Český tenisový svaz
Název:
I. ČLTK Praha Cup
Datum:
16.-19.12.
Pořadatel:
I.ČLTK Praha (B - 500)
Místo konání:
Ostrov Štvanice 38 Praha 7
Kódové číslo:
706040
Dvorců + povrch:
5 NOVA SPORTS ULTRACUSHION U.S.A.
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Zemanová Magdaléna
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 203 933
E-mail:
pecha@cltk.cz
Internet:
www.cltk.cz

Poznámka pořadatele:

Počet účastníků bude rozšířen na 48.STK-PTS
Prezence výhradně formou SMS na mobil p.Zemanové 777203933 v pátek od 12:00 do 18:00 hodin. Losování proběhne po ukončení prezentace v kanceláři klubu.
Program na sobotu bude ihned po losování zveřejněn na www.cztenis.cz.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kučera Jonáš 15.09.2006 LTK Liberec
38
45
 
volná karta
12.11.2017 21:42:45
2.
Šafrata Jan 04.02.2006 I.ČLTK Praha
38
45
 
volná karta
10.12.2017 09:25:44
3.
Švojgr Kryštof 25.01.2006 I.ČLTK Praha
42
45
 
volná karta
12.11.2017 23:38:04
4.
Čepl Filip 24.01.2006 TK Sparta Praha
48
35
 
 
25.11.2017 23:45:01
5.
Fiala Martin 24.01.2006 Lokomotiva Trutnov
49
35
 
 
03.11.2017 19:59:56
6.
Němec Vojtěch 26.06.2006 TK AGROFERT Prostějov
50
35
 
 
02.11.2017 09:50:03
7.
Sklenička Štěpán 25.07.2007 TK Sparta Praha
51
35
 
 
05.11.2017 08:48:06
8.
Jurák Jaroslav 16.05.2006 I.ČLTK Praha
53
35
 
 
23.11.2017 07:28:26
9.
Holub Lukáš J. 13.02.2006 TK Neridé
58
35
 
 
03.12.2017 11:34:34
10.
Chodura Sebastian 31.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
60
35
 
 
04.11.2017 15:16:40
11.
Leipner Petr 13.02.2006 TK Písek
61
35
 
 
02.11.2017 21:44:50
12.
Břicháček Bedřich 08.04.2006 TK Sport Kolovraty
62
30
 
 
05.11.2017 19:11:55
13.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
64
30
 
 
01.11.2017 06:21:26
14.
Pokorný Jiří 29.03.2006 TK Olymp Praha
65
30
 
 
28.11.2017 11:59:01
15.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
69
30
 
 
20.11.2017 08:26:32
16.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
80
30
 
 
28.11.2017 13:22:06
17.
Beránek Ondřej 18.02.2006 TK Na Dolině o.s.
85
30
 
 
01.11.2017 07:32:38
18.
Janeček Ondřej 01.03.2006 TK Neridé
101
25
 
 
21.11.2017 11:28:00
19.
Burián Marek 19.10.2006 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
103
25
 
 
06.11.2017 19:54:47
20.
Fröhlich Max 09.07.2007 TK Radošovice
110
25
 
 
21.11.2017 01:44:54
21.
Petrofský David 07.06.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
111
25
 
 
04.11.2017 14:37:51
22.
Fröhlich Jan 09.07.2007 TK Radošovice
112
25
 
 
21.11.2017 01:42:14
23.
Rosický Jan 06.01.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
113
25
 
 
04.11.2017 08:02:23
24.
Volf Matěj 04.08.2006 LTC Mladá Boleslav o.s.
115
25
 
 
02.11.2017 20:49:35
25.
Žoldák Patrik 02.06.2006 SK HAMR, z.s.
121
25
 
 
30.11.2017 14:24:17
26.
Sysel Lukáš 05.05.2007 TK Sparta Praha
124
25
 
 
04.11.2017 20:58:46
27.
Hanzl Jan 16.04.2006 TCEN Hrádek nad Nisou
127
25
 
 
02.11.2017 11:01:48
28.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
129
25
 
 
01.11.2017 07:13:58
29.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Olymp Praha
135
20
 
 
06.11.2017 10:03:23
30.
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
144
20
 
 
13.11.2017 09:36:19
31.
Olšanský Viktor 23.05.2006 TK Slavia Plzeň
146
20
 
přijat jen do čtyřhry
29.11.2017 10:57:02
32.
Šafrata David 10.08.2007 I.ČLTK Praha
187
20
 
