Název: |
Wilson Tempo Cup |
Datum: |
23.-25.02. |
Pořadatel: |
Tempo Praha (C - 400) |
Kódové číslo: |
706148 |
Dvorců+povrch: |
6 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
ing. Pokorná Pavlína |
: |
Ve Lhotce 1068/3 |
: |
14300 Praha |
Tel. (1): |
730 696 820 |
E-mail: |
info@wilson.cz |
Internet: |
www.tempotenis.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace mladších žáků je v pátek 22.2.2019 do 12:00 pouze prostřednictvím SMS na tel: 736 401 113. Všechny SMS budou do 17:00 potvrzeny.
V pátek do 20:00 bude na webu zveřejněn hrací plán + rozpis zápasů.
Abychom urychlili průběh turnaje, první kola odehrajeme i v našem 2. areálu Modřany. (Ul. Povodňová 24, naproti Auto TUKAS), nicméně sraz všech hráčů bude na Lhotce (Tenisový areál Tempo, Ve Lhotce 1068/3, Praha 4).
|
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Rat Daniel |
09.05.2008 |
TENIS Klánovice |
155 |
20 |
|
|
22.02.2019 14:44:41 |
2. |
Boháč Antonín |
03.03.2008 |
TJ Kralupy |
191 |
20 |
|
|
10.02.2019 12:49:58 |
3. |
Holub Jakub |
08.01.2008 |
TK Slavia Plzeň |
210 |
20 |
|
volná karta |
22.02.2019 16:45:29 |
4. |
Andr Marek |
11.04.2008 |
SK Meteor Praha |
248 |
15 |
|
volná karta |
18.02.2019 22:26:59 |
5. |
Pomahač Antonín |
05.07.2007 |
TK Start Praha-Topolka |
311 |
15 |
|
|
17.02.2019 22:23:20 |
6. |
Hubač Marek |
29.03.2007 |
TK Konstruktiva, z.s. |
334 |
12 |
|
|
07.01.2019 19:45:44 |
7. |
Andreas Jonáš |
28.04.2008 |
SK Aritma Praha |
441 |
12 |
|
|
08.01.2019 14:32:31 |
8. |
Kiliján Jonáš |
14.04.2007 |
TJ Radlice z.s. |
468 |
9 |
|
|
02.01.2019 07:25:49 |
9. |
Košvanec Mikuláš Pavel |
24.12.2007 |
TCD Donovalská |
522 |
9 |
|
|
01.11.2018 21:16:06 |
10. |
Virag Martin |
13.02.2008 |
I. ČLTPK Čerčany |
531 |
9 |
|
|
01.11.2018 20:08:53 |
11. |
Dejmek Adam Jan |
15.09.2008 |
SK Meteor Praha |
576 |
9 |
|
volná karta |
22.02.2019 14:45:11 |
12. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
|
01.11.2018 12:02:13 |
13. |
Doležal Jonáš |
03.09.2007 |
LTC Modřany 2005 |
772 |
6 |
|
|
03.01.2019 20:31:26 |
14. |
Bureš Daniel |
28.01.2007 |
Tempo Praha |
994 |
4 |
|
volná karta |
18.02.2019 23:50:03 |
15. |
Marci Artemij |
16.10.2008 |
TENIS Klánovice |
1043 |
4 |
|
|
18.01.2019 12:33:18 |
16. |
Vaněček Matyáš |
06.03.2008 |
Sokol Říčany |
1163 |
4 |
|
|
25.01.2019 18:04:56 |
17. |
Vávra Otakar |
07.03.2007 |
TCD Donovalská |
1641 |
3 |
|
|
17.12.2018 16:48:16 |
18. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:50:21 |
19. |
Novotný Bořek Jan |
04.03.2009 |
TK Konstruktiva, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:57:59 |
20. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
|
01.11.2018 10:00:01 |
21. |
Krejčík David |
03.07.2009 |
TC Tachlovice |
2094 |
1 |
|
|
02.11.2018 18:38:29 |
22. |
Sidorov Alexandr |
17.12.2009 |
TJ Radlice z.s. |
2094 |
1 |
|
|
06.11.2018 08:37:25 |
23. |
Jacenko Kiril |
13.03.2009 |
SK Aritma Praha |
2094 |
1 |
|
|
13.11.2018 08:19:01 |
24. |
Vrána Václav |
23.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
2094 |
1 |
|
|
20.02.2019 22:46:18 |
25. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
|
21.02.2019 12:33:51 |
26. |
Ondřich František |
30.11.2008 |
Tempo Praha |
2094 |
1 |
|
|
22.02.2019 10:26:32 |
27. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
2094 |
1 |
|
volná karta |
22.02.2019 16:46:16 |
28. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
volná karta |
22.02.2019 16:46:31 |
29. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
30. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Souček Lukáš |
18.10.2009 |
Sokol Petrovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.12.2018 14:26:59 |
2. |
Macinauer Dan |
11.03.2009 |
TK Radošovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
28.12.2018 17:02:05 |
3. |
Trávníček Jaroslav |
11.09.2008 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2019 18:28:48 |
4. |
Pressl Matyáš |
02.03.2007 |
TGC Kunratice |
1566 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
12.01.2019 11:31:12 |
5. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2019 20:15:00 |
6. |
Kraus Matyáš |
19.05.2007 |
LTC Beroun, z.s. |
1129 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
20.01.2019 09:03:23 |
7. |
Matějíček Štěpán |
10.07.2008 |
TJ Spoje Praha |
959 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2019 11:46:03 |
8. |
Růžek Matyáš |
26.03.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2019 17:08:42 |
9. |
Loučka Ondřej |
23.09.2008 |
SK HAMR, z.s. |
