Název: | Wilson Tempo Cup Open | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 02.-05.12. | Věk. kategorie: | mladší žactvo |
|
|
Valeš Vojtěch | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Zedek Jakub | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Burda Oliver Petr | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Sýkora Maxim | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Svítek Alan | | 7:5, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kukuczka Alex | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Goca Mikuláš | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bajer Matyáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Adam | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šiler Martin | | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ret Tomáš | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rašín Jakub | | | scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rychetský Matyáš | | 7:5, 4:6, 1:0 (10) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Mikuláš | | | | 6:3, 7:5 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Volf Matěj | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lukeš Matyáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šlosar David | | 3:6, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bien Daniel | | | | | | 6:3, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Strnad Štěpán | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ret Filip | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Chodora Radek | | 6:1, 3:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bešťák Jiří | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sysel Lukáš | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ha Duc Hieu | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jiří | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Starý Michal | | | | | 7:5, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ledvina Jan | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanuš Marek | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Jan | | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pelikán Daniel | | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šlosar Filip | | 3:6, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Bošek Jan | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kučera Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Budská Blanka, Vedralová Eva |
Poznámka pořadatele: Finále se bude hrát v pondělí 5.12.2016 v 9.00 hod. na Lhotce
|
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Valeš Vojtěch | 65 | 35 | Kučera Jonáš | 110 | 30 | Pokorný Jiří | 114 | 25 | Šiler Martin | 171 | 20 | Bien Daniel | 176 | 20 | Šlosar David | 230 | 15 | Soukup Adam | 240 | 15 | Starý Michal | 249 | 15 |
Kategorie : 7 | Součet BH: 175 |
Kódové číslo akce: 702000 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Sniegoň David | 03.01.2007 | TJ Sokol Vysočany |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Rychetský Matyáš | 14.06.2005 | Tempo Praha | Vojtíšek Filip | 02.05.2006 | I.ČLTK Praha |
|