Název: |
Tecnifibre cup |
Datum: |
25.-27.01. |
Pořadatel: |
TK Havířov (C - 500) |
Kódové číslo: |
706102 |
Dvorců+povrch: |
2 COURT SOL |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Ing. Špok Petr |
: |
Opletalova 1218/8b |
: |
736 01 Havířov-Šumbark |
Tel. (1): |
777 034 027 |
Tel. (2): |
777 034 009 |
E-mail: |
petrspok@centrum.cz |
Poznámka pořadatele: Rozhodčí turnaje Matouš Myslivec 608949481
Program na sobotu 25.1.2020 v 7.55 hod. - Tichý, Tomica, Tyleček, Zobač,
v 8.45 hod. - Fojtík, Kuldánek, Smolík, Urbánoš,
v 10.00 hod. - Fedor, Hradečný, Šandrik,
v 11.30 hod. - Doppler, Mandelík, Olšar,
v 12.30 hod. - Buba, Gvuzd, Holý,
v 14.00 hod. - Kliment, Slováček, Zagól,
Prezentace čtyřhry v sobotu 25.1.2020 do 12.30 hod. možno i telefonicky rozhodčímu turnaje.
Hráči se můžou v období 19. - 24. ledna 2020 přihlásit do turnaje sms zprávou na t.č. 777 034 027.
Prezentace v pátek 24.1.2020 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 25.1.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod.. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Fedor Jakub |
15.03.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
113 |
25 |
|
prezentován |
14.01.2020 07:26:11 |
2. |
Kliment Matúš |
03.01.2009 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
192 |
15 |
|
prezentován |
21.11.2019 21:46:21 |
3. |
Gvuzd Tomáš |
06.05.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
343 |
12 |
|
volná karta-prezentován |
18.01.2020 19:59:09 |
4. |
Mandelík Michal |
13.02.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
444 |
9 |
|
prezentován |
02.01.2020 09:46:27 |
5. |
Olšar Viktor |
29.12.2008 |
Tennis Hill Havířov o.s. |
464 |
9 |
|
prezentován |
07.11.2019 16:33:58 |
6. |
Hradečný Lukáš |
26.06.2008 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
516 |
9 |
|
prezentován |
01.11.2019 07:56:06 |
7. |
Holý Tomáš |
26.02.2008 |
SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. |
609 |
9 |
|
prezentován |
08.01.2020 16:17:10 |
8. |
Zagól Jakub |
15.10.2008 |
SPORTOVNÍ KLUB KOUTY z.s. |
691 |
6 |
|
prezentován |
23.01.2020 13:18:58 |
9. |
Doppler Alexandr |
13.10.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
812 |
6 |
|
prezentován |
24.01.2020 16:57:57 |
10. |
Kuldánek Jiří |
18.06.2009 |
TK Slavia Orlová |
905 |
6 |
|
prezentován |
09.01.2020 21:50:24 |
11. |
Tichý David |
04.02.2009 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
973 |
6 |
|
prezentován |
12.01.2020 10:50:38 |
12. |
Šandrik Marek |
22.06.2009 |
TK Slavia Orlová |
1007 |
6 |
|
prezentován |
23.12.2019 10:15:52 |
13. |
Zobač Mikuláš |
25.06.2008 |
Tenisový klub Tenet |
1084 |
4 |
|
prezentován |
13.01.2020 15:12:52 |
14. |
Fojtík Michal |
02.07.2009 |
Tenisový klub Tenet |
1188 |
4 |
|
prezentován |
07.12.2019 21:07:14 |
15. |
Tomica Daniel |
22.08.2010 |
TK Slavia Orlová |
1939 |
1 |
|
prezentován |
01.11.2019 00:08:33 |
16. |
Buba Alexej |
28.05.2010 |
TK Havířov, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta-prezentován |
01.11.2019 06:21:27 |
17. |
Tyleček Jiří |
16.11.2010 |
TK TENNISPOINT FM |
1939 |
1 |
|
volná karta-prezentován |
23.11.2019 21:02:35 |
18. |
Gabzdyl Viktor |
11.06.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1939 |
1 |
|
|
28.11.2019 17:05:41 |
19. |
Smolík David |
22.10.2010 |
SKT Frýdlant n.O. |
1939 |
1 |
|
volná karta-prezentován |
05.01.2020 13:07:29 |
20. |
Urbánoš Filip |
12.08.2009 |
TREND SPORT, z.s. |
1939 |
1 |
|
prezentován |
06.01.2020 10:48:06 |
21. |
Slováček Martin |
02.03.2010 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta-prezentován |
14.01.2020 13:28:22 |
22. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
23. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Václavík Miroslav |
23.05.2008 |
TK Na Dolině o.s. |
225 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
26.11.2019 22:00:39 |
2. |
Bednář Samuel |
31.07.2008 |
TC BIOCEL Vratimov z.s. |
415 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2019 18:47:24 |
3. |
Mičulka Šimon |
19.07.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
340 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.01.2020 14:57:51 |
4. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
16.01.2020 07:36:47 |
5. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 10:44:35 |
6. |
Hustý Jan |
19.06.2010 |
TK Gymnázium Uničov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 11:10:46 |
7. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 13:23:26 |
8. |
Tyleček Adam |
10.03.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
17.01.2020 18:10:24 |
9. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 10:40:47 |
10. |
Onderka Sebastian |
30.11.2008 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
174 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 11:37:53 |
11. |
Mrakvia Kristián |
21.09.2009 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1116 |
4 |
|
IS: kolizní přihláška |
18.01.2020 12:00:03 |
12. |
Palacký Jakub |
06.08.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 19:56:17 |
13. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
18.01.2020 20:54:09 |
14. |
Němec Adam |
28.07.2009 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
283 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 09:10:18 |
15. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 10:38:54 |
16. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 11:17:34 |
17. |
Lošák Petr |
23.09.2009 |
TK Na Dolině o.s. |
277 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
19.01.2020 13:32:01 |
18. |
Pajer Vítek |
27.05.2010 |
TK Milo Olomouc |
1939 |
1 |
|
IS: lhůta 8 dní |
20.01.2020 12:35:38 |
19. |
Bartek David |
07.11.2008 |
TC Ostrava Nová Ves |
540 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
21.01.2020 18:01:35 |
20. |
Drlík David |
25.03.2010 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.01.2020 08:37:35 |
21. |
Serafin Samuel |
14.03.2010 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 06:53:28 |
22. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 13:24:20 |
23. |
Franc Jakub |
26.06.2009 |
TK SC OSTRAVA |
221 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.01.2020 13:29:06 |
24. |
Šilinek Adam |
08.06.2010 |
ŽLTC Brno |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem sms |
24.01.2020 11:10:59 |
25. |
Krkoška Matyáš |
12.10.2010 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.01.2020 12:07:12 |
26. |
Cieslar Vít |
21.07.2010 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem sms |
24.01.2020 17:33:58 |
|