Český tenisový svaz
Název:
Linhart Cup
Datum:
31.01-03.02.
Pořadatel:
Sportovní centrum Linhart (C - 500)
Místo konání:
Poděbrady
Kódové číslo:
706118
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Linhart Marek
Žižkova 1436
29001 Poděbrady
Tel. (1):
325610161
Tel. (2):
608862709
E-mail:
info@sportcentrumlinhart.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace proběhne v pátek 31/1 od 17 do 19h na tel. čísle 325 610 161 (ne sms).
Následuje losování, program na sobotu bude zveřejněn do 20:30.
Prosíme hráče, aby s sebou měli boty na přezutí.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lvovský Albert 26.11.2008 Slavoj Žiželice
138
20
 
 
21.01.2020 09:03:17
2.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
244
15
 
 
30.01.2020 14:49:15
3.
Záhornický Matyáš 09.07.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
276
15
 
 
26.01.2020 10:50:18
4.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
294
12
 
 
04.01.2020 14:10:30
5.
Dostál Marek 14.12.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
316
12
 
 
29.11.2019 22:32:12
6.
Vališ Šimon 16.02.2009 TO Sokol Nehvizdy
448
9
 
 
25.01.2020 10:32:59
7.
Mizera Adam 05.09.2008 TK Lomnice n.Pop.
631
9
 
 
19.11.2019 21:05:05
8.
Soumar Štěpán 10.11.2009 Lokomotiva Trutnov
657
9
 
 
25.01.2020 10:33:15
9.
PAVEL Leoš 15.01.2009 Tenis Nová Paka
1084
4
 
volná karta
23.01.2020 14:49:58
10.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:51:13
11.
Málek Matouš 05.02.2010 TC Chrudim z.s.
1939
1
 
volná karta
24.11.2019 15:20:26
12.
Stříbrný Vojtěch 18.08.2010 Severočeská tenisová o.s.
1939
1
 
 
10.12.2019 22:42:46
13.
Martinec Tomáš 10.08.2010 Lokomotiva Trutnov
1939
1
 
volná karta
11.01.2020 22:42:10
14.
Kovárník Vojtěch 10.06.2010 TK Pernštýn 1897 Pardubice
1939
1
 
 
18.01.2020 13:33:03
15.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
 
25.01.2020 10:33:45
16.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
 
30.01.2020 14:48:51
17.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
18.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.11.2019 20:12:22
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 22:16:37
3.
Pelikán Tomáš 14.09.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
357
12
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:34:25
4.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 14:52:27
5.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 18:52:31
6.
Šmíd Martin 02.10.2009 TK Pernštýn 1897 Pardubice
261
15
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 15:29:21
7.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
19.01.2020 20:29:57
8.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 12:17:10
9.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:20:53
10.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:28:03
11.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 14:36:56
12.
Miška David 14.11.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
823
6
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 15:45:28
13.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 18:00:36
14.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 19:01:46
15.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 20:08:51
16.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 23:02:04
17.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 23:09:47
18.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
24.01.2020 23:39:21
19.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
190
20
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 05:30:34
20.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:44:19
21.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 09:58:04
22.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:43:58
23.
Vedral Tomáš 05.07.2008 TENIS Klánovice
235
15
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:49:23
24.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:51:33
25.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 11:54:35
26.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:14
27.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
691
6
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:27
28.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:28
29.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:28
30.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
25.01.2020 12:00:29
31.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
25.01.2020 21:36:31
32.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
 
odhlášeno hráčem
27.01.2020 14:41:40
33.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
30.01.2020 13:21:20