Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Horní Měcholupy
Datum:  02.-04.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Duda Adam
 
 
 
Chovanec Samuel
6:2, 6:1
 
Kasal Michal
6:0, 6:1
 
Kozák Pavel
7:5, 6:3
 
Mohamed Rahman
6:0, 6:1
 
 
6:2, 6:0
 
Vtelenský Vojtěch
 
Kloub Milan
6:3, 6:4
 
 
 
Dejmek Adam Jan
6:3, 6:0
 
Krejčí Tomáš
6:1, 6:3
 
Kotrba Adam
6:0, 6:2
 
Macinauer Dan
6:1, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Pomahač Antonín
 
Pešta Richard
6:3, 6:3
 
 
 
Eversfield Tomáš
scr.
 
Souček Lukáš
6:0, 6:0
 
Brettl Tobiáš
6:2, 2:6, 1:0
 
Staněk jiří
7:5, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Jumar Jakub
 
Jirásek Milan
6:0, 6:0
 
 
 
PROCHÁZKA Adam
7:5, 6:2
 
Vacek Lukáš
6:2, 7:5
 
Köhler Matěj
6:0, 6:0
 
Kusý Jakub
6:2, 6:4
 
 
6:1, 6:2
 
Andr Marek
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Počet účastníků24
NasazeníBH
Duda Adam 14420
Andr Marek 24815
Kloub Milan 29615
Jumar Jakub 29915
Pomahač Antonín 31115
Pešta Richard 40112
Jirásek Milan 42012
Vtelenský Vojtěch 5099
Kategorie : 6Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 702014

Dejmek Adam Jan - Andr Marek
 
 
 
Mohamed Rahman - Svoboda Patrik
6:4, 6:4
 
Köhler Matěj - Kusý Jakub
6:3, 6:1
 
Duda Adam - Ladman Filip
6:3, 6:3
 
 
 
 
6:0, 6:2
 
Pomahač Antonín - Krejčí Tomáš
 
Staněk jiří - Vtelenský Vojtěch
6:4, 6:0
 
Chovanec Samuel - Macinauer Dan
7:5, 6:3
 
 
6:2, 6:2
 
Kozák Pavel - Kasal Michal
 
Brettl Tobiáš - Witoš Ondřej
7:6, 6:3
 
Eversfield Tomáš - Jirásek Milan
7:6, 7:6
 
 
6:2, 3:6, 1:0
 
Jumar Jakub - PROCHÁZKA Adam
 
Rozhodčí turnaje: Hrouda Tomáš (platná licence B do 31.12.2019)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Duda Adam 14420
Andr Marek 24815
Jumar Jakub 29915
Pomahač Antonín 31115
Jirásek Milan 42012
Vtelenský Vojtěch 5099
Kasal Michal 5769
Dejmek Adam Jan 5769
Kategorie : 5Součet BH: 104
Kódové číslo akce: 704014

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Moravec Nicolas09.04.2009TK Louny
Gaborík Luboš13.07.2009TK Škoda Plzeň z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Köhler Matěj05.07.2009I.ČLTK Praha
Kusý Jakub06.05.2009TK Olymp Praha
Brettl Tobiáš07.05.2009Lob S.A. Bohnice, zs
Eversfield Tomáš07.01.2009I.ČLTK Praha
Mohamed Rahman30.07.2009SK HAMR, z.s.
Witoš Ondřej25.12.2009SK HAMR, z.s.
Ladman Filip01.01.2009TK Olymp Praha
Svoboda Patrik14.08.2009I.ČLTK Praha