Název: |
Tenis Cibulka Cup 2019 |
Datum: |
07.-09.12. |
Pořadatel: |
Tenis Cibulka (C - 500) |
Kódové číslo: |
706019 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Písecký Jan |
V Stráni 11 | |
150 00 Praha 5 | |
Tel. (1): |
774995021 |
E-mail: |
turnaje@teniscibulka.cz |
Internet: |
www.teniscibulka.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Tuček Matěj | 16.01.2008 | Sportclub Řevnice, z.s. | 290 |
12 |
11.11.2019 18:31:52 |
||
2. |
Staněk jiří | 22.06.2008 | TK Radošovice | 308 |
12 |
12.11.2019 19:40:33 |
||
3. |
Hrnčíř Jakub | 30.10.2009 | TENIS Klánovice | 310 |
12 |
31.10.2019 23:51:34 |
||
4. |
Votava Lukáš | 05.03.2009 | Lokomotiva Zdice | 335 |
12 |
01.11.2019 00:04:31 |
||
5. |
Vokroj Marek | 10.10.2009 | LTC Modřany 2005 | 343 |
12 |
01.11.2019 00:25:10 |
||
6. |
Witoš Ondřej | 25.12.2009 | SK HAMR, z.s. | 418 |
12 |
25.11.2019 19:28:31 |
||
7. |
Chovanec Samuel | 04.06.2009 | TJ Solidarita Praha 10 | 425 |
12 |
01.11.2019 08:14:56 |
||
8. |
LUKŠ PATRIK | 07.10.2009 | HTK Třebíč | 462 |
9 |
volná karta | 27.11.2019 17:25:43 |
|
9. |
Šupáček Čeněk | 01.05.2009 | Sportclub Řevnice, z.s. | 489 |
9 |
24.11.2019 15:25:40 |
||
10. |
Krištůfek Tomáš | 19.01.2009 | SK Aritma Praha | 508 |
9 |
25.11.2019 17:03:35 |
||
11. |
Drlík Štěpán | 14.10.2009 | TJ Sokol Vysočany | 603 |
9 |
01.11.2019 16:55:25 |
||
12. |
Vrtílka Jakub | 10.08.2008 | LTC Slovan Kladno | 603 |
9 |
10.11.2019 20:09:27 |
||
13. |
Nemček Adam | 02.04.2009 | TC ESO Praha z.s. | 605 |
9 |
05.11.2019 08:01:11 |
||
14. |
Hudeček Ondra | 12.10.2008 | TCG Karlovy Vary | 682 |
6 |
27.11.2019 07:56:54 |
||
15. |
Kafka Lukáš | 20.04.2009 | Lokomotiva Zdice | 767 |
6 |
04.11.2019 17:57:37 |
||
16. |
Suchy Erik | 04.07.2009 | TJ Sokol Stodůlky | 868 |
6 |
04.11.2019 17:25:53 |
||
17. |
Jacenko Kiril | 13.03.2009 | SK Aritma Praha | 895 |
6 |
05.11.2019 08:23:28 |
||
18. |
Keim Josef | 01.09.2009 | Tenis Cibulka | 1379 |
4 |
20.11.2019 09:43:23 |
||
19. |
Turek Ondřej | 08.07.2010 | TK Olymp Praha | 1939 |
1 |
31.10.2019 23:47:37 |
||
20. |
Klika Adam | 02.08.2010 | Lokomotiva Zdice | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:11:27 |
||
21. |
Krušina David | 23.09.2010 | TJ Republikán | 1939 |
1 |
01.11.2019 00:32:08 |
||
22. |
Koňařík Ivo | 15.03.2010 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1939 |
1 |
volná karta | 01.11.2019 07:49:57 |
|
23. |
Koubek Tomáš | 31.07.2010 | TK Litvínov z.s. | 1939 |
1 |
volná karta | 01.11.2019 09:06:49 |
|
24. |
Janda Jan | 18.08.2010 | T.J. Sokol Lety | 1939 |
1 |
volná karta | 01.11.2019 18:45:48 |
|
25. |
Motl Ondřej | 12.02.2010 | TJ Solidarita Praha 10 | 1939 |
1 |
volná karta | 05.11.2019 09:14:10 |
|
26. |
Kovařík Dominik | 04.02.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
02.12.2019 09:52:08 |
||
27. |
volná karta | volná karta |
||||||
28. |
volná karta | volná karta |
||||||
29. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jourdren Philippe | 29.01.2010 | TJ Spoje Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 17.11.2019 12:44:49 |
|
2. |
Švec Daniel | 26.01.2010 | TK Sokol Horní Počernice,p.s. | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.11.2019 14:32:42 |
|
3. |
Elsnic Petr | 17.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 19.11.2019 18:41:57 |
|
4. |
Zapletal Ondřej | 22.04.2008 | TK SK Dobrá Voda u Č.B. | 415 |
12 |
odhlášeno hráčem | 21.11.2019 20:16:49 |
|
5. |
