Český tenisový svaz
Název:
TENNISPOINT WINTER YOUNG
Datum:
14.-17.02.
Pořadatel:
TK TENNISPOINT FM (B - 600)
Místo konání:
Opletalova 1218/8b, Havířov
Kódové číslo:
706149
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Čt do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vykoukal Jiří
Na Drahách 196
739 25 Sviadnov
Tel. (1):
602 718 364
E-mail:
jiri.vykoukal@seznam.cz
Internet:
www.tennispoint.cz

Poznámka pořadatele:

HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM HLAVNÍ SOUTĚŽE (uvedený čas je časem možného začátku utkání, pokud je uvedeno NÁSLEDUJE, utkání začne do 10 minut po ukončení předešlého (vyjma nepředvídatelné skreče), prosím směřujte příjezd do areálu cca 15 minut dopředu i vzhledem k povaze vozovek či dopravní situaci, čekací doba od vyhlášení utkání je 5 minut)

NE PŘED 07,55 : Kuch, Tichý, Slováček, Fedor, NÁSLEDUJE : Migdal, Kašpárek, Jányš, Frič, NE PŘED 10,30 : Lošák, Vymazal, Hrbáč, Robenek, NÁSLEDUJE : Sloboda, Šipula, Papavasiliu, Kuchař, NE PŘED 13,30 : Střílka, Dujka, Franc, Rybka, NÁSLEDUJE : Ladman, Rojíček, Smolík, Jendřejek, NE PŘED 16,00 : Wirgler, Šimek, Mandelík, Nevrlý, NÁSLEDUJE : Buchanevyč, Havel, Rakouš, Drlík
LOSOVÁNÍ PROVEDL HRÁČ DAVID SMOLÍK 13,05 - 13,15
ROZEHRÁVKY : 7,15 - 7,35, 7,35 - 7,55

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK DO ČTYŘHRY : SOBOTA 15/2 2020 DO 18 HODIN (ZAČÁTEK SOUTĚŽE ČTYŘHER NEDĚLE 16/2 2020 NE PŘED 13,30)

KONTAKT NA PROVOZOVATELE HALY PRO REZERVACI DVORCE K ROZEHRÁVCE V PÁTEK 14/2 2020 (PLACENÁ SLUŽBA) : +420777034009

TURNAJ BUDE SEHRÁN V PEVNÉ HALE/2 DVORCE/COURT SOL, TK HAVÍŘOV/OPLETALOVA 1218/8b, HAVÍŘOV-ŠUMBARK

KVALIFIKACE (Q) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 706149 na číslo telefonu 602718364) : ČTVRTEK 13.2.2020 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁN")
LOSOVÁNÍ : ČTVRTEK 13.2.2020 v 17,30 hodin V HALE LR TENIS FRÝDEK-MÍSTEK
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) VE ČTVRTEK 12.2.2020 do 20,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY
ÚVODNÍ UTKÁNÍ KVALIFIKACE BUDOU ZAHÁJENA V PÁTEK 14.2.2020 v 09,00 hodin (rozehrávka od 08,30 hodin)

HLAVNÍ SOUTĚŽ (HS) :
ELEKTRONICKÁ PREZENCE-VÝHRADNĚ FORMOU SMS (jméno hráče a číslo turnaje - 706149 na číslo telefonu 602718364) : ČTVRTEK 13.2.2020 od 10,00 do 17,00 hodin (potvrzení o řádné prezenci uvidíte průběžně v IS SYSTÉMU ČTS vedle svého jména "PREZENTOVÁN")
LOSOVÁNÍ (z řádně telefonicky prezentovaných nebo osobně přítomných hráčů) : PÁTEK 14.2.2020 ve 13,00 hodin V PEVNÉ HALE TK HAVÍŘOV
ČASOVÝ HARMONOGRAM PŘÍJEZDŮ HRÁČŮ K UTKÁNÍM PRVNÍHO HRACÍHO DNE BUDE POŘADATELEM UVEŘEJNĚN V POZNÁMCE PŘÍSLUŠNÉHO TURNAJE (pořadatel nezveřejní jednotlivé zápasy) V PÁTEK 14.2.2020 do 18,00 hodin NEBO V KRAJNÍM PŘÍPADĚ SDĚLEN NA VÁŠ DOTAZ TELEFONICKY

ÚVODNÍ UTKÁNÍ BUDOU ZAHÁJENA V SOBOTU 15.2.2020 v 08,00 hodin (oficiální trénink od 07,15 do 07,55 hodin ve dvou 20-i minutových blocích-rezervace při prezenci/4 hráči na dvorec), DALŠÍ ROZEHRÁVKY, MIMO 5 MINUTOVÝCH PŘED UTKÁNÍM NEBUDOU MOŽNÉ

PROGRAM TURNAJE :
- PÁTEK 14.2.2020 : KVALIFIKACE 10/4
- SOBOTA 15.2.2020 : DVOUHRA 32/16
- NEDĚLE 16.2.2020 : DVOUHRA 16/8, ČTYŘHRA XX/4
- PONDĚLÍ 17.2.2020 : DVOUHRA 8/2, ČTYŘHRA 4/2
- ÚTERÝ 18.2.2020 : DVOUHRA 2/1, ČTYŘHRA 2/1

