Český tenisový svaz
Název:
A1 - Memoriál Petra Mariňáka
Datum:
17.-21.01.
Pořadatel:
TK AGROFERT Prostějov (A - 800)
Místo konání:
Prostějov
Kódové číslo:
706083
Dvorců + povrch:
3 rebound ace
Míče:
Wilson US Open
Kvalifikace
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Šolcová Lucie
Za Velodromem 49a
79601 Prostějov
Tel. (1):
777 818 918
E-mail:
lucie@solc.biz

Poznámka pořadatele:

Změna kontaktní osoby:
PETR CETKOVSKÝ
telefon: 777 244 452
email: pcetkovsky@email.cz

OPRAVA prezentace do hlavní soutěže do 17:00 hodin!
Možno i telefonicky v pátek 17.1. od 16h do 17h - vrchní rozhodčí Ing. Flašar - tel.: 725 806 513

Ubytování HOTEL TENNIS CLUB přímo v areálu www.hoteltennisclub.cz
Sleva 10% z pultových cen na všechny typy pokojů
Rezervace - recepce: +420 582 402 511 - heslo "MARIŇÁK"
Celkem k dispozici 10 pokojů
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
6
60
 
 
07.11.2019 09:30:46
2.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
9
60
 
 
07.11.2019 09:54:15
3.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
10
60
 
 
16.11.2019 13:47:52
4.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
14
60
 
 
12.11.2019 21:24:10
5.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
15
60
 
 
15.12.2019 14:48:01
6.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
24
60
 
 
19.12.2019 14:36:23
7.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
27
60
 
 
06.11.2019 16:42:04
8.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
29
45
 
 
26.11.2019 11:31:05
9.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
31
45
 
 
01.11.2019 06:02:03
10.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
33
45
 
 
06.12.2019 12:45:15
11.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
34
45
 
 
03.11.2019 12:19:53
12.
Majc Mário 13.02.2008 TK Zlín
35
45
 
 
17.12.2019 11:11:22
13.
Ladman Filip 01.01.2009 TK Sparta Praha
37
45
 
 
01.11.2019 15:40:25
14.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
38
45
 
 
11.11.2019 17:37:46
15.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Slavia Plzeň
39
45
 
 
07.11.2019 18:22:32
16.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
40
45
 
 
04.01.2020 11:26:35
17.
Kusý Jakub 06.05.2009 TK Sparta Praha
41
35
 
 
07.11.2019 10:38:39
18.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
45
35
 
 
03.11.2019 21:52:48
19.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
47
35
 
 
10.11.2019 14:37:46
20.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB-STK Břeclav
48
35
 
 
05.01.2020 06:13:46
21.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
52
35
 
 
05.11.2019 10:50:05
22.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
53
35
 
 
27.11.2019 13:24:24
23.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
54
35
 
 
08.12.2019 13:00:41
24.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
56
35
 
 
23.12.2019 20:35:47
25.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
63
30
 
volná karta ČTS
22.11.2019 10:41:47
26.
Wirgler Tomáš 05.03.2009 TK Znojmo
71
30
 
volná karta ČTS
04.11.2019 12:03:25
27.
ZAVŘEL JAROSLAV 06.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
72
30
 
volná karta
15.01.2020 11:59:31
28.
Rakouš Michal 19.08.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
volná karta
31.10.2019 23:50:08
29.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
30.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
31.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
32.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TC Ostrava Nová Ves
62
35
 
 
28.11.2019 14:07:16
2.
Sloboda Leon 30.03.2009 TK AGROFERT Prostějov
68
30
 
 
01.11.2019 08:56:12
3.
Fejka Matěj 23.06.2009 TK Slavia Plzeň
69
30
 
 
05.11.2019 08:50:42
4.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
73
30
 
 
20.12.2019 20:44:04
5.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
75
30
 
 
17.12.2019 15:56:10
6.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
76
30
 
 
26.12.2019 00:08:44
7.
Dujka Dominik 29.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
 
