Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  31.01-04.02.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Abrahám Nicolas
 
 
 
Svoboda Josef
6:0, 6:0
 
Janoušek Filip
6:1, 6:0
 
Přáda Jaroslav
6:3, 6:1
 
Škurek Michal
6:1, 6:0
 
Petrů Tomáš
6:0, 6:2
 
Severýn Václav
6:2, 6:4
 
Andr Marek
6:4, 6:1
 
 
 
Witoš Ondřej
6:3, 3:6, 1:0
 
Eversfield Tomáš
6:1, 6:3
 
Šebek Martin
6:2, 6:2
 
khromej aleksandr
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Hauer Václav
 
Bělík Antonín
3:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Langer Filip
6:2, 6:1
 
Hora Vilém
4:6, 6:1, 1:0
 
Štěpánek Adam
6:0, 6:2
 
Brettl Tobiáš
2:6, 7:5, 1:0
 
 
6:4, 6:1
 
Kalina Tobiáš
 
Dejmek Adam Jan
6:1, 6:2
 
Staněk jiří
1:1, scr.
 
Jirásek Šimon
6:2, 6:0
 
Hrnčíř Jakub
6:0, 6:0
 
Štěpánek Kryštof
6:1, 6:2
 
Vrána Václav
6:4, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Klepáč Adam
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele:
Počet účastníků26
NasazeníBH
Abrahám Nicolas 13825
Klepáč Adam 21615
Andr Marek 24815
Kalina Tobiáš 36112
Severýn Václav 4689
Bělík Antonín 4879
Hauer Václav 5699
Dejmek Adam Jan 5769
Kategorie : 5Součet BH: 103
Kódové číslo akce: 702103

Andr Marek - Dejmek Adam Jan
 
 
 
Eversfield Tomáš - Přáda Jaroslav
6:1, 7:6
 
Witoš Ondřej - Hrnčíř Jakub
6:1, 6:2
 
Štěpánek Adam - Štěpánek Kryštof
6:3, 6:2
 
Severýn Václav - khromej aleksandr
2:6, 6:3, 1:0
 
Hora Vilém - Langer Filip
7:6, 6:4
 
Kalina Tobiáš - Hauer Václav
6:1, 6:2
 
Poznámka pořadatele: 9:00==Abrahám-Přáda, Andr-Šebek, Bělík-Štěpánek 10:00==Dejmek-Klepáč, Dirlbeck-Benetková, Pátková-Kovar 11:20==Opletalová-Marešová, Mašková-Šifaldová, Kopecká-Nováková 12:40==Skriplenok-Kolářová, následuje čvrtfinále dívek od shora 14:00==Eversfiel,Přáda-Witoš,Hrnčíř; Štepánci-Severýn,Khromej, 3. čtvrtfinále dívek 15:20==Hora,Langer-KalinaHauer; AndrDejmek-.............,4. čtvrtfinále dívek 16:40==2. semi deblů kluci, Skriplenok,Dirlbec-Drbalová,Marešová; Pabišková,Molnírová-Kolářová,Všetečková 18:00==Šifaldová,Kovar-Opletalová,Hůlková; Benetková,Nováková-Mašková,Kopecká; 19:20==dohrávky deblů do finále
Počet dvojic7
NasazeníBH
Andr Marek 24815
Kalina Tobiáš 36112
Severýn Václav 4689
Hauer Václav 5699
Dejmek Adam Jan 5769
khromej aleksandr 17443
Langer Filip 1
Hora Vilém 1
Kategorie : 4Součet BH: 59
Kódové číslo akce: 704103

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šimek Dominik01.06.2009TK Sparta Praha
Hruška Karel Marek24.12.2008I. ČLTPK Čerčany
Jánský Ludvík01.10.2007TK Ústí n. Orlicí

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klepáč Adam29.07.2007Lokomotiva Zdice
Dejmek Adam Jan15.09.2008SK Meteor Praha
Škurek Michal16.02.2007SK Meteor Praha
Abrahám Nicolas20.12.2007Severočeská tenisová o.s.