Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK Slavoj Český Těšín
Kódové číslo:
616970
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Rašík Jakub
Pod Zvonkem 353,Dolní Žukov
73701 Český Těšín
Tel. (1):
773930270
E-mail:
kubec.r@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Program na pondělí 15.6.

9:00
Semifinále dvouher

cca 11:00 finále dvouher

cca 13:00 finále čtyřhry
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
 
volná karta
05.05.2020 07:24:54
2.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
volná karta
14.05.2020 12:53:59
3.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
volná karta
05.05.2020 19:37:12
4.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
65
20
 
volná karta
06.05.2020 06:37:10
5.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
72
20
 
volná karta
06.05.2020 14:08:03
6.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
 
volná karta
05.05.2020 15:45:21
7.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
volná karta
04.05.2020 21:04:42
8.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
volná karta
05.05.2020 13:00:26
9.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
 
volná karta
13.05.2020 18:17:37
10.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
141
12
 
volná karta
04.05.2020 14:01:11
11.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
142
12
 
volná karta
02.06.2020 20:23:44
12.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
160
12
 
volná karta
22.05.2020 11:47:24
13.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
165
12
54
volná karta
18.05.2020 18:18:41
14.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
volná karta
06.05.2020 20:11:43
15.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
179
9
 
volná karta
14.05.2020 21:51:34
16.
Polášková Nikol 12.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
189
9
123
volná karta
09.05.2020 11:30:23
17.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
volná karta
05.04.2020 23:09:00
18.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
volná karta
09.05.2020 09:06:27
19.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
228
9
417
volná karta
06.05.2020 09:26:59
20.
Motyková Adéla 04.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
231
9
105
volná karta
07.06.2020 10:52:11
21.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
251
9
 
volná karta
05.05.2020 15:30:12
22.
Březíková Anna 07.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
252
9
 
volná karta
02.06.2020 11:42:04
23.
Ondrášková Karolína 28.10.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
255
9
25
volná karta
12.06.2020 07:14:16
24.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
volná karta
05.05.2020 11:12:31
25.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
volná karta
11.05.2020 22:29:45
26.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
volná karta
07.04.2020 22:44:57
27.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
355
6
 
volná karta
09.04.2020 08:52:38
28.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
volná karta
10.04.2020 07:34:31
29.
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Gymnázium Uničov
396
6
 
volná karta
04.05.2020 19:27:46
30.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
401
4
117
volná karta
17.05.2020 11:39:36
31.
Honková Elen 18.08.2007 TK Opava
411
4
429
volná karta
05.05.2020 08:45:59
32.
Rysová Amálie 17.05.2007 SK JC Sport Opava
419
4
684
volná karta
31.05.2020 12:40:56
33.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
422
4
224
volná karta
05.05.2020 18:28:05
34.
Barusel Anežka 09.08.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
439
4
 
volná karta
13.05.2020 12:57:37
35.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
449
4
85
volná karta
06.05.2020 07:27:02
36.
Pyszko Natalia 27.04.2006 SK Vitality Slezsko o.s.
449
4
 
volná karta
11.06.2020 20:21:45
37.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
volná karta
08.05.2020 14:49:10
38.
Heliošová Eliška 01.12.2006 TC Třinec
462
4
 
volná karta
12.05.2020 07:25:55
39.
Kuncová Markéta 05.02.2007 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
481
4
410
volná karta
03.06.2020 10:58:02
40.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
496
4
383
volná karta
18.05.2020 00:25:25
41.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
volná karta
04.05.2020 20:21:18
42.
Polášková Adriana 19.02.2007 SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s.
645
3
368
volná karta
02.06.2020 20:33:08
43.
Veselá Karolína 21.09.2006 TC BIOCEL Vratimov z.s.
686
3
 
volná karta
08.05.2020 19:51:30
44.
Nosková Eliška 12.02.2008 TK Slavia Orlová
736
3
230
volná karta
01.06.2020 20:06:29
45.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
volná karta
05.05.2020 11:59:52
46.
Jeřábková Sabina 17.10.2007 CLTC Olomouc,z.s.
844
3
390
volná karta
26.05.2020 10:11:52
47.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
845
1
226
volná karta
04.05.2020 15:18:57
48.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
108
volná karta
19.05.2020 19:38:22
49.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
155
volná karta
27.05.2020 20:04:43
50.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
845
1
504
volná karta
27.05.2020 23:34:22
51.
Szmeková Amálie 12.11.2008 Slavoj Český Těšín
845
1
591
volná karta
01.06.2020 18:40:32
52.
Slaměníková Lucie 25.12.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
61
volná karta
02.06.2020 13:53:16
53.
Klar Veronika 24.02.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
845
1
132
volná karta
08.06.2020 13:00:32
54.
Navratik Pearl Angela 21.08.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
845
1
 
volná karta
09.06.2020 18:45:24
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
557
4
168
odhlášeno hráčem
01.06.2020 11:00:50
2.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
199
9
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 13:04:19
3.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
odhlášeno hráčem
06.06.2020 22:05:51
4.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
odhlášeno hráčem
07.06.2020 07:27:21
5.
Zemanová Adéla 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
736
3
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 12:31:11
6.
Zezhulčíková Tereza 26.06.2006 TK DEZA Valašské Meziříčí
101
15
 
odhlášeno hráčem
09.06.2020 19:35:25
7.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
odhlášeno hráčem
10.06.2020 15:19:04
8.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
 
odhlášeno hráčem
11.06.2020 10:17:07
9.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
845
1
299
odhlášeno hráčem
11.06.2020 14:36:41
10.
Forostyak Sofia 07.04.2007 TK Čechie Karlín z.s.
845
1
599
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 08:24:14
11.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
736
3
92
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 13:15:20