Datum: |
08.-10.02. |
Pořadatel: |
Řevnická sportovní (C - 500) |
Kódové číslo: |
706146 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace |
v Pá do 19:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
: |
Herrmannova 120 |
: |
252 30 Řevnice |
Tel. (1): |
736 503 511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
tenisrevnice.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace telefonicky na čísle 226 200 557, na mobil prosím nevolejte. Losování hned po ukončení prezentace, hrací plán vč. časového rozpisu zde do 19:45. První zápasy chlapců v sobotu od 9:00, děvčat v odpoledních hodinách v závislosti na počtu prezentovaných chlapců. V areálu restaurace, ubytování, vyplétání na el. stroji Babolat. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
351 |
12 |
|
|
07.02.2020 12:17:30 |
2. |
Novák Viktor |
22.12.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
823 |
6 |
|
|
04.02.2020 08:25:04 |
3. |
Klika Adam |
02.08.2010 |
Lokomotiva Zdice |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:32:10 |
4. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 04:45:37 |
5. |
Janda Jan |
18.08.2010 |
T.J. Sokol Lety |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 19:04:39 |
6. |
Rieser Sedrik Aurelius |
15.01.2010 |
TK Olymp Praha |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 19:32:16 |
7. |
Vančata Patrik |
13.05.2009 |
TC Tachlovice |
1939 |
1 |
|
|
08.11.2019 16:23:38 |
8. |
Novák Adam |
16.10.2010 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
05.02.2020 09:38:56 |
9. |
Horečný Christian |
16.11.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
|
06.02.2020 07:57:00 |
10. |
Hošpes Jonáš |
09.11.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1939 |
1 |
|
|
06.02.2020 07:57:32 |
11. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
12. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
13. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
14. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
15. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mencl Marek |
15.06.2008 |
1. Vestecká sportovní o.s. |
1646 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2019 09:07:46 |
2. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2020 22:20:04 |
3. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.01.2020 09:59:58 |
4. |
Hartl Václav |
06.08.2009 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
905 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 01:48:28 |
5. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
232 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 17:05:19 |
6. |
Švec Daniel |
26.01.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 11:15:47 |
7. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
26.01.2020 22:33:03 |
8. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.01.2020 22:10:53 |
9. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 11:59:36 |
10. |
Druzescu Theo |
07.07.2010 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 15:44:33 |
11. |
Votava Lukáš |
05.03.2009 |
Lokomotiva Zdice |
335 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 18:16:22 |
12. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 20:43:42 |
13. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.01.2020 22:30:35 |
14. |
Krušina David |
23.09.2010 |
TJ Republikán |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 13:00:13 |
15. |
Skořepa Adam |
11.06.2010 |
TK Most |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 17:10:38 |
16. |
Slaboch Tomáš |
27.06.2008 |
LTC Beroun, z.s. |
300 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 18:29:39 |
17. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 22:45:35 |
18. |
Zeman Patrik |
04.01.2010 |
LTC Modřany 2005 |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
31.01.2020 23:21:49 |
19. |
Janda Michal |
06.11.2008 |
T.J. Sokol Lety |
422 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 10:30:40 |
20. |
Růžička David |
26.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 11:49:12 |
21. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
1939 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
01.02.2020 12:00:36 |
22. |
Mašata David |
06.09.2009 |
TK PTA Kolín |
812 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 12:23:33 |
23. |
Kleibl Samuel |
25.05.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
386 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 14:30:54 |
24. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 17:33:54 |
25. |
Kabrhel Šimon |
10.01.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.02.2020 20:34:58 |
26. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 07:05:04 |
27. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:27:05 |
28. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:51:18 |
29. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
321 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:54:42 |
30. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
02.02.2020 11:54:46 |
31. |
Doucek Jan |
28.02.2010 |
Lokomotiva Beroun |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.02.2020 12:28:09 |
|