Český tenisový svaz
Název:
TC Head tour
Datum:
21.-23.12.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500)
Místo konání:
Vestec, Praha-západ
Kódové číslo:
706045
Dvorců + povrch:
5 koberec s granulemi
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com

Poznámka pořadatele:

TURNAJ SE HRAJE S MÍČI HEAD.

Plán hry neděle:
Dvouhra:
10:00 Vaněk-Buchanevyč, Šára-Vrána, Nekovář-Červenka, Kotrba-Mutl
11:00 Dívky

Čtyřhra:
Chlapci ne před 13:00
Dívky ne před 13:30

Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vaněk Daniel 27.04.2008 SK HAMR, z.s.
67
30
 
volná karta,prezentováno
19.12.2019 07:59:24
2.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
přijat,prezentováno
05.12.2019 20:54:12
3.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
130
25
 
přijat,prezentováno
10.12.2019 10:20:47
4.
Šára Dominik 06.01.2009 WILSON Tenis Centrum
161
20
 
přijat,prezentováno
11.12.2019 06:57:32
5.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 TC VŠ Praha
180
20
 
přijat,prezentováno
06.12.2019 21:57:09
6.
Nekovář Max 29.09.2009 WILSON Tenis Centrum
185
20
 
přijat,prezentováno
01.11.2019 10:07:25
7.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
196
15
 
přijat,prezentováno
06.12.2019 12:14:24
8.
Vrána Václav 23.04.2009 TK Žatec
265
15
 
volná karta,prezentováno
17.12.2019 20:09:54
9.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
303
12
 
přijat,prezentováno
15.11.2019 14:03:46
10.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
přijat,prezentováno
05.12.2019 20:18:08
11.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
335
12
 
přijat,prezentováno
01.11.2019 00:07:20
12.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
337
12
 
přijat,prezentováno
16.12.2019 13:28:57
13.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
přijat,prezentováno
01.11.2019 21:28:36
14.
Zderadička Josef 08.03.2008 Lokomotiva Beroun
527
9
 
přijat,prezentováno
16.12.2019 18:34:19
15.
Kafka Lukáš 20.04.2009 Lokomotiva Zdice
767
6
 
přijat,prezentováno
30.11.2019 16:27:15
16.
Jedlička David 28.03.2010 F.H.TK Dobřichovice
1939
1
 
volná karta,prezentováno
31.10.2019 23:40:36
17.
Volšička Vojtěch 21.10.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
přijat,prezentováno
01.11.2019 00:12:07
18.
Kočí Jakub 05.06.2010 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1939
1
 
přijat,prezentováno
01.11.2019 00:12:57
19.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
přijat,prezentováno
04.11.2019 11:34:08
20.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
přijat,prezentováno
30.11.2019 16:40:52
21.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
volná karta,prezentováno
08.12.2019 12:06:35
22.
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
přijat,prezentováno
15.12.2019 19:34:28
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Ryč Ondřej 09.05.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
přijat,prezentováno
17.12.2019 17:59:23

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Jirásek Šimon 15.07.2009 LTC Slaný
1428
4
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 09:40:31
2.
Ježek Vojtěch 13.05.2010 LTK Liberec
1939
1
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 18:24:10
3.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 14:54:26
4.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 15:24:51
5.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 07:04:51
6.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2019 16:22:26
7.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 18:45:40
8.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 00:25:53
9.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 16:50:48
10.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 20:00:54
11.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
300
12
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 21:01:44
12.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 13:33:58
13.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 15:10:10
14.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 15:56:15
15.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Sokol Čimice
691
6
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:22:38
16.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:55:56
17.
PROCHÁZKA Adam 29.03.2008 TK Neridé
513
9
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 18:49:02
18.
Wey Tommy 08.12.2008 TK Start Praha-Topolka
580
9
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 19:48:17
19.
Skořepa Adam 11.06.2010 SK Tenis Duchcov
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 21:02:21
20.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 06:24:06
21.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 06:51:31
22.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 08:55:06
23.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 11:46:12
24.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:21
25.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:22
26.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:23
27.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 14:39:14
28.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
492
9
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 23:18:58
29.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 09:53:21
30.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:06:20
31.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
201
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:46:09
32.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:56:38
33.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:09:25
34.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:11:43
35.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
1556
3
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:40:47
36.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:41:06
37.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:45:28
38.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
508
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:45:56
39.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:47:16
40.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:55:14
41.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
79
30
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:14
42.
Mencl Marek 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
1646
3
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 11:33:23
43.
Miller Filip 15.10.2009 TCD Donovalská
1146
4
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 14:09:58