Šindelka Adam | 06.01.2010 | ŽLTC Brno | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 23.11.2019 10:34:20 |
|
6. |
Šimek Dominik | 01.06.2009 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 26.11.2019 09:30:53 |
|
7. |
Dufek Pavel Oliver | 24.05.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 27.11.2019 09:48:13 |
|
8. |
Furlet Roman | 19.08.2008 | TK Ústí n.Labem | 229 |
15 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 09:49:38 |
|
9. |
Šubert Daniel | 14.10.2009 | TK Most | 327 |
12 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 10:54:36 |
|
10. |
Sidorov Alexandr | 17.12.2009 | TJ Radlice z.s. | 657 |
9 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 14:26:09 |
|
11. |
Techlovský Tomáš | 19.04.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 19:57:56 |
|
12. |
Buldra Jan | 20.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 21:08:06 |
|
13. |
Chmelař Marek | 09.07.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 28.11.2019 23:12:20 |
|
14. |
Maršík Matyáš | 31.12.2010 | TK AGROFERT Prostějov | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.11.2019 08:48:55 |
|
15. |
Kabrhel Šimon | 10.01.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 29.11.2019 09:15:57 |
|
16. |
Kovář Josef | 21.10.2010 | SK Meteor Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2019 08:27:53 |
|
17. |
Hora Vilém | 21.12.2009 | TJ Radlice z.s. | 640 |
9 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2019 09:53:09 |
|
18. |
Šimek Kristián | 20.08.2010 | TK Sparta Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2019 10:41:54 |
|
19. |
Mikeš Marek | 07.07.2010 | TK SB Světlá n.Sáz. | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.11.2019 12:00:39 |
|
20. |
Komínek Matyáš | 16.07.2010 | LTK TEPLICE o.s. | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.11.2019 12:00:40 |
|
21. |
Ryč Ondřej | 09.05.2010 | LTC Panorama Teplice | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.11.2019 12:00:41 |
|
22. |
Stehlík Vilém | 29.01.2010 | TK Ruzyně Praha | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.11.2019 12:00:49 |
|
23. |
Valenta Šimon | 09.07.2009 | Open Tennis Club | 492 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 30.11.2019 12:00:50 |
|
24. |
Manhart Jakub | 18.08.2010 | TJ Sokol Vysočany | 1939 |
1 |
IS: kolizní přihláška | 30.11.2019 12:00:50 |
|
25. |
Skořepa Adam | 11.06.2010 | TK Most | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 30.11.2019 12:11:52 |
|
26. |
Růžička David | 26.02.2010 | Sport club Na Zámečku | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2019 10:41:08 |
|
27. |
Svoboda Josef | 15.09.2009 | TK Neridé | 480 |
9 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2019 11:49:07 |
|
28. |
Hnátek Marek | 09.02.2010 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2019 11:49:25 |
|
29. |
Pšeničný Dmitrij | 23.04.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2019 11:51:23 |
|
30. |
Krisman Vojtěch | 01.05.2010 | TK Slavia Plzeň | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 01.12.2019 11:54:39 |
|
31. |
Kučera Daniel | 09.02.2010 | Tenisová akademie Březno u Loun | 1939 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.12.2019 13:29:23 |
|
32. |
Janda Michal | 06.11.2008 | T.J. Sokol Lety | 422 |
12 |
odhlášeno pořadatelem | 04.12.2019 15:08:58 |
|
33. |
Michel Maxim | 25.07.2010 | I.ČLTK Praha | 1939 |
1 |
odhlášeno pořadatelem | 04.12.2019 15:09:07 |