Datum: |
27.-29.12. |
Pořadatel: |
Sportclub Řevnice, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706050 |
Dvorců + povrch: |
3 umělá antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
28 |
Prezentace v |
So do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Mottl Michal |
Berounská 58 | |
252 30 Řevnice | |
Tel. (1): |
736503511 |
E-mail: |
michal.mottl@seznam.cz |
Internet: |
sportclubrevnice.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kužílek Jan | 21.06.2009 | TK Škoda Plzeň z.s. | 408 |
9 |
03.11.2020 09:42:45 |
||
2. |
Janda Jan | 18.08.2010 | T.J. Sokol Lety | 408 |
9 |
03.11.2020 15:24:42 |
||
3. |
Vančata Patrik | 13.05.2009 | TC Tachlovice | 600 |
6 |
28.11.2020 19:15:39 |
||
4. |
Doucek Jan | 28.02.2010 | Lokomotiva Beroun | 678 |
6 |
04.11.2020 21:17:23 |
||
5. |
Jirásek Šimon | 15.07.2009 | LTC Slaný | 721 |
6 |
01.11.2020 09:38:58 |
||
6. |
Drábek Jan | 18.12.2011 | TK Slavia Plzeň | 1687 |
1 |
01.11.2020 09:28:52 |
||
7. |
Buchner Robert | 27.03.2011 | TK Františkovy Lázně | 1687 |
1 |
01.11.2020 12:28:04 |
||
8. |
Bělohlávek Petr | 11.01.2011 | Lokomotiva Zdice | 1687 |
1 |
01.11.2020 13:51:11 |
||
9. |
Hovorka Hugo | 21.04.2011 | Tenis Dobříš | 1687 |
1 |
03.11.2020 09:39:27 |
||
10. |
Vondřich Tomáš | 15.12.2011 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1687 |
1 |
06.11.2020 14:47:59 |
||
11. |
Roček Eduard | 31.01.2011 | LTC Modřany 2005 | 1687 |
1 |
11.11.2020 00:35:11 |
||
12. |
Šíp David | 08.05.2011 | TK Písek | 1687 |
1 |
16.11.2020 21:55:06 |
||
13. |
Příhoda Adam | 14.03.2011 | LTC VITON České Budějovice,z.s. | 1687 |
1 |
05.12.2020 13:08:54 |
||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
||||||
19. |
volná karta | volná karta |
||||||
20. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Svoboda Filip | 16.10.2011 | TK Neridé | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:16 |
|
2. |
Šebek Filip | 08.07.2011 | TK Sparta Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:16 |
|
3. |
Hron Lukáš | 13.03.2011 | I.ČLTK Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:16 |
|
4. |
Janoušek Šimon | 16.03.2011 | TK AGROFERT Prostějov | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:17 |
|
5. |
Kačín Ondřej | 30.07.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:17 |
|
6. |
Hájek Petr | 09.03.2011 | SK HAMR, z.s. | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:17 |
|
7. |
Vondráček Samuel Cristian | 06.04.2011 | Lokomotiva Praha | 1687 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 20.12.2020 12:00:18 |