31.10.2019 23:50:49
8.
Šidlík Jan 07.04.2008 I.ČLTK Praha
82
30
 
 
09.11.2019 14:18:03
9.
Köhler Matěj 05.07.2009 I.ČLTK Praha
84
30
 
 
16.12.2019 20:07:14
10.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
88
25
 
 
01.11.2019 12:03:32
11.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
88
25
 
 
07.12.2019 13:36:37
12.
Chlodnicki Jan 10.10.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
99
25
 
 
13.11.2019 12:02:28
13.
Fedor Jakub 15.03.2009 TK SC OSTRAVA
113
25
 
volná karta ČTS
01.11.2019 10:01:00
14.
Laššan Radek 10.08.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
169
20
 
volná karta
01.11.2019 00:05:15
15.
Dufek Pavel Oliver 24.05.2010 TK Hlinsko
1939
1
 
volná karta ČTS
01.11.2019 00:08:31
16.
Havel Tomáš 14.03.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
volná karta
13.01.2020 16:09:18

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novák Matěj 28.02.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
115
25
 
 
04.12.2019 08:55:42
2.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
 
04.11.2019 09:40:40
3.
Vágner Dominik 25.08.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
150
20
 
 
02.01.2020 11:23:30
4.
Robenek Štěpán 18.02.2009 Tenisový klub Studénka z.s.
151
20
 
 
01.11.2019 21:07:23
5.
Kolesár Matyáš 19.06.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
153
20
 
 
02.01.2020 10:51:29
6.
Franc Jakub 26.06.2009 TK SC OSTRAVA
221
15
 
 
01.11.2019 00:34:37
7.
Frič Martin 17.05.2009 TREND SPORT, z.s.
265
15
 
 
01.11.2019 09:24:33
8.
Lošák Petr 23.09.2009 TK Na Dolině o.s.
277
15
 
 
31.10.2019 23:52:07
9.
Bairo Dylan 04.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
585
9
 
 
04.11.2019 09:12:17
10.
Dvořák Jakub 06.11.2009 TK EZE Olomouc z.s.
586
9
 
 
14.11.2019 19:41:30

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:46:06
2.
Kašparovský Nikola 16.09.2009 BLTC Brno
589
9
 
odhlášeno hráčem
03.12.2019 09:43:09
3.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 22:53:00
4.
Rieser Sedrik Aurelius 15.01.2010 TK Škoda Plzeň z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 18:59:03
5.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.12.2019 20:33:11
6.
Slováček Martin 02.03.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
20.12.2019 08:19:29
7.
Žák Filip 08.02.2009 ŽLTC Brno
310
12
 
odhlášeno hráčem
23.12.2019 08:39:12
8.
Veselý Marian 01.04.2009 TC Bajda Kroměříž
323
12
 
odhlášeno hráčem
24.12.2019 16:24:25
9.
Nevrlý Jakub 09.01.2009 TK Fatra Napajedla
609
9
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 16:48:56
10.
Dvořák Petr 25.04.2009 LTK Liberec
359
12
 
odhlášeno hráčem
26.12.2019 23:39:23
11.
Doležal David 22.07.2009 TENIS SLOVÁCKO z.s.
510
9
 
odhlášeno hráčem
30.12.2019 08:56:38
12.
Hrdlička Miroslav 23.02.2009 TK Mohelnice, z.s.
577
9
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 11:15:29
13.
Mičulka Šimon 19.07.2009 TK Na Dolině o.s.
340
12
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 14:55:16
14.
Merta Jakub 11.11.2009 ŽLTC Brno
396
12
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 15:59:28
15.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 20:47:50
16.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
02.01.2020 22:11:41
17.
Průdek Šimon 23.03.2009 TC BORS CLUB-STK Břeclav
402
12
 
odhlášeno hráčem
03.01.2020 10:05:21
18.
Bačík Matěj 27.05.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 11:51:26
19.
Dufek Šimon 18.07.2009 HTK Třebíč
383
12
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 20:03:08
20.
Papajík Jakub 10.12.2009 Pašťa tenis, z.s.
506
9
 
odhlášeno hráčem
04.01.2020 23:10:41
21.
Slavík Jakub 18.10.2009 TK RAPID LIBEREC
263
15
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 10:22:35
22.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
261
15
 
