Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
severomoravský (P - 400)
Místo konání:
TK Slavoj Český Těšín
Kódové číslo:
616970
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Rašík Jakub
Pod Zvonkem 353,Dolní Žukov
73701 Český Těšín
Tel. (1):
773930270
E-mail:
kubec.r@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

PREZENTACE PROBĚHNE V PÁTEK 12.6.20 OD 14-15HOD FORMOU SMS.. POTÉ PROBĚHNE LOSOVÁNÍ A ROZPIS ZÁPASŮ NA SOBOTU BUDE ZVEŘEJNĚN V IS.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
0
 
05.05.2020 07:24:54
2.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
06.05.2020 07:45:22
3.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
0
 
14.05.2020 12:53:59
4.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
 
05.05.2020 19:37:12
5.
Slováčková Klára 26.05.2006 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
65
20
0
 
06.05.2020 06:37:10
6.
Štveráková Terezie 21.03.2006 TJ TO Sokol Stará Bělá
72
20
0
 
06.05.2020 14:08:03
7.
Navrátilová Liliana 25.05.2006 TK Na Dolině o.s.
74
20
0
 
05.05.2020 15:45:21
8.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
 
04.05.2020 21:04:42
9.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
 
05.05.2020 13:00:26
10.
Trunečková Ema 07.08.2006 CLTC Olomouc,z.s.
113
15
0
 
05.05.2020 18:57:19
11.
Krutilová Tereza 21.09.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
123
12
0
 
13.05.2020 18:17:37
12.
Káňová Barbora 20.01.2006 Rožnovský tenisový klub
141
12
0
 
04.05.2020 14:01:11
13.
Chromcová Adéla 31.07.2006 TK TENNISPOINT FM
160
12
0
 
22.05.2020 11:47:24
14.
Macurová Hana 30.06.2007 Slavoj Český Těšín
165
12
54
 
18.05.2020 18:18:41
15.
Svobodová Michaela 30.04.2007 SK LAMA o.s.
166
12
599
 
06.05.2020 20:11:43
16.
Kudělková Victoria 24.05.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
179
9
0
 
14.05.2020 21:51:34
17.
Polášková Nikol 12.02.2007 Tenisový klub Studénka z.s.
189
9
123
 
09.05.2020 11:30:23
18.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
 
05.04.2020 23:09:00
19.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
 
09.05.2020 09:06:27
20.
Janošková Amálie 04.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
228
9
417
 
06.05.2020 09:26:59
21.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
 
04.05.2020 17:11:40
22.
Fukalová Kateřina 22.11.2006 Rožnovský tenisový klub
251
9
0
 
05.05.2020 15:30:12
23.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
05.05.2020 11:12:31
24.
Taxová Victoria 10.08.2008 TK Na Dolině o.s.
349
6
46
 
11.05.2020 22:29:45
25.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
 
07.04.2020 22:44:57
26.
Božoňová Viktorie Anna 09.08.2006 Family Tennis Ostrava
355
6
0
 
09.04.2020 08:52:38
27.
Havlová Nela 10.07.2008 TK Na Dolině o.s.
364
6
33
 
10.04.2020 07:34:31
28.
Hönschová Valentýna 25.12.2006 TK Gymnázium Uničov
396
6
0
 
04.05.2020 19:27:46
29.
Hartingerová Sára 02.02.2009 TK Milo Olomouc
401
4
117
 
17.05.2020 11:39:36
30.
Honková Elen 18.08.2007 TK Opava
411
4
429
 
05.05.2020 08:45:59
31.
Zichlarzová Vanesa 06.06.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
422
4
224
 
05.05.2020 18:28:05
32.
Barusel Anežka 09.08.2006 Tenisový klub Bruntál, z.s.
439
4
0
 
13.05.2020 12:57:37
33.
Eliášová Veronika 03.11.2008 TK SC OSTRAVA
449
4
85
 
06.05.2020 07:27:02
34.
Ludvová Anna 16.05.2008 TK PRECHEZA Přerov o.s.
458
4
53
 
08.05.2020 14:49:10
35.
Heliošová Eliška 01.12.2006 TC Třinec
462
4
0
 
12.05.2020 07:25:55
36.
Cela Olivia 08.06.2007 SK JC Sport Opava
496
4
383
 
18.05.2020 00:25:25
37.
Martináková Adéla 01.09.2008 Tennis Hill Havířov o.s.
557
4
168
 
07.05.2020 15:43:35
38.
Špitová Monika 08.04.2009 CLTC Olomouc,z.s.
569
4
330
 
07.04.2020 23:34:33
39.
Žáčková Nikol 02.04.2007 TK Milo Olomouc
619
3
182
 
04.05.2020 20:21:18
40.
Veselá Karolína 21.09.2006 TC BIOCEL Vratimov z.s.
686
3
0
 
08.05.2020 19:51:30
41.
Cháňová Laura 02.06.2008 SK Vitality Slezsko o.s.
736
3
92
 
06.05.2020 15:36:42
42.
Kostková Tereza 28.09.2007 TC Třinec
796
3
276
 
05.05.2020 11:59:52
43.
Jeřábková Sabina 17.10.2007 CLTC Olomouc,z.s.
844
3
390
 
26.05.2020 10:11:52
44.
Vrajíková Rozálie 07.04.2009 TC BIOCEL Vratimov z.s.
845
1
226
 
04.05.2020 15:18:57
45.
Roiková Natalie 06.02.2009 TC Třinec
845
1
299
 
12.05.2020 08:42:18
46.
Minarovičová Nina 31.05.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
845
1
108
 
19.05.2020 19:38:22
47.
Forostyak Sofia 07.04.2007 TK Čechie Karlín z.s.
845
1
599
 
22.05.2020 21:29:21
48.
Piteráková Dominika 08.12.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
845
1
155
 
27.05.2020 20:04:43
49.
Miketová Amálie 06.09.2007 TK BULY ARÉNA Kravaře, z.s.
845
1
504
 
27.05.2020 23:34:22