 
05.11.2017 15:09:04

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Korec Zdeněk 06.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
47
45
 
 
08.11.2017 09:09:04
2.
Hänel Tom 02.06.2006 TK Žatec
149
20
 
přijat do hlavní soutěže
01.11.2017 21:24:25
3.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Olymp Praha
150
20
 
přijat do hlavní soutěže
12.11.2017 07:54:18
4.
Macnar Alex 03.02.2006 LTC Modřany 2005
153
20
 
přijat do hlavní soutěže
26.11.2017 18:55:02
5.
Perníček Lukáš 06.12.2007 Lob S.A. Bohnice, zs
158
20
 
přijat do hlavní soutěže
01.12.2017 22:31:16
6.
Sanders Oliver 09.10.2007 TK Olymp Praha
159
20
 
přijat do hlavní soutěže
21.11.2017 13:36:09
7.
Dvořák Filip 28.05.2007 TKX Tennis Team Krupka z.s.
163
20
 
přijat do hlavní soutěže
01.11.2017 07:47:07
8.
Havlík Josef 27.08.2006 TK SB Světlá n.Sáz.
183
20
 
přijat do hlavní soutěže
21.11.2017 09:36:56
9.
Strnad Štěpán 09.03.2006 Tenis Dobříš
206
15
 
přijat do hlavní soutěže
02.12.2017 23:01:59
10.
Duričič Filip 23.07.2006 TJ Sokol Vysočany
207
15
 
přijat do hlavní soutěže
24.11.2017 23:54:21
11.
Krejčí Matyáš 12.10.2007 I.ČLTK Praha
222
15
 
přijat do hlavní soutěže
24.11.2017 14:15:22
12.
Kalle Nicholas 27.04.2007 TK Neridé
241
15
 
přijat do hlavní soutěže
03.11.2017 19:41:42
13.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
259
15
 
přijat do hlavní soutěže
12.11.2017 13:06:04
14.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
264
15
 
Přijat do hlavní soutěže
05.12.2017 15:10:50
15.
Brettl Filip 12.12.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
270
15
 
přijat do hlavní soutěže
01.11.2017 08:15:39
16.
ABRAHÁM NICOLAS 20.12.2007 Severočeská tenisová o.s.
270
15
 
Volná karta
01.11.2017 16:09:28
17.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
272
15
 
 
01.11.2017 20:57:20
18.
Reitinger David 09.03.2007 SK HAMR, z.s.
368
12
 
 
03.12.2017 10:58:21
19.
Vrána Petr 02.02.2006 TK Žatec
396
12
 
 
01.11.2017 12:16:25
20.
Sedláček Mirek 17.01.2006 TENIS Klánovice
405
12
 
 
01.11.2017 12:22:53
21.
Kloub Milan 01.05.2007 Slavoj Litoměřice
511
9
 
 
03.11.2017 20:30:25
22.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
2103
1
 
přijat-volná karta
01.11.2017 00:04:11
23.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
2103
1
 
přijat-volná karta
01.11.2017 07:29:08

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stejskal Adam 01.06.2007 TK Milo Olomouc
95
25
 
odhlášeno hráčem
01.11.2017 08:49:33
2.
Košárko Filip 31.05.2008 TK Slavia Plzeň
2103
1
 
odhlášeno hráčem
03.11.2017 10:58:58
3.
Tuša Robert 14.02.2006 TK Horní Měcholupy
346
12
 
odhlášeno hráčem
03.11.2017 17:51:53
4.
Rieser Frederik William 31.12.2006 SK Tenis Mýto, o.s.
215
15
 
odhlášeno hráčem
09.11.2017 21:12:01
5.
Kratochvíl Tomáš 16.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
52
35
 
odhlášeno hráčem
14.11.2017 20:24:16
6.
Šošolík Pavel 27.04.2006 TK AGROFERT Prostějov
86
30
 
odhlášeno hráčem
16.11.2017 17:08:09
7.
Klokov Martin 23.10.2008 SK Tenis Kladno
2103
1
 
odhlášeno hráčem
20.11.2017 08:43:36
8.
Elkhaiat Adam 20.09.2006 TK Konstruktiva, z.s.
842
6
 
odhlášeno hráčem
20.11.2017 21:23:46
9.
Kunst Filip 15.06.2008 1. Vestecká sportovní o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
21.11.2017 09:44:36
10.
Kuchař Saša 23.10.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2017 10:01:50
11.
Bureš Oliver 04.04.2007 Tenis Cibulka
853
6
 