494 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2019 21:19:05 |
10. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2019 09:33:34 |
11. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.02.2019 12:35:36 |
12. |
Gebala Marek |
12.04.2008 |
Lokomotiva Praha |
1043 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2019 08:35:07 |
13. |
Jandourek Filip |
08.04.2008 |
TK Konstruktiva, z.s. |
427 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.02.2019 20:03:24 |
14. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 09:25:22 |
15. |
Slaboch Tomáš |
27.06.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
464 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
10.02.2019 13:25:14 |
16. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2019 12:41:57 |
17. |
Podlipný Maxim |
25.02.2009 |
TK Hovorčovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.02.2019 18:05:07 |
18. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2019 14:35:34 |
19. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
540 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2019 17:09:00 |
20. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.02.2019 17:55:47 |
21. |
Doležal Lukáš |
08.07.2007 |
TJ Brno-Komín |
159 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2019 03:58:43 |
22. |
Hudeček Ondra |
12.10.2008 |
TCG Karlovy Vary |
719 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2019 07:49:21 |
23. |
Knotek Matěj |
29.07.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2019 17:00:11 |
24. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
15.02.2019 19:13:06 |
25. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2019 07:40:59 |
26. |
Kalina Tobiáš |
16.10.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
361 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2019 09:37:27 |
27. |
Hubenka Roman |
01.10.2007 |
LTC Tábor 1903 |
1163 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2019 18:28:55 |
28. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.02.2019 19:26:23 |
29. |
Buchanevyč Vladislav |
22.09.2008 |
TK Kročehlavy |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 07:02:23 |
30. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 07:55:16 |
31. |
Červenák Nikolas |
17.09.2009 |
TCD Donovalská |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 08:38:17 |
32. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 08:53:41 |
33. |
Šimek Dominik |
01.06.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 09:17:06 |
34. |
Červenka Matěj |
04.06.2008 |
TK Ústí n.Labem |
211 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 10:06:44 |
35. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 10:20:55 |
36. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 10:32:22 |
37. |
Dzúr Štěpán |
07.11.2008 |
LTC Houštka |
522 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 10:39:43 |
38. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
283 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 10:41:31 |
39. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 10:42:11 |
40. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 11:17:39 |
41. |
Červený David |
05.07.2008 |
LTC Houštka |
729 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
17.02.2019 11:57:48 |
42. |
Opluštil Jakub |
21.05.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.02.2019 12:00:33 |
43. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.02.2019 12:00:35 |
44. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.02.2019 12:00:35 |
45. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.02.2019 12:00:36 |
46. |
Kessler Miroslav |
28.07.2007 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
936 |
6 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.02.2019 12:00:38 |
47. |
Aulich Matěj |
28.11.2007 |
TCD Donovalská |
994 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
17.02.2019 12:00:39 |
48. |
Cízner Maxim |
10.10.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2019 11:25:09 |
49. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.02.2019 18:39:28 |
50. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.02.2019 14:23:34 |
51. |
Blažek Dan |
04.08.2007 |
SK Aritma Praha |
824 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
21.02.2019 14:03:07 |
52. |
Tesař Daniel |
22.05.2008 |
LTC Slaný |
1129 |
4 |
|
odhlášeno pořadatelem |
22.02.2019 17:00:30 |
53. |
Vrtílka Jakub |
10.08.2008 |
LTC Slovan Kladno |
617 |
9 |
|
odhlášeno pořadatelem |
22.02.2019 17:42:56 |
|