34. |
Dzúr Jan | 07.11.2008 | LTC Houštka | 494 |
9 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:58:59 |
|
35. |
Dzúr Štěpán | 07.11.2008 | LTC Houštka | 522 |
9 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:59:29 |
|
36. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 11:59:36 |
|
37. |
Růžek Matyáš | 26.03.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 24.02.2019 12:00:22 |
|
38. |
Svoboda Patrik | 14.08.2009 | I.ČLTK Praha | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 24.02.2019 12:00:24 |
|
39. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 2094 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 24.02.2019 12:00:27 |
|
40. |
Tikovský Jakub | 14.01.2008 | F.H.TK Dobřichovice | 380 |
12 |
odhlášeno hráčem | 24.02.2019 20:22:59 |
|
41. |
Cízner Maxim | 10.10.2009 | SK HAMR, z.s. | 2094 |
1 |
odhlášeno hráčem | 25.02.2019 15:42:43 |
|
42. |
Loužecký Jan | 03.05.2007 | Lokomotiva Beroun | 105 |
25 |
odhlášeno pořadatelem | 01.03.2019 16:29:44 |
|
43. |
Voldřich Oliver | 28.03.2008 | TK Konstruktiva, z.s. | 576 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 01.03.2019 17:32:45 |
|
44. |
Matějíček Štěpán | 10.07.2008 | TJ Spoje Praha | 959 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 01.03.2019 17:56:54 |