Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  18.-20.01.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Duda Adam
 
 
 
Šlais Dominik
6:0, 6:0
 
Klika Adam
6:1, 6:0
 
Kočí Jakub
6:0, 6:0
 
Čáp Fabián
6:2, 6:0
 
Šimek Dominik
6:2, 6:1
 
Nemček Adam
6:0, 6:1
 
Mráz Jakub
6:0, 6:1
 
Drahoš Karel
6:0, 6:0
 
Mizera Adam
6:1, 6:0
 
Keim Josef
6:0, 6:1
 
Janovský Lukáš
2:6, 6:2, 1:0
 
Krušina David
3:6, 6:3, 1:0
 
Michel Maxim
6:1, 6:0
 
PROCHÁZKA Adam
6:1, 6:1
 
Witoš Ondřej
6:2, 6:1
 
Nguyen Thai Dang Vi
6:1, 6:0
 
Techlovský Tomáš
6:3, 6:1
 
Volšička Vojtěch
6:1, 6:0
 
Macák Milan
6:1, 6:1
 
Turek Ondřej
6:0, 6:0
 
Mašata David
6:1, 6:2
 
Vokroj Marek
7:5, 6:4
 
Chovanec Samuel
6:1, 6:1
 
Spiryt Dan
6:1, 6:2
 
Spiryt Martin
6:1, 6:1
 
Luxa Tommy
6:0, 6:0
 
Jourdren Philippe
6:1, 6:4
 
Vtelenský Matěj
6:0, 6:1
 
Šulc Nikolas
6:4, 3:6, 1:0
 
Macinauer Dan
6:0, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2023)
Poznámka pořadatele: Finálový zápas začíná v 10:00 v areálu Hornoměcholupská 564. Areál je otevřen od 9:30 pro případnou rozehru a rozcvičení. Případné info na 737 972 632.
Počet účastníků31
NasazeníBH
Duda Adam 5535
Macinauer Dan 33312
Vokroj Marek 34312
Mráz Jakub 35012
Witoš Ondřej 41812
Chovanec Samuel 42512
PROCHÁZKA Adam 5139
Nemček Adam 6059
Kategorie : 6Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 702095

Duda Adam - Luxa Tommy
 
 
 
Techlovský Tomáš - Jourdren Philippe
6:0, 6:3
 
Vtelenský Matěj - Čáp Fabián
6:0, 6:0
 
Chovanec Samuel - PROCHÁZKA Adam
6:3, 6:1
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Krušina David - Turek Ondřej
 
Volšička Vojtěch - Kočí Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Witoš Ondřej - Macinauer Dan
 
Keim Josef - Nguyen Thai Dang Vi
6:4, 6:3
 
Nemček Adam - Klika Adam
6:2, 6:3
 
 
7:5, 6:0
 
Mráz Jakub - Vokroj Marek
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Duda Adam 5535
Macinauer Dan 33312
Vokroj Marek 34312
Mráz Jakub 35012
Witoš Ondřej 41812
Chovanec Samuel 42512
PROCHÁZKA Adam 5139
Nemček Adam 6059
Kategorie : 6Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 704095

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šimek Kristián20.08.2010TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Janovský Lukáš17.11.2008TK Horní Měcholupy