Český tenisový svaz
Název:
Tecnifibre cup
Datum:
25.-27.01.
Pořadatel:
TK Havířov (C - 500)
Kódové číslo:
706102
Dvorců + povrch:
2 COURT SOL
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
28
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Špok Petr
Opletalova 1218/8b
736 01 Havířov-Šumbark
Tel. (1):
777 034 027
Tel. (2):
777 034 009
E-mail:
petrspok@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 24.1.2020 v čase 17.00 - 18.00 hod. sms zprávou na t.č. 777 034 027 nebo osobně v klubovně TK Havířov, z.s., kde proběhne po ukončení prezentace losování dvouhry. Program na sobotu 25.1.2020 bude zveřejněn zde nejpozději ve 20 hod..
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
 
14.01.2020 07:26:11
2.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
 
21.11.2019 21:46:21
3.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
 
09.01.2020 17:28:58
4.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
 
01.11.2019 00:16:45
5.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
 
01.11.2019 00:17:11
6.
Mandelík Michal 13.02.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
444
9
 
 
02.01.2020 09:46:27
7.
Olšar Viktor 29.12.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
464
9
 
 
07.11.2019 16:33:58
8.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 Tenisový klub Studénka z.s.
516
9
 
 
01.11.2019 07:56:06
9.
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava
540
9
 
 
04.01.2020 22:10:48
10.
Holý Tomáš 26.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
609
9
 
 
08.01.2020 16:17:10
11.
Kuldánek Jiří 18.06.2009 TK Talent Bohumín
905
6
 
 
09.01.2020 21:50:24
12.
Tichý David 04.02.2009 TO VOKD Ostrava-Poruba
973
6
 
 
12.01.2020 10:50:38
13.
Šandrik Marek 22.06.2009 TK Slavia Orlová
1007
6
 
 
23.12.2019 10:15:52
14.
Zobač Mikuláš 25.06.2008 TK Havířov
1084
4
 
 
13.01.2020 15:12:52
15.
Fojtík Michal 02.07.2009 Tenisový klub Tenet
1188
4
 
 
07.12.2019 21:07:14
16.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:50:33
17.
Tomica Daniel 22.08.2010 TK Slavia Orlová
1939
1
 
 
01.11.2019 00:08:33
18.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:11:19
19.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
 
01.11.2019 00:12:35
20.
Palacký Jakub 06.08.2010 Tenis Nový Jičín,z.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 00:24:32
21.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 00:43:36
22.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
 
01.11.2019 00:48:39
23.
Buba Alexej 28.05.2010 TK Havířov
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 06:21:27
24.
Krkoška Matyáš 12.10.2010 Tenisový klub Studénka z.s.
1939
1
 
volná karta
01.11.2019 08:33:42
25.
Cieslar Vít 21.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1939
1
 
volná karta
14.11.2019 11:55:24
26.
Tyleček Jiří 16.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1939
1
 
volná karta
23.11.2019 21:02:35
27.
Smolík David 22.10.2010 Beskydský tenisový klub
1939
1
 
volná karta
05.01.2020 13:07:29
28.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
volná karta
14.01.2020 13:28:22

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 05:45:47
2.
Serafin Samuel 14.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1939
1
 
 
08.11.2019 07:34:16
3.
Gabzdyl Viktor 11.06.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
1939
1
 
 
28.11.2019 17:05:41
4.
Urbánoš Filip 12.08.2009 TREND SPORT, z.s.
1939
1
 
 
06.01.2020 10:48:06

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
odhlášeno hráčem
26.11.2019 22:00:39
2.
Bednář Samuel 31.07.2008 TC BIOCEL Vratimov z.s.
415
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 18:47:24
3.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 14:57:51
4.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 ČLTK Olomouc,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 07:36:47
5.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 10:44:35
6.
Hustý Jan 19.06.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 11:10:46
7.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 13:23:26
8.
Tyleček Adam 10.03.2009 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 18:10:24
9.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 Tennis Hill Havířov o.s.
117
25
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 10:40:47
10.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
174
20
 
odhlášeno hráčem
18.01.2020 11:37:53
11.
Mrakvia Kristián 21.09.2009 SK Vitality Slezsko o.s.
1116
4
 
IS: kolizní přihláška
18.01.2020 12:00:03