Český tenisový svaz
Název:
JOKRA CUP
Datum:
09.-11.12.
Pořadatel:
TK Radegast (C - 400)
Místo konání:
Frýdlant
Kódové číslo:
706020
Dvorců + povrch:
4 taraflex
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 17:55 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Kramoliš Josef
Pod Strání 2834
75661 Rožnov p. Radh.
Tel. (1):
603 281 142
E-mail:
josef@jokratour.cz
Internet:
tkradegast.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nezval Jakub 09.10.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
156
20
0
 
01.11.2017 06:32:19
2.
Kalousek Kryštof 20.02.2006 TC Ostrava Nová Ves
190
15
0
 
09.11.2017 18:58:53
3.
Rektořík Marek 20.08.2006 TK Fatra Napajedla
202
15
0
 
02.11.2017 18:06:41
4.
Pešat Oliver 19.02.2007 TJ MSV Studénka, z.s.
222
15
0
 
03.11.2017 11:26:10
5.
Petráš Adam 13.02.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
224
15
0
 
03.11.2017 17:45:38
6.
Kružík Vilém 30.04.2006 TC Bajda Kroměříž
231
15
0
 
05.11.2017 20:50:33
7.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
264
15
0
 
01.11.2017 00:10:03
8.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
294
12
0
 
19.11.2017 05:54:45
9.
Hala Martin 07.07.2006 Jiskra Otrokovice
309
12
0
 
04.11.2017 16:36:18
10.
Obluk Jiří 26.07.2006 TK Slavia Orlová
314
12
0
 
03.11.2017 20:52:31
11.
Škvara Eduard 25.09.2007 Prestige tennis club Frýdek-Místek
344
12
0
 
01.11.2017 06:58:42
12.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
405
12
0
 
01.11.2017 00:05:30
13.
Mück Filip 05.02.2007 TO Odry
425
9
0
 
01.11.2017 14:44:03
14.
Dolný Adam 16.03.2006 TJ MSV Studénka, z.s.
434
9
0
 
06.11.2017 17:17:15
15.
Abrman Matěj 14.06.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
449
9
0
 
01.11.2017 06:42:59
16.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK 2000 Luhačovice
481
9
0
 
01.11.2017 00:33:16
17.
Horák Vladimír 04.07.2007 TO TJ Nový Jičín
523
9
0
 
01.11.2017 06:45:38
18.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
526
9
0
 
04.11.2017 09:35:44
19.
MOLDRZYK FRANTIŠEK 28.06.2007 TK Slavia Orlová
534
9
0
 
01.11.2017 20:00:19
20.
Sedlář Nicolas Mário 12.03.2007 TK Zlín
580
9
0
 
07.11.2017 12:51:22
21.
Kalousek Šimon 30.04.2007 TC Ostrava Nová Ves
587
9
0
 
09.11.2017 19:01:34
22.
Kriegler Jan 15.09.2006 TK Na Dolině o.s.
615
9
0
 
01.11.2017 17:26:43
23.
Husták Petr 11.03.2006 SK Zlín-Mladcová
619
6
0
 
01.11.2017 08:50:19
24.
Michal Adam 18.04.2007 Jiskra Otrokovice
670
6
0
 
01.11.2017 10:42:54
25.
Střílka Maxim 15.01.2006 SK LAMA o.s.
686
6
0
 
06.11.2017 19:47:21
26.
Pokorný Lukáš 15.08.2007 TJ Zbrojovka Vsetín
747
6
0
 
01.11.2017 19:25:48
27.
Wagner Matyáš 16.01.2006 Beskydský tenisový klub
931
6
0
 
09.11.2017 12:52:08
28.
Fojtík Tomáš 07.03.2007 TK Krnov
1237
4
0
 
01.11.2017 20:48:13
29.
Machovský Benjamin 09.04.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1278
4
0
 
01.11.2017 00:08:36
30.
Hejna Aleš 30.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1383
4
0
 
16.11.2017 09:18:22
31.
Onderka Sebastian 30.11.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:03:34
32.
Katz Joshua 25.07.2008 TK Zašová
2103
1
0
 
01.11.2017 00:03:36
33.
Trunda Jakub 12.08.2008 SK Véska
2103
1
0
 
01.11.2017 00:03:55
34.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:10
35.
Výtisk Adam 04.03.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:15
36.
Rojíček Daniel 30.01.2008 TK TENNISPOINT FM
2103
1
0
 
01.11.2017 00:04:48
37.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:05:21
38.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
0
 
01.11.2017 00:07:19
39.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:07:55
40.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov
2103
1
0
 
01.11.2017 00:08:10
41.
Pesch Andreas 25.06.2008 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:09:59
42.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
2103
1
0
 
01.11.2017 00:14:20
43.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:14:41
44.
Václavík Miroslav 23.05.2008 TK Na Dolině o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:15:15
45.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:15:56
46.
Zagól Jakub 15.10.2008 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:20:00
47.
Marek Ondřej 25.02.2008 Family Tennis Ostrava
2103
1
0
 
01.11.2017 00:39:07
48.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
2103
1
0
 
01.11.2017 00:42:55
49.
Rybárik Lukáš 15.05.2006 Family Tennis Ostrava
2103
1
0
 
01.11.2017 02:04:49
50.
Petr Jiří 16.08.2008 TK Na Dolině o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 03:17:19
51.
Hloušek Michal 15.02.2008 Tenisový klub Šternberk, z.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 04:50:37
52.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
2103
1
0
 
01.11.2017 06:27:09
53.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
0
 
01.11.2017 06:55:27
54.
Olšar Viktor 29.12.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
2103
1
0
 
01.11.2017 07:16:19
55.
Svozil Václav 18.09.2008 TK DEZA Valašské Meziříčí
2103
1
0
 
01.11.2017 09:06:56
56.
Migdal Alexandr 27.06.2008 TK Havířov
2103
1
0
 
01.11.2017 14:20:23
57.
Žampach Vojtěch 28.03.2008 TK Bystřice p.H.
2103
1
0
 
01.11.2017 15:25:20
58.
Srba František 11.09.2008 TO TJ Nový Jičín
2103
1
0
 
01.11.2017 18:17:25
59.
Kačerovský Jan 26.07.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
2103
1
0
 
02.11.2017 10:46:31
60.
Bartek David 07.11.2008 TK TJ Ostrava
2103
1
0
 
03.11.2017 22:22:15
61.
Boyko Jaroslav 21.07.2008 ITS Tennis centre s.r.o.
2103
1
0
 
04.11.2017 10:46:13
62.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
2103
1
0
 
06.11.2017 19:24:18
63.
Grassegger Martin 19.06.2008 TJ MSV Studénka, z.s.
2103
1
0
 
08.11.2017 10:48:48
64.
Chytil Samuel 16.02.2008 ITS Tennis centre s.r.o.
2103
1
0
 
16.11.2017 22:15:50

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Berka Dalibor 14.08.2006 TC Bajda Kroměříž
275
15
 
odhlášeno hráčem
13.11.2017 22:43:11
2.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
169
20
 
odhlášeno hráčem
16.11.2017 21:55:16