Název: |
TENNISPOINT WINTER YOUNG |
Datum: |
12.-16.02. |
Pořadatel: |
TK TENNISPOINT FM (B - 600) |
Místo konání: |
FRÝDLANT/O |
Kódové číslo: |
706129 |
Dvorců + povrch: |
4 taraflex |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Čt do 17:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vykoukal Jiří |
Na Drahách 196 | |
739 25 Sviadnov | |
Tel. (1): |
602 718 364 |
E-mail: |
jiri.vykoukal@seznam.cz |
Internet: |
www.tennispoint.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 50 |
35 |
28.11.2020 01:15:09 |
||
2. |
Linhart Adam | 19.06.2009 | Sportovní centrum Linhart | 58 |
35 |
24.11.2020 11:12:36 |
||
3. |
Drlík David | 25.03.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 76 |
30 |
03.11.2020 18:25:26 |
||
4. |
Kašpárek Tomáš | 06.07.2009 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 91 |
25 |
18.01.2021 19:35:18 |
||
5. |
Němec Adam | 28.07.2009 | TJ Zbrojovka Vsetín | 96 |
25 |
02.11.2020 19:54:35 |
||
6. |
Lošák Petr | 23.09.2009 | TK Na Dolině o.s. | 115 |
20 |
01.11.2020 11:47:39 |
||
7. |
Jányš Albert | 04.03.2009 | TK TENNISPOINT FM | 126 |
20 |
01.11.2020 00:10:27 |
||
8. |
Buba Alexej | 28.05.2010 | TK Havířov, z.s. | 132 |
20 |
05.11.2020 21:49:43 |
||
9. |
Merta Jakub | 11.11.2009 | ŽLTC Brno | 138 |
20 |
08.11.2020 16:26:13 |
||
10. |
Slováček Martin | 02.03.2010 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 154 |
15 |
01.11.2020 00:01:54 |
||
11. |
Zeman Patrik | 04.01.2010 | LTC Modřany 2005 | 175 |
15 |
07.11.2020 13:02:47 |
||
12. |
Palacký Jakub | 06.08.2010 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 185 |
15 |
27.12.2020 12:57:39 |
||
13. |
Tomica Daniel | 22.08.2010 | TK Slavia Orlová | 186 |
15 |
08.11.2020 23:17:30 |
||
14. |
Nevrlý Jakub | 09.01.2009 | TK Fatra Napajedla | 238 |
12 |
17.11.2020 15:14:44 |
||
15. |
Sýkora Ondřej | 26.04.2010 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 284 |
12 |
04.11.2020 14:44:31 |
||
16. |
Vurm Gustav | 03.02.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:12:02 |
||
17. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:24:45 |
||
18. |
Vičar Tomáš | 01.06.2011 | TK Na Dolině o.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:30:43 |
||
19. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:34:36 |
||
20. |
Bill Adam | 24.12.2011 | TK Slavia Orlová | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:47:34 |
||
21. |
Telnar Adam | 17.05.2011 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 1687 |
1 |
31.10.2020 23:51:29 |
||
22. |
Prstecký Jan | 16.08.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 00:04:00 |
||
23. |
Syryčanský Jonáš | 17.11.2011 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 1687 |
1 |
01.11.2020 01:13:48 |
||
24. |
Valkovič Šimon | 05.12.2011 | TC BIOCEL Vratimov z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 14:34:42 |
||
25. |
volná karta | volná karta |
||||||
26. |
volná karta | volná karta |
||||||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
30. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
31. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
32. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vala Max | 04.04.2011 | SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. | 1687 |
1 |
01.11.2020 15:39:39 |
||
2. |
Švanda Jan | 19.03.2011 | BLTC Brno | 1687 |
1 |
02.11.2020 01:15:48 |
||
3. |
Štefaník Antonín | 02.04.2011 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1687 |
1 |
02.11.2020 10:38:08 |
||
4. |
Horáček Filip | 14.12.2011 | LTK Liberec | 1687 |
1 |
02.11.2020 12:12:46 |
||
5. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
02.11.2020 17:29:03 |
||
6. |
Pešek Richard | 06.03.2011 | Rožnovský tenisový klub | 1687 |
1 |
03.11.2020 10:51:14 |
||
7. |
Dorazil Tadeáš | 20.11.2011 | TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. | 1687 |
1 |
03.11.2020 12:12:03 |
||
8. |
Klar Dominik | 09.04.2011 | SK Vitality Slezsko o.s. | 1687 |
1 |
07.11.2020 21:53:45 |
||
9. |
Bury Lukasz | 03.01.2011 | TK Slavia Orlová | 1687 |
1 |
13.11.2020 08:49:48 |
||
10. |
volná karta | volná karta |
||||||
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Fedor Jakub | 15.03.2009 | TK AGROFERT Prostějov | 35 |
45 |
08.11.2020 08:13:12 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 94 |
25 |
odhlášeno hráčem | 29.01.2021 09:56:08 |
|
2. |
Veselý Marian | 01.04.2009 | TC Bajda Kroměříž | 149 |
20 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2021 08:46:53 |
|
3. |
Gerišer David | 25.02.2011 | TO TJ Svitavy | 1687 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.02.2021 21:36:12 |