Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  JOKRA CUP
Pořadatel:  TK Radegast
Datum:  09.-11.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Nezval Jakub
 
 
 
Svozil Václav
6:0, 6:1
 
Hýl Zdeněk
6:2, 7:5
 
Andrýs Pavel
6:1, 6:1
 
Bartek David
6:3, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Kovář Adam
 
Dolný Adam
6:1, 6:2
 
 
 
Tkáč Dominik
6:2, 6:1
 
Pesch Andreas
6:0, 6:1
 
Zagól Jakub
6:2, 3:6, 1:0 (5)
 
Žampach Vojtěch
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Michálek Stanislav
 
Řehák Daniel
6:0, 5:7, 1:0 (2)
 
 
 
Křesala Matyáš
7:5, 7:5
 
Rojíček Daniel
6:4, 7:5
 
Migdal Alexandr
6:1, 6:3
 
Jendřejek Daniel
6:4, 7:5
 
 
6:1, 6:2
 
Mück Filip
 
Martinovič Filip
7:5, 6:3
 
 
 
Machovský Benjamin
6:2, 6:0
 
Horák Vladimír
7:6 (2), 6:1
 
Výtisk Adam
6:2, 6:4
 
Onderka Sebastian
6:0, 6:3
 
 
6:2, 6:1
 
Milar Jiří
 
Řehák Adam
6:2, 6:0
 
 
 
Grassegger Martin
5:7, 7:5, 1:0 (9)
 
Žiška Štěpán
6:0, 6:0
 
MOLDRZYK FRANTIŠEK
3:6, 7:5, 1:0 (10)
 
Kačerovský Jan
6:0, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Pudich Omar
 
Doskočil Martin
7:6 (5), 7:6 (4)
 
 
 
Tégl Tomáš
6:0, 6:2
 
Střílka Maxim
6:4, 6:2
 
Kalousek Šimon
6:1, 6:3
 
Katz Joshua
6:2, 6:1
 
 
6:1, 6:1
 
Petráš Adam
 
Doležal Lukáš
7:6 (7), 6:1
 
 
 
Pokorný Lukáš
1:6, 6:2, 1:0 (10)
 
Abrman Matěj
6:4, 6:1
 
Andrýs Petr
6:2, 6:4
 
Majc Mário
6:0, 6:0
 
 
7:6 (4), 7:5
 
Škvara Eduard
 
Badžgoň David
6:1, 4:6, 1:0 (6)
 
 
 
Harazim Tomáš
6:2, 6:2
 
Váňa Tomáš
6:0, 6:1
 
Srba František
6:4, 6:3
 
Konečný Viktor
6:4, 4:6, 1:0 (6)
 
 
6:1, 6:1
 
Kalousek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Dominika Kramolišová
Počet účastníků48
NasazeníBH
Nezval Jakub 15620
Kalousek Kryštof 19015
Řehák Daniel 19615
Petráš Adam 22415
Milar Jiří 22915
Řehák Adam 25115
Doležal Lukáš 29412
Michálek Stanislav 32012
Kategorie : 6Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 702020

Nezval Jakub - Kalousek Kryštof
 
 
 
Abrman Matěj - Křesala Matyáš
6:2, 6:0
 
Machovský Benjamin - Tégl Tomáš
6:2, 6:2
 
Kovář Adam - Michálek Stanislav
2:0, scr.
 
Doležal Lukáš - Žiška Štěpán
7:6 (4), 6:2
 
Doskočil Martin - Pudich Omar
6:1, 6:0
 
Horák Vladimír - Kalousek Šimon
6:1, 6:2
 
Majc Mário - Tkáč Dominik
3:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Srba František - Svozil Václav
6:2, 6:1
 
Badžgoň David - Mück Filip
6:4, 6:2
 
Řehák Adam - Milar Jiří
6:2, 7:6 (8)
 
Jendřejek Daniel - Migdal Alexandr
6:2, 6:7 (6), 1:0 (9)
 
Martinovič Filip - Šima Patrik
6:4, 6:4
 
Dolný Adam - Rojíček Daniel
7:5, 6:3
 
Řehák Daniel - Petráš Adam
7:6 (11), 6:7 (1), 1:0 (4)
 
Rozhodčí turnaje: Ing. Josef Kramoliš, Kramolišová Dominika
Počet dvojic15
NasazeníBH
Nezval Jakub 15620
Kalousek Kryštof 19015
Řehák Daniel 19615
Petráš Adam 22415
Milar Jiří 22915
Řehák Adam 25115
Doležal Lukáš 29412
Michálek Stanislav 32012
Kategorie : 6Součet BH: 119
Kódové číslo akce: 704020

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fojtík Tomáš07.03.2007TK Krnov

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Andrýs Petr15.05.2008TJ Zbrojovka Vsetín
Andrýs Pavel15.05.2008TJ Zbrojovka Vsetín
Šima Patrik16.03.2008TO VOKD Ostrava-Poruba