odhlášeno hráčem
24.11.2017 16:36:16
12.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
25.11.2017 21:43:58
13.
Dymák Filip 07.05.2008 LTC Pardubice
2103
1
 
odhlášeno hráčem
27.11.2017 22:37:07
14.
Pelikán Daniel 27.04.2006 Open Tennis Club
459
9
 
odhlášeno hráčem
01.12.2017 07:40:33
15.
Novotný Bořek Jan 04.03.2009 TK Konstruktiva, z.s.
2103
1
 
odhlášeno pořadatelem
01.12.2017 16:20:39
16.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
199
15
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 12:53:41
17.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
02.12.2017 20:50:50
18.
Hruška Petr 25.10.2006 LTC České Budějovice,z.s.
192
15
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 10:51:34
19.
Hep Matyáš 27.01.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
311
12
 
odhlášeno hráčem
03.12.2017 17:51:15
20.
Mareš Karel 18.09.2006 Lokomotiva Plzeň
985
6
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 09:28:59
21.
Silbernágl Kryštof 18.10.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
124
25
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 14:02:16
22.
Vašek František 31.05.2006 TK Hlinsko
333
12
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 21:42:40
23.
Hofman Tadeáš 06.09.2007 Open Tennis Club
967
6
 
odhlášeno hráčem
04.12.2017 22:13:47
24.
Duchoň Daniel 12.06.2006 LTC Humpolec
171
20
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 20:20:10
25.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 21:53:54
26.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 Tenis Banka Praha
590
9
 
odhlášeno hráčem
07.12.2017 22:50:27
27.
Císař Otakar 23.07.2007 TK Ruzyně Praha
434
9
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 08:06:33
28.
Augustýn Tadeáš 06.05.2006 SK HAMR, z.s.
373
12
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 14:12:07
29.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
222
15
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 16:37:46
30.
Jánský Ludvík 01.10.2007 TK Ústí n. Orlicí
1078
4
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 16:54:09
31.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 21:39:52
32.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
08.12.2017 22:45:10
33.
Růžička Jan 16.11.2007 Sport club Na Zámečku
329
12
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 10:33:39
34.
Burda Oliver Petr 24.12.2006 TK Sparta Praha
255
15
 
IS: kolizní přihláška
09.12.2017 12:00:15
35.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
255
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 12:38:03
36.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
417
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 15:50:16
37.
Boháč Antonín 03.03.2008 TJ Kralupy o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 17:40:33
38.
Goca Mikuláš 24.05.2007 SK Aritma Praha
509
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 18:56:53
39.
Čihák Jakub 28.09.2007 Severočeská tenisová o.s.
455
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 20:15:53
40.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 21:48:43
41.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
264
15
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 22:09:28
42.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
161
20
 
odhlášeno hráčem
09.12.2017 23:04:41
43.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 07:53:51
44.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 08:34:39
45.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 08:39:54
46.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
275
15
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 09:26:32
47.
Jandík Patrik 25.09.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
514
9
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 09:58:32
48.
Peták Denis 18.07.2006 ŽLTC Brno
41
45
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 10:10:21
49.
Sedláček Adam 21.01.2006 Lokomotiva Trutnov
129
25
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 10:14:26
50.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 11:31:51
51.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 11:33:53
52.
Šusta Bartoloměj 05.10.2006 TJ Sokol Hostivice
116
25
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 11:47:50
53.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
10.12.2017 12:00:35
54.
Luňák Maxim 20.12.2007 Sokol Čimice
1770
3
 
IS: kolizní přihláška
10.12.2017 12:00:36
55.
Holub Jakub 08.01.2008 WILSON Tenis Centrum
2103
1
 
IS: kolizní přihláška
10.12.2017 12:00:39
56.
El Gazzar Tarek 12.03.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
273
15
 
IS: kolizní přihláška
10.12.2017 12:00:44
57.
Saburi Hikaru 13.08.2006 TC VŠ Praha
1107
4
 
odhlášeno hráčem
10.12.2017 12:16:29
58.
Kumstát Jan 02.01.2007 TK AGROFERT Prostějov
55
35
 
odhlášeno hráčem
12.12.2017 08:30:55
59.
Pajer Ivan 08.04.2006 TK LTC Děčín
160
20
 
odhlášeno pořadatelem
13.12.2017 11:02:59
60.
Andrijčuk Daniel 02.01.2007 SK HAMR, z.s.
311
12
 
odhlášeno hráčem
14.12.2017 01:05:17