Český tenisový svaz
Datum:
13.-14.01.
Pořadatel:
TK TJ Ostrava (D - 400)
Místo konání:
hala na ul. Fr. Šrámka
Kódové číslo:
706072
Dvorců + povrch:
6 umělá tráva
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 19:00 hod.
Kontaktní osoba:
Hájek Petr
Vítězná 2753/9F
70200 Ostrava
Tel. (1):
603476932
E-mail:
hajek.tennis@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace formou SMS v pátek 12.1. mezi 17-19 hod na číslo 603476932. Losování 19,30hod na recepci haly. Příjezdy hráčů budou uveřejněny kolem 20 hod.

POZOR
Turnaj bude rozšířen na 32 hráčů

Program neděle 14.1.:
8,30 hod. Foldyna-Jurka, Kubiena Ond.-Migdal, Havrlant-Robenek,
9,15 hod. Fojtík-Drobný
poté semifinále dvouhry
Finále čtyřhry nejdříve ve 13,00 hod. - volejte v 11,30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Foldyna Ondřej 03.01.2006 SK JC Sport Opava
700
6
 
 
18.12.2017 19:55:15
2.
Drobný Jan 20.01.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
830
6
 
 
04.12.2017 12:02:36
3.
Robenek Václav 22.01.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
830
6
 
 
26.12.2017 10:24:13
4.
Kubiena Ondřej 09.08.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
880
6
 
 
15.11.2017 15:35:31
5.
Jurka Tomáš 23.07.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek
1041
4
 
 
04.12.2017 12:19:51
6.
Fojtík Tomáš 07.03.2007 TK Krnov
1237
4
 
 
01.11.2017 21:05:29
7.
Kubiena Petr 02.02.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
1325
4
 
prezentován
01.11.2017 08:58:10
8.
Lys Ondřej 17.07.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
1485
4
 
 
03.01.2018 11:02:47
9.
Marek Ondřej 25.02.2008 Family Tennis Ostrava
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 00:55:32
10.
Doppler Alexandr 13.10.2008 TC Ostrava Nová Ves
2103
1
 
volná karta
02.11.2017 14:59:58
11.
Hradečný Lukáš 26.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
volná karta
02.11.2017 21:22:26
12.
Švidrnoch Alexej 21.01.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
volná karta
05.11.2017 20:49:39
13.
Grassegger Martin 19.06.2008 TJ MSV Studénka, z.s.
2103
1
 
volná karta
08.11.2017 10:54:19
14.
Ježek Maxim 04.09.2006 TK TJ Ostrava
2103
1
 
volná karta
09.11.2017 20:37:38
15.
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava
2103
1
 
volná karta
03.01.2018 19:16:58
16.
Stopa Adam 11.09.2006 TK TJ Ostrava
2103
1
 
volná karta
05.01.2018 13:30:29

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Výtisk Adam 04.03.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
 
přijat do turnaje
01.11.2017 00:04:36
2.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
prezentován
01.11.2017 00:05:46
3.
Pesch Andreas 25.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
přijat do turnaje
01.11.2017 00:13:16
4.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
2103
1
 
prezentován
01.11.2017 00:17:45
5.
Holý Tomáš 26.02.2008 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
 
přijat do turnaje
01.11.2017 08:13:39
6.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
2103
1
 
přijat do turnaje
01.11.2017 14:21:24
7.
Srba František 11.09.2008 TO TJ Nový Jičín
2103
1
 
přijat do turnaje
01.11.2017 19:04:49
8.
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
 
přijat do turnaje
02.11.2017 10:56:59
9.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
2103
1
 
přijat do turnaje
06.11.2017 19:25:00
10.
Čech Martin 17.12.2008 TJ TO Sokol Stará Bělá
2103
1
 
přijat do turnaje
04.12.2017 07:04:04
11.
Pesch Matěj 22.08.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
 
přijat do turnaje
03.01.2018 08:49:55
12.
Kotala Jonáš 30.05.2006 TK TJ Ostrava
2103
1
 
přijat do turnaje
10.01.2018 07:28:08
13.
Hývnar Lukáš 09.08.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
1770
3
 
přijat do turnaje
10.01.2018 07:29:12
14.
Hývnar Radim 09.08.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
1770
3
 
přijat do turnaje
10.01.2018 07:29:28
15.
Havrlant Marek 11.06.2007 TK Kubáň Ostrava
1179
4
 
přijat do turnaje
10.01.2018 07:30:58

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
2103
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2017 00:23:04
2.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK Bystřice p.H.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 13:11:34
3.
Doležal Jakub 23.02.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
1129
4
 
odhlášeno hráčem
05.12.2017 08:30:35
4.
Škvara Eduard 25.09.2007 TK SC OSTRAVA
344
12
 
odhlášeno hráčem
16.12.2017 08:57:39
5.
Hýl Zdeněk 01.08.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
2103
1
 
odhlášeno hráčem
18.12.2017 09:48:07
6.
Pira Jakub 24.11.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
738
6
 
odhlášeno hráčem
18.12.2017 18:05:29
7.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
405
12
 
odhlášeno hráčem
20.12.2017 21:00:26
8.
Barusel David 01.03.2008 TK Spartak Jihlava
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.12.2017 22:19:18
9.
Pudich Omar 25.10.2007 TK Hlučín
379
12
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:26:29
10.
Badžgoň David 01.11.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
382
12
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:26:41
11.
Kovář Adam 21.11.2007 TJ TO Sokol Stará Bělá
400
12
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:26:49
12.
SÁŇKA FRANTIŠEK 02.01.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
404
12
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:26:56
13.
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry
425
9
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:27:03
14.
Horák Vladimír 04.07.2007 TO TJ Nový Jičín
523
9
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:27:08
15.
Kriegler Jan 15.09.2006 TK Na Dolině o.s.
615
9
 
odhlášeno pořadatelem
30.12.2017 15:27:18
16.
Dočekal Filip 05.06.2007 TC Brno.
1003
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 15:17:18
17.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1278
4
 
odhlášeno hráčem
03.01.2018 15:46:34
18.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
05.01.2018 22:12:41
19.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
06.01.2018 00:01:59
20.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
06.01.2018 03:01:16
21.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
686
6
 
odhlášeno hráčem
07.01.2018 11:41:50
22.
Zagól Jakub 15.10.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
07.01.2018 12:00:38
23.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
07.01.2018 12:00:38
24.
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava
2103
1
 
IS: lhůta 8 dní
09.01.2018 11:46:07
25.
Ciešlar Krzysztof 03.05.2007 SK Vitality Slezsko o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
12.01.2018 12:14:37