Název: |
TC Mokropsy |
Datum: |
30.11-01.12. |
Pořadatel: |
Tenis Club Mokropsy (C - 500) |
Kódové číslo: |
706005 |
Dvorců+povrch: |
3 umělá antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
16 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Šafářová Iva |
: |
TC Mokropsy, Jetelová ul. |
: |
150 00 Černošice |
Tel. (1): |
602384134 |
E-mail: |
iva.safarova@gmail.com |
Poznámka pořadatele: Prezentace v průběhu pátku prostřednictvím sms (stačí "Jana Nováková prezentace") nebo e-mailu. Zasílejte, prosím, jen jednou, to stačí, buď sms nebo mail. Děkujeme
V cca 19 hodin bude zveřejněn časový plán plánovaných časů nástupu ke hře pro jednotlivé hráče |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Mutl Antonín |
11.02.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
105 |
25 |
|
|
02.11.2019 12:07:03 |
2. |
Tikovský Jakub |
14.01.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
165 |
20 |
|
|
06.11.2019 08:49:01 |
3. |
Škopek David |
17.05.2009 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
196 |
15 |
|
|
18.11.2019 15:45:07 |
4. |
Furlet Roman |
19.08.2008 |
TK Ústí n.Labem |
229 |
15 |
|
|
04.11.2019 14:57:34 |
5. |
Sirotek Oskar |
22.11.2008 |
Lokomotiva Praha |
232 |
15 |
|
|
01.11.2019 16:23:10 |
6. |
Roubík Martin |
21.07.2009 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
256 |
15 |
|
|
19.11.2019 20:24:37 |
7. |
Vrána Václav |
23.04.2009 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
265 |
15 |
|
|
01.11.2019 16:19:16 |
8. |
Mohamed Rahman |
30.07.2009 |
I.ČLTK Praha |
274 |
15 |
|
|
19.11.2019 12:32:29 |
9. |
Fric Adam |
30.06.2008 |
TK Louny |
294 |
12 |
|
|
19.11.2019 19:40:01 |
10. |
Ambrož Bruno |
25.12.2008 |
TK Olymp Praha |
310 |
12 |
|
|
06.11.2019 10:48:19 |
11. |
Vokroj Marek |
10.10.2009 |
LTC Modřany 2005 |
343 |
12 |
|
|
03.11.2019 13:46:55 |
12. |
Mráz Jakub |
17.05.2009 |
TK Neridé |
350 |
12 |
|
|
11.11.2019 12:28:08 |
13. |
Kleibl Samuel |
25.05.2008 |
F.H.TK Dobřichovice |
386 |
12 |
|
volná karta |
07.11.2019 06:54:53 |
14. |
Janda Michal |
06.11.2008 |
T.J. Sokol Lety |
422 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 08:40:03 |
15. |
Chovanec Samuel |
04.06.2009 |
TJ Solidarita Praha 10 |
425 |
12 |
|
volná karta |
01.11.2019 08:12:33 |
16. |
Šupáček Čeněk |
01.05.2009 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
489 |
9 |
|
volná karta |
06.11.2019 10:32:24 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Keim Josef |
01.09.2009 |
Tenis Cibulka |
1379 |
4 |
|
|
20.11.2019 09:32:52 |
2. |
Klika Adam |
02.08.2010 |
Lokomotiva Zdice |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 00:10:13 |
3. |
Janda Jan |
18.08.2010 |
T.J. Sokol Lety |
1939 |
1 |
|
|
01.11.2019 14:07:42 |
4. |
Buldra Jan |
20.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
1939 |
1 |
|
|
04.11.2019 11:04:58 |
5. |
Vančata Patrik |
13.05.2009 |
TC Tachlovice |
1939 |
1 |
|
|
08.11.2019 16:30:30 |
6. |
Doucek Jan |
28.02.2010 |
Lokomotiva Beroun |
1939 |
1 |
|
|
11.11.2019 13:52:39 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Švec Daniel |
26.01.2010 |
TK Sokol Horní Počernice,p.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
01.11.2019 12:12:38 |
2. |
Kovář Josef |
21.10.2010 |
SK Meteor Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
09.11.2019 10:27:17 |
3. |
Krisman Vojtěch |
01.05.2010 |
TK Slavia Plzeň |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
11.11.2019 16:42:22 |
4. |
Kasal Michal |
04.07.2008 |
LTK TEPLICE o.s. |
300 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
13.11.2019 17:02:55 |
5. |
Techlovský Tomáš |
19.04.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
14.11.2019 09:10:49 |
6. |
Eversfield Thomas |
07.01.2009 |
TK Olymp Praha |
127 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
