Název: |
Lob cup |
Datum: |
11.-14.01. |
Pořadatel: |
Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400) |
Kódové číslo: |
706053 |
Dvorců+povrch: |
3 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
20 |
Prezentace |
v Pá do 10:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Mgr. Knížek Jiří |
: |
Bukolská 843/2a |
: |
18100 Praha 8 Bohnice |
Tel. (1): |
775733784 |
E-mail: |
jklob@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: prezentace: -chlapců lze formou sms na tel. 775 733 784 v pátek 9:00-10:00, poté bude v klubovně Lob s.a. Bohnice turnaj rozlosován a do 12:00 bude na webu zveřejněn hrací plán a nasazení jednotlivých zápasů na pátek a sobotu, v pátek začnou první zápasy v 17:00
-dívek lze též formou sms na tel. 775 733 784, v sobotu v čase 9:00-10:00, do 11:00 bude zveřejněn hrací plán a nasazení jednotlivých zápasů na sobotu |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šidlík Jan |
07.04.2008 |
TJ Sokol Vysočany |
197 |
20 |
|
volná karta |
06.01.2019 16:39:46 |
2. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
283 |
15 |
|
|
01.11.2018 00:41:49 |
3. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
326 |
12 |
|
|
16.12.2018 18:19:46 |
4. |
Janoštík Lukáš |
02.02.2008 |
TC ESO Praha z.s. |
373 |
12 |
|
|
02.11.2018 18:43:23 |
5. |
Šelemberk Richard |
16.06.2008 |
TENNIS CENTRE Kosmonosy |
408 |
12 |
|
|
02.11.2018 22:32:18 |
6. |
Korolenko Kirill |
20.06.2008 |
TK Sparta Praha |
465 |
9 |
|
|
05.12.2018 20:43:48 |
7. |
Severýn Václav |
19.06.2008 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
468 |
9 |
|
|
11.11.2018 19:35:28 |
8. |
Bělík Antonín |
05.10.2007 |
SK Aritma Praha |
487 |
9 |
|
|
02.11.2018 08:16:56 |
9. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
512 |
9 |
|
|
01.11.2018 04:35:36 |
10. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
710 |
6 |
|
|
01.11.2018 12:55:38 |
11. |
Holeček Jakub |
26.10.2007 |
TK Čelákovice |
896 |
6 |
|
|
05.12.2018 21:36:01 |
12. |
Kobza František |
18.05.2008 |
Sokol Čimice |
1219 |
4 |
|
|
30.12.2018 19:04:27 |
13. |
Kumpera Jan Emanuel |
31.05.2008 |
SK Meteor Praha |
1373 |
4 |
|
|
16.12.2018 07:39:07 |
14. |
Brettl Tobiáš |
07.05.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:03:50 |
15. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2018 00:07:14 |
16. |
Svoboda Patrik |
14.08.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
|
01.11.2018 00:25:03 |
17. |
Loucký Mark |
30.03.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
2094 |
1 |
|
přijat |
02.11.2018 11:44:37 |
18. |
Nemček Adam |
02.04.2009 |
TC ESO Praha z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta |
09.11.2018 15:41:37 |
19. |
Přáda Jaroslav |
01.07.2009 |
TJ Spoje Praha |
2094 |
1 |
|
volná karta |
11.11.2018 12:45:33 |
20. |
Kalina Jonáš Benjamin |
06.11.2009 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
2094 |
1 |
|
volná karta |
09.12.2018 14:45:35 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Drul Matvij |
11.02.2009 |
TJ Sokol Vysočany |
2094 |
1 |
|
přijat |
07.11.2018 20:05:24 |
2. |
Slabý Michal |
16.02.2007 |
Tenis Akademie Bálek, z.s. |
330 |
12 |
|
přijat |
04.01.2019 18:18:05 |
3. |
Šebek Martin |
29.11.2009 |
TK Olymp Praha |
2094 |
1 |
|
přijat |
10.01.2019 11:34:57 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Blažek Dan |
04.08.2007 |
SK Aritma Praha |
824 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2018 14:24:50 |
2. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
734 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
18.12.2018 10:31:06 |
3. |
Nekovář Max |
29.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.12.2018 19:09:33 |
4. |
khromej aleksandr |
02.01.2008 |
Spolek pro podporu rekreačního sportu a rodinných volnočasových aktivit z.s. |
1744 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
23.12.2018 11:18:20 |
5. |
Baran Lukáš |
01.11.2009 |
LTC Tábor 1903 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
27.12.2018 15:39:07 |
6. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
994 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
30.12.2018 16:41:26 |
7. |
Trávníček Jaroslav |
11.09.2008 |
TO VOKD Ostrava-Poruba |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.01.2019 12:30:40 |
8. |
Köhler Matěj |
05.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
02.01.2019 18:12:30 |
9. |
Suchy Erik |
04.07.2009 |
TJ Sokol Stodůlky |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
03.01.2019 19:44:27 |
10. |
Pugner Adam |
04.07.2008 |
SK Aritma Praha |
390 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2019 07:33:14 |
11. |
Vališ Šimon |
16.02.2009 |
TO Sokol Nehvizdy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2019 16:29:21 |
12. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2019 16:57:02 |
13. |
Veškrna Tomáš |
07.03.2009 |
TK Spartak Jihlava |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2019 18:19:53 |
14. |
Fejka Matěj |
23.06.2009 |
TK Slavia Plzeň |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
04.01.2019 20:51:59 |
15. |
Stone Lukáš |
28.04.2009 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 08:52:24 |
16. |
Opluštil Jakub |
21.05.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 09:41:34 |
17. |
Stojanov Daniel |
10.03.2009 |
LTC Houštka |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 10:51:53 |
18. |
Krištůfek Tomáš |
19.01.2009 |
SK Aritma Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 10:56:19 |
19. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 11:39:02 |
20. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 11:49:10 |
21. |
Štěpánek Adam |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 11:50:28 |
22. |
Štěpánek Kryštof |
07.10.2009 |
TENIS Klánovice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 11:51:39 |
23. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 11:55:45 |
24. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
05.01.2019 12:00:11 |
25. |
Knotek Matěj |
29.07.2009 |
LTK Klatovy |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 12:43:26 |
26. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
05.01.2019 15:29:01 |
27. |
Šimek Dominik |
01.06.2009 |
TK Sparta Praha |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
06.01.2019 13:41:55 |
28. |
Witoš Ondřej |
25.12.2009 |
SK HAMR, z.s. |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
07.01.2019 18:39:55 |
29. |
Hrubeš Jan |
05.09.2009 |
Sokol Čimice |
2094 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.01.2019 08:00:14 |
|