Černý Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chovanec Samuel | | 7:5, 4:6, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Germala Darius | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Mráz Jakub | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Svoboda Patrik | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Voplakal Martin | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Staněk jiří | 6:7, 6:2, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Matyas | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mohamed Rahman | | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Vašta Petr | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Janda Michal | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Červenák Nikolas | 6:3, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Čihák Jakub | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Suchy Erik | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Mareš Jaroslav | 6:4, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Dominik | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
GAYRAUD Antonin | 6:1, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Klokov Martin | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loučka Ondřej | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Keim Josef | | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Blažek Dan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Vokroj Marek | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Vrtílka Jakub | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Andreas Jonáš | | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kejla Jakub | | | | | | 6:1, 1:6, 1:0 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vaněk Bořek | | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Novotný Bořek Jan | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kumpera Jan Emanuel | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Nemček Adam | 4:6, 6:1, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Haberkorn Luc | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Uhl Tomáš | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krištůfek Tomáš | | 7:6, scr. | | | | |
| | | | | | |
Zaporozhchenko Yehor | 6:4, 4:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Kodada Jan | | | 3:6, 6:2, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Ochman Tomas | 6:2, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Doucha Jakub | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kačur Dan | | | | | 7:5, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžek Matyáš | | 6:0, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Aulich Matěj | 6:0, 3:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Trojan Ondřej | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Šlechta David | 6:2, 7:6 | | | | | |
| | | | | | |
Košvanec Mikuláš Pavel | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hofman Tadeáš | | | | 3:6, 7:5, 1:0 | | |
| | | | | | |
Kreysa Jan | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Nekovář Max | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Vacek Lukáš | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Jacenko Kiril | | | 6:3, 0:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Drul Matvij | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Luňák Maxim | | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021) |
Poznámka pořadatele: single 8:30 semifinale
4 Hry v pondělí 21.1. 13:00 |
| Počet účastníků | 50 | Nasazení | CŽ | BH | Černý Dominik | 216 | 15 | Luňák Maxim | 333 | 12 | Buchanevyč Vladislav | 343 | 12 | Doucha Jakub | 412 | 12 | Andreas Jonáš | 441 | 12 | Kačur Dan | 461 | 9 | Kejla Jakub | 472 | 9 | Čihák Jakub | 494 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 90 |
Kódové číslo akce: 702078 |
|
|