ZPŮSOB HRY :
DVOUHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ
ČTYŘHRA - 2 VÍTĚZNÉ SETY ZE TŘÍ, MÍSTO PŘÍPADNÉ TŘETÍ SADY SUPERTIEBREAK DO 10-i BODŮ, V KAŽDÉ HŘE ZA STAVU SHODA S UŽITÍM PRAVIDLA NO-AD (rozhodující míč ve hře)

ADRESA HALY :
HALA TK HAVÍŘOV, HAVÍŘOV-ŠUMBARK
ULICE : OPLETALOVA 1218/8b
GPS : 49°47'41.5048729"N, 18°24'43.2291536"E

NABÍDKA UBYTOVÁNÍ :
HOTEL ZÁMEK/2L/1.200/+420596811463, +420733607353
HOTEL BORŠIČANKA/2L/850/+420739062167 HOTEL RUDOLF/2L/1.350/+420596811220, +420737646364
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
 
prezentován
07.11.2019 21:57:25
2.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
38
45
 
prezentován
11.11.2019 13:24:41
3.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
 
prezentován
18.01.2020 08:16:23
4.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
68
30
 
prezentován
01.11.2019 09:02:18
5.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
 
prezentován
30.01.2020 10:22:25
6.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
76
30
 
prezentován
26.12.2019 00:11:06
7.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
prezentován
31.10.2019 23:52:09
8.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
prezentován
04.11.2019 11:09:20
9.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
 
prezentován
01.11.2019 19:05:09
10.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
prezentován
01.11.2019 10:04:29
11.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
prezentován
04.11.2019 09:44:50
12.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
151
20
 
prezentován
01.11.2019 21:11:49
13.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
 
prezentován
08.12.2019 18:07:55
14.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
prezentován
20.01.2020 23:54:17
15.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
prezentován
01.11.2019 00:35:54
16.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
prezentován
05.11.2019 18:59:42
17.
Rybka Jan 16.07.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
249
15
 
prezentován
19.01.2020 20:06:31
18.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
prezentován
02.11.2019 17:01:15
19.
Kašpárek Tomáš 06.07.2009 Beskydský tenisový klub
263
15
 
prezentován
14.01.2020 19:26:19
20.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
265
15
 
prezentován
01.11.2019 09:29:23
21.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
prezentován
31.10.2019 23:53:25
22.
Vymazal Kryštof 04.06.2008 TK Milo Olomouc
287
12
 
prezentován
09.01.2020 21:30:31
23.
Tichý Filip 08.02.2009 SK LAMA o.s.
307
12
 
prezentován
13.11.2019 13:36:19
24.
Kuch Kristián 16.08.2008 Beskydský tenisový klub
408
12
 
prezentován
27.01.2020 15:10:00
25.
Jányš Albert 04.03.2009 TK TENNISPOINT FM
427
12
 
prezentován
03.11.2019 08:24:32
26.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
444
9
 
prezentován
20.01.2020 15:11:16
27.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
prezentován
31.10.2019 23:45:47
28.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
prezentován
01.11.2019 00:02:56
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Palupa Matyas 15.04.2008 Městský tenisový klub Karviná
400
12
 
prezentován
11.02.2020 09:56:49
2.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
516
9
 
prezentován
01.11.2019 07:58:10
3.
Bartek David 07.11.2008 TC Ostrava Nová Ves
540
9
 
prezentován
04.01.2020 22:14:23
4.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
prezentován
01.11.2019 00:32:50
5.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
prezentován
31.10.2019 23:52:28
6.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
prezentován
01.11.2019 00:03:33
7.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
prezentován
01.11.2019 07:25:13
8.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
 
prezentován
01.11.2019 07:28:16
9.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
prezentován
10.02.2020 14:57:21
10.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
1939
1
 
prezentován
11.02.2020 11:10:32
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
 
odhlášeno hráčem
06.11.2019 19:16:49
2.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:03:19
3.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 11:00:28
4.
Pečonka Jaromír 03.10.2008 TK SC OSTRAVA
957
6
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 14:27:15
5.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 18:48:55
6.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 22:34:47
7.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
72
30
 
odhlášeno hráčem
28.01.2020 20:45:07
8.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 16:22:18
9.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
31.01.2020 22:45:37
10.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 10:14:29
11.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.02.2020 11:52:56
12.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
25
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 14:50:12
13.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
 
odhlášeno hráčem
03.02.2020 18:53:10
14.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 08:02:02
15.
Spáčil Jan 14.01.2008 TK Milo Olomouc
111
25
 
odhlášeno hráčem
06.02.2020 10:52:20
16.
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov
905
6
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 06:35:31
17.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 09:41:57
18.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 18:29:46
19.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
07.02.2020 21:10:08
20.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:02:33
21.
Majc André 25.09.2009 TK Zlín
185
20
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:06:58
22.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB
169
20
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:08:02
23.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 11:16:31
24.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 20:21:53
25.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.02.2020 20:28:30
26.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 10:09:59
27.
Kazík Martin 23.09.2009 TK EZE Olomouc z.s.
359
12
 
odhlášeno hráčem
10.02.2020 13:32:36
28.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
odhlášeno hráčem
11.02.2020 12:28:15
29.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 15:43:20
30.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
12.02.2020 22:12:56
31.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 09:15:15
32.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
13.02.2020 14:49:32
33.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
99
25
 
odhlášeno hráčem
13.02.2020 16:09:30
34.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
 
odhlášeno pořadatelem
13.02.2020 16:36:58