Datum: |
27.02-01.03. |
Pořadatel: |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706160 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Luxa Petr |
Otovická 2865 | |
19300 H.Počernice | |
Tel. (1): |
737215013 |
E-mail: |
petr.luxa@gmail.com |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Hendrych Alex | 07.03.2010 | TK Čelákovice | 474 |
9 |
01.11.2020 15:52:12 |
||
2. |
Babica Lukáš | 23.11.2010 | Kelly Tennis Academy z.s. | 476 |
9 |
24.11.2020 11:42:11 |
||
3. |
Folbrecht Jan Tobiáš | 29.06.2010 | TK Bohutín, z.s. | 733 |
6 |
11.12.2020 05:04:53 |
||
4. |
Jaroš Vojta | 26.02.2011 | LTK Liberec | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:29:56 |
||
5. |
Zapský Tobiáš | 12.01.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:42:21 |
||
6. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:56:41 |
||
7. |
BAREŠ ADAM | 16.06.2011 | TK Frýdlant v Čechách | 1687 |
1 |
01.11.2020 14:27:35 |
||
8. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 1687 |
1 |
01.11.2020 14:32:46 |
||
9. |
Staněk Miroslav | 15.07.2011 | TK Radošovice | 1687 |
1 |
01.11.2020 22:02:19 |
||
10. |
Vondřich Tomáš | 15.12.2011 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1687 |
1 |
07.11.2020 18:20:30 |
||
11. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
20.11.2020 19:24:08 |
||
12. |
Šíp David | 08.05.2011 | TK Písek | 1687 |
1 |
19.12.2020 14:36:12 |
||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Štěpánek Adam | 26.04.2011 | LTK Liberec | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.02.2021 13:13:22 |
|
2. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:13 |
|
3. |
Polášek Oliver | 10.08.2011 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:13 |
|
4. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:14 |
|
5. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:14 |
|
6. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:14 |
|
7. |
Martinovský Tobiáš | 23.02.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:15 |
|
8. |
Vlček Štěpán | 01.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:15 |
|
9. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.02.2021 12:00:15 |
|
10. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:15 |
|
11. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:17 |
|
12. |
Železný Alan | 01.04.2011 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:17 |
|
13. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 253 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 21.02.2021 12:00:18 |