Datum: |
21.-23.12. |
Pořadatel: |
TK Česká Třebová, z.s. (C - 500) |
Kódové číslo: |
706044 |
Dvorců+povrch: |
3 greenset |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Rybka Jaroslav |
: |
Nerudova 333 |
: |
56002 Česká Třebová |
Tel. (1): |
777125232 |
Tel. (2): |
465635188 |
Tel. (3): |
465635189 |
E-mail: |
jaroslav.rybka@tenisct.cz |
Poznámka pořadatele: Dvouhra i čtyřhra se hraje vyřazovacím způsobem na jednu porážku. Ve dvouhře i čtyřhře se hraje NO-AD systém a místo 3. setu super-tiebreak v souladu s rozpisem vydaným VčOTS.
Prezentace hráčů výhradně formou sms v pátek 20.12. 2019 do 18.00 hod. na tel. číslo 777 125 232.
Hrací plán a časový rozpis zápasů bude zveřejněn v pátek 20.12. 2019 nejdéle do 20:00 hod.
V ceně startovného má každý hráč občerstvení v hodnotě 50,- Kč.
Jaroslav Rybka, rozhodčí turnaje |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Novák Matěj |
28.02.2009 |
TK Sparta Praha |
115 |
25 |
|
|
04.12.2019 08:35:13 |
2. |
Ploc Matouš |
14.11.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
132 |
25 |
|
|
01.11.2019 08:17:30 |
3. |
Dymák Filip |
07.05.2008 |
LTC Pardubice |
140 |
20 |
|
|
20.12.2019 12:03:14 |
4. |
Vágner Dominik |
25.08.2009 |
TK AGROFERT Prostějov |
150 |
20 |
|
|
04.12.2019 11:57:59 |
5. |
Šuda Štěpán |
27.12.2009 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
182 |
20 |
|
|
16.11.2019 19:32:53 |
6. |
VAVERKA DAN |
30.01.2009 |
LTC Pardubice |
281 |
12 |
|
|
03.12.2019 16:13:30 |
7. |
Salivar Sebastian |
31.05.2009 |
TK Česká Třebová, z.s. |
310 |
12 |
|
|
01.11.2019 09:34:44 |
8. |
Krsička David |
13.01.2009 |
TK Ústí n. Orlicí |
597 |
9 |
|
|
10.11.2019 11:54:19 |
9. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
31.10.2019 23:52:27 |
10. |
Herník Vojtěch |
01.09.2010 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:10:13 |
11. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
volná karta |
01.11.2019 00:20:30 |
12. |
Václavek Tomáš |
16.04.2010 |
TK Mohelnice, z.s. |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 05:39:05 |
13. |
Tišer Max |
02.12.2009 |
Tenisový klub Eden HK |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 07:14:36 |
14. |
Kovárník Vojtěch |
10.06.2010 |
TO TJ Tesla Pardubice |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 12:58:13 |
15. |
Pelz Dominik |
16.10.2010 |
TO TJ Svitavy |
1939 |
1 |
|
|
02.11.2019 07:29:56 |
16. |
Novotný Tobiáš |
19.09.2008 |
Tenisový klub FOREA o.s. |
1939 |
1 |
|
|
03.11.2019 15:44:28 |
17. |
Kovář Lukáš |
28.09.2008 |
TK Česká Třebová, z.s. |
1939 |
1 |
|
volná karta |
03.11.2019 21:18:23 |
18. |
Sviták Matěj |
09.06.2010 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
1939 |
1 |
|
volná karta |
04.12.2019 17:55:50 |
19. |
Dufek Pavel Oliver |
24.05.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
|
15.12.2019 20:33:45 |
20. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
30.11.2019 23:48:04 |
2. |
Veselý Marian |
01.04.2009 |
TC Bajda Kroměříž |
323 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.12.2019 12:36:12 |
3. |
Pelikán Tomáš |
14.09.2009 |
TO TJ Tesla Pardubice |
357 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
09.12.2019 07:13:19 |
4. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.12.2019 07:04:51 |
5. |
Kačaras Jan |
12.03.2010 |
TO SK Žamberk |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.12.2019 13:22:13 |
6. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
10.12.2019 21:32:46 |
7. |
Trunečka Tomáš |
21.01.2010 |
ČLTK 1928 Olomouc |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2019 15:08:34 |
8. |
Suchánek Pavel |
11.12.2008 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
224 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2019 15:51:26 |
9. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
12.12.2019 20:00:53 |
10. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.12.2019 15:10:09 |
11. |
Šmíd Martin |
02.10.2009 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
261 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
13.12.2019 17:12:42 |
12. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
13.12.2019 17:55:55 |
13. |
Papajík Jakub |
10.12.2009 |
Pašťa tenis, z.s. |
506 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 10:42:28 |
14. |
Horský Tobiáš |
22.12.2009 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
225 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 11:39:44 |
15. |
Havel Tomáš |
14.03.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
14.12.2019 12:00:16 |
16. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.12.2019 13:45:33 |
17. |
Mrklovský David |
30.12.2008 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
489 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 11:01:48 |
18. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
15.12.2019 11:08:40 |
19. |
Šnorich Matias |
19.04.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
15.12.2019 12:00:24 |
20. |
Dostál Marek |
14.12.2008 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
316 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 01:32:30 |
21. |
Motal Jan |
19.05.2009 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
194 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.12.2019 08:01:24 |
22. |
Martinec Tomáš |
10.08.2010 |
Lokomotiva Trutnov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 10:26:15 |
23. |
Lošťák Matouš |
01.10.2009 |
TO Meziboří |
665 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
20.12.2019 12:05:13 |
|