Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Quantum Cup
Pořadatel:  TK Drnovice
Datum:  20.-22.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Majc André
 
 
 
Komárek Albert
6:1, 6:2
 
Hédl Tomáš
6:0, 6:0
 
Poledna Vojtěch
6:1, 6:1
 
Pyšný Tomáš
4:6, 6:4, 1:0 (6)
 
Bajgar Filip
6:2, 6:1
 
 
 
Andrýs Pavel
4:6, 7:6 (4), 1:0 (4)
 
 
 
Macho Dominik
6:0, 6:0
 
Prachař Šimon
6:4, 6:3
 
Bačík Matěj
6:1, 6:2
 
Brtník Jan
4:6, 7:6 (2), 1:0 (7)
 
Prusenovský Jan
6:2, 6:0
 
 
 
Němec Adam
6:4, 6:2
 
 
 
Brtník Josef
6:2, 6:0
 
VALOUCH Radim
6:3, 6:4
 
Přibyl David
6:0, 6:1
 
Rybák Alex
6:1, 6:1
 
Mlčůch Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Andrýs Petr
6:0, 6:3
 
 
 
Brtníček Kuba
6:1, 6:0
 
Papajík Jakub
6:2, 6:2
 
Doležal David
6:4, scr.
 
Mrkvica Dominik
6:2, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Václavík Miroslav
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Poznámka pořadatele: Rozpis zápasů : 09.00 : Komárek-Hédl, Přibyl -Rybák, Brtníček - Papajík 10.00 : Mach - Prachař, Bačík-Brtník Jan, Valouch-Brtník Josef 11.00 : Poledna-Pyšný, Doležal-Mrkvica, Mlčůch - ??? 12.00 : Andrýs oba- ???, Majc- ???, Bajgar-???, Václavík- ???
Počet účastníků24
NasazeníBH
Majc André 18520
Václavík Miroslav 22515
Němec Adam 28312
Prusenovský Jan 35312
Andrýs Petr 38612
Bajgar Filip 40512
Mlčůch Martin 4589
Andrýs Pavel 4649
Kategorie : 5Součet BH: 101
Kódové číslo akce: 702040

Majc André - Prusenovský Jan
 
 
 
Brtník Jan - VALOUCH Radim
6:2, 6:1
 
Brtník Josef - Hédl Tomáš
6:3, 6:2
 
Přibyl David - Prachař Šimon
6:2, 6:0
 
 
 
Mrkvica Dominik - Doležal David
6:3, 6:2
 
 
 
Bajgar Filip - Mlčůch Martin
6:4, 6:4
 
 
 
Macho Dominik - Pyšný Tomáš
6:1, 6:1
 
 
 
Brtníček Kuba - Rybák Alex
6:1, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Václavík Miroslav - Němec Adam
 
Rozhodčí turnaje: Verosta Josef (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Majc André 18520
Václavík Miroslav 22515
Němec Adam 28312
Prusenovský Jan 35312
Bajgar Filip 40512
Mlčůch Martin 4589
Doležal David 5109
Hédl Tomáš 5189
Kategorie : 5Součet BH: 98
Kódové číslo akce: 704040

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slovák Petr21.02.2009TK AGROFERT Prostějov
Kleiner Will14.04.2009SK Véska
Běhal Daniel26.10.2008TK Natali

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Poledna Vojtěch26.07.2008TK Drnovice