16.11.2019 13:23:47 |
7. |
Maršík Matyáš |
31.12.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.11.2019 20:35:13 |
8. |
Hnátek Marek |
09.02.2010 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
20.11.2019 23:17:00 |
9. |
Klokov Martin |
23.10.2008 |
LTC Slovan Kladno |
351 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 08:30:36 |
10. |
Mikeš Marek |
07.07.2010 |
TK SB Světlá n.Sáz. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 19:16:02 |
11. |
Chmelař Marek |
09.07.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 21:47:44 |
12. |
Krušina David |
23.09.2010 |
TJ Republikán |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 22:06:18 |
13. |
Baar Patrik |
12.01.2010 |
Tenis Újezd nad Lesy, z.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
21.11.2019 23:12:07 |
14. |
Kovařík Dominik |
04.02.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 08:59:43 |
15. |
Komínek Matyáš |
16.07.2010 |
LTK TEPLICE o.s. |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 09:53:46 |
16. |
Růžička David |
26.02.2010 |
Sport club Na Zámečku |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 10:31:26 |
17. |
Kobza František |
18.05.2008 |
Sokol Čimice |
442 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 10:57:41 |
18. |
Hendrych Alex |
07.03.2010 |
TK Čelákovice |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 11:09:39 |
19. |
Šubert Daniel |
14.10.2009 |
TK Most |
327 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 11:41:29 |
20. |
Elsnic Petr |
17.06.2010 |
TK Most |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 16:16:12 |
21. |
Kučera Daniel |
09.02.2010 |
Tenisová akademie Březno u Loun |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 16:17:50 |
22. |
Manhart Jakub |
18.08.2010 |
TJ Sokol Vysočany |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
22.11.2019 21:55:35 |
23. |
Rakouš Michal |
19.08.2010 |
TK AGROFERT Prostějov |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 08:54:25 |
24. |
Staněk jiří |
22.06.2008 |
TK Radošovice |
308 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 11:53:03 |
25. |
Šimek Kristián |
20.08.2010 |
TK Sparta Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 13:49:27 |
26. |
Vomela Tomáš |
20.02.2009 |
HTK Třebíč |
178 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
23.11.2019 19:38:47 |
27. |
Papavasiliu Nikolaos |
11.08.2009 |
Městský tenisový klub Karviná |
117 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 09:10:50 |
28. |
Kollert Jonáš |
23.07.2008 |
TK Olymp Praha |
130 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 09:53:19 |
29. |
Černovický Jakub |
20.12.2008 |
TK Neridé |
136 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 10:24:42 |
30. |
Šulc Matěj |
18.07.2009 |
Sokol Čimice |
508 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 10:46:52 |
31. |
Stehlík Vilém |
29.01.2010 |
TK Ruzyně Praha |
1939 |
1 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:38:53 |
32. |
Hrnčíř Jakub |
30.10.2009 |
TENIS Klánovice |
310 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:41:11 |
33. |
Svoboda Josef |
15.09.2009 |
TK Neridé |
480 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:54:53 |
34. |
Germala Darius |
15.08.2009 |
SK HAMR, z.s. |
214 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:56:29 |
35. |
Valenta Šimon |
09.07.2009 |
Open Tennis Club |
492 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 11:57:46 |
36. |
Tuček Matěj |
16.01.2008 |
Sportclub Řevnice, z.s. |
290 |
12 |
|
IS: kolizní přihláška |
24.11.2019 12:00:32 |
37. |
Pšeničný Dmitrij |
23.04.2010 |
I.ČLTK Praha |
1939 |
1 |
|
IS: kolizní přihláška |
24.11.2019 12:00:46 |
38. |
Spurny Daniel |
20.08.2008 |
Tenis Club Mokropsy |
719 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
24.11.2019 19:55:08 |
|