odhlášeno hráčem
05.01.2020 15:47:04
23.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
225
15
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 11:53:43
24.
Ploc Matouš 14.11.2008 TK Česká Třebová, z.s.
132
25
 
odhlášeno hráčem
06.01.2020 14:04:22
25.
Němec Adam 28.07.2009 TJ Zbrojovka Vsetín
283
12
 
odhlášeno hráčem
07.01.2020 18:03:42
26.
Přemyslovský Tomáš 20.05.2009 TK AGROFERT Prostějov
905
6
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 06:13:21
27.
Šuda Štěpán 27.12.2009 TENIS-CENTRUM DTJ HK
182
20
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 08:00:46
28.
Motal Jan 19.05.2009 TC Dvůr Králové, z.s.
194
15
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 08:16:50
29.
Varinský Tibor 10.04.2009 TREND SPORT, z.s.
848
6
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 10:59:03
30.
Pajer Vítek 27.05.2010 TK Milo Olomouc
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 11:34:50
31.
Eversfield Tomáš 07.01.2009 I.ČLTK Praha
127
25
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 12:15:28
32.
Ochman Tomas 30.09.2009 TK Spartak Jihlava
409
12
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 22:18:12
33.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
odhlášeno hráčem
08.01.2020 22:50:55
34.
Václavek Tomáš 16.04.2010 TK Mohelnice, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 07:44:43
35.
Vomela Tomáš 20.02.2009 HTK Třebíč
178
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 08:23:15
36.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
140
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 10:59:46
37.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 11:48:51
38.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 16:43:14
39.
Krechler Daniel 21.04.2009 LTK Liberec
332
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 20:23:46
40.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 21:24:04
41.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
55
35
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 22:19:05
42.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 06:13:17
43.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 13:22:26
44.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 13:56:47
45.
Šipula David 21.05.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
194
15
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 19:08:39
46.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 20:48:12
47.
Drlík David 25.03.2010 TK Na Dolině o.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 22:36:47
48.
Kliment Matúš 03.01.2009 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
192
15
 
odhlášeno hráčem
10.01.2020 23:04:22
49.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 01:33:48
50.
Majera Denis 25.03.2009 Lokomotiva Trutnov
70
30
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 07:07:50
51.
Šnorich Matias 19.04.2010 TK AGROFERT Prostějov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 07:08:00
52.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 09:18:44
53.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
102
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:08:42
54.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
76
30
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:41:34
55.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:41:39
56.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:49:37
57.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 11:33:23
58.
Kozel Aleš 28.11.2008 TK Hlinsko
246
15
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 11:54:05
59.
Zeman Jakub 07.11.2008 TK Pelhřimov
66
30
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 11:58:37
60.
Klacek Tadeáš 22.08.2009 Lokomotiva Trutnov
259
15
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 12:55:24
61.
Přáda Jaroslav 01.07.2009 I.ČLTK Praha
217
15
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 13:12:15
62.
LUKŠ PATRIK 07.10.2009 HTK Třebíč
462
9
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 13:36:13
63.
Trunečka Tomáš 21.01.2010 CLTC Olomouc,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 22:23:25
64.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
79
30
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:35:49
65.
Bohoněk Marcel 17.06.2009 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
278
15
 
odhlášeno hráčem
13.01.2020 13:39:54
66.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
109
25
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 15:56:50
67.
Lipták Matej 07.01.2009 TK AGROFERT Prostějov
510
9
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 07:32:43
68.
Hloušek František 19.05.2008 TJ Žďár nad Sázavou
112
25
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 19:48:45
69.
Kriško Radovan 25.06.2008 TK AGROFERT Prostějov
373
12
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 20:20:38
70.
Ondrůšek Antonín 09.12.2008 SK Uherský Brod
235
15
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 09:47:43
71.
Šmejcký Marek 03.11.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 12:15:36
72.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 17:07:55
73.
Fencl Tomáš 23.07.2009 LTC České Budějovice,z.s.
134
20
 
odhlášeno hráčem
16.01.2020 17:11:11