Český tenisový svaz
Název:
O pohár Lucie Hradecké
Datum:
02.-03.12.
Pořadatel:
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 400)
Místo konání:
Dolní Počernice
Kódové číslo:
706012
Dvorců + povrch:
2 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 11:00 hod.
Kontaktní osoba:
Špičák Pavel
Mikanova 3
10600 Praha
Tel. (1):
731 468 058
E-mail:
skola@tshradecka.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se uskuteční v tenisovém klubu Sokol Dolní Počernice, ulice V ráji 905, Praha - Dolní Počernice. Prezentace telefonicky či zasláním sms v pátek 1.12. 2017 mezi 9-11 hod na tel. 731468058 (Pavel Špičák). Losování proběhne po prezentaci na kurtech v Dolních Počernicích v 11:15. Rozlosování a rozpis zápasů bude umístěno do 12 hod na www.cztenis.cz, hrát se začíná v sobotu od 8,30 hod.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Prokopius Oliver 11.06.2006 Lob S.A. Bohnice, zs
144
20
 
 
20.11.2017 09:31:31
2.
Celina Tobiáš 21.06.2007 TK Bohutín, z.s.
255
15
 
 
01.11.2017 00:52:54
3.
Hanke Max 09.05.2007 LTC Podolí Praha
275
15
 
 
21.11.2017 22:14:55
4.
Kovář Adam 21.11.2007 TK Vítkovice 1926 z.s.
400
12
 
 
17.11.2017 23:24:40
5.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
413
12
 
 
01.11.2017 20:56:20
6.
Brázda Filip 11.12.2006 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
428
9
 
 
02.11.2017 15:25:30
7.
Čihák Jakub 28.09.2007 Severočeská tenisová o.s.
455
9
 
 
01.11.2017 06:57:15
8.
Jurda Jakub 06.07.2007 TJ Solidarita Praha 10
514
9
 
 
01.11.2017 00:44:14
9.
Hladík Daniel 29.01.2006 TK Hovorčovice
514
9
 
 
03.11.2017 09:52:35
10.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
547
9
 
 
04.11.2017 19:30:14
11.
Prokůpek Tomáš 03.10.2007 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
1237
4
 
 
01.11.2017 16:36:01
12.
Valentini Diego 28.04.2007 Lokomotiva Beroun
1485
4
 
 
12.11.2017 17:43:40
13.
Ambrož Bruno 25.12.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2103
1
 
volná karta
01.11.2017 21:39:04
14.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
2103
1
 
volná karta
17.11.2017 17:27:28
15.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:03:16
2.
Škrlík Mathias 19.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
 
01.11.2017 00:03:24
3.
Fidler Tomáš 03.07.2008 SK HAMR, z.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:04:08
4.
Kapusta Jakub 04.02.2008 TO Sokol Nehvizdy
2103
1
 
 
01.11.2017 00:04:59
5.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 00:05:41
6.
Boháč Antonín 03.03.2008 TJ Kralupy o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:11:36
7.
Horák Adam 14.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:15:18
8.
Tégl Tomáš 16.06.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:17:00
9.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
2103
1
 
 
01.11.2017 00:34:08
10.
Klíma Max 24.01.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 00:34:42
11.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTC Mladá Boleslav o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:36:35
12.
Hrubý Václav 05.08.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
2103
1
 
 
01.11.2017 00:51:48
13.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
2103
1
 
 
01.11.2017 03:22:04
14.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
 
01.11.2017 08:59:48
15.
Peterka Jakub 09.05.2008 Sokol Čimice
2103
1
 
 
01.11.2017 09:57:37
16.
Pugner Adam 04.07.2008 TJ Tatran Střešovice
2103
1
 
 
03.11.2017 22:49:39
17.
Severýn Václav 19.06.2008 Lob S.A. Bohnice, zs
2103
1
 
 
15.11.2017 22:09:38

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Košárko Filip 31.05.2008 TK Slavia Plzeň
2103
1
 
odhlášeno hráčem
16.11.2017 09:01:05
2.
Sýkora Jan 13.02.2008 TC Brno.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
16.11.2017 16:24:17
3.
Dostál Adam 11.05.2006 TC ESO Praha z.s.
442
9
 
odhlášeno hráčem
21.11.2017 19:37:53
4.
FALTA OLIVER 08.07.2007 LTK Liberec
264
15
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 15:44:29
5.
Červenka Matěj 04.06.2008 TKX Tennis Team Krupka z.s.
2103
1
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 16:46:00
6.
Dzúr Jan 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 23:09:47
7.
Dzúr Štěpán 07.11.2008 LTC Houštka
2103
1
 
odhlášeno hráčem
22.11.2017 23:12:11