Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Křenková Tereza
 
 
 
Sabovčíková Thea
6:0, 6:0
 
Dopplerová Barbora
6:1, 6:1
 
Mólerová Natálie
6:1, 6:2
 
 
 
Nováková Veronika
6:1, 6:0
 
 
 
Dedková Nela
6:2, 6:1
 
 
 
Šutová Gabriela
7:5, 6:3
 
Chromcová Adéla
6:3, 6:2
 
Denková Adéla
6:4, 6:4
 
Krstovská Agáta
7:5, 6:3
 
Damašková Kristýna
6:3, 6:2
 
 
 
Kajabová Klára
6:0, 6:3
 
 
 
Novák Nicol
3:6, 6:2, 6:4
 
Heiderová Karolína
6:2, 6:1
 
Huťková Melinda
6:1, 6:3
 
Piteráková  Natálie
6:3, 6:2
 
Sikorová Tereza
6:1, 4:6, 6:4
 
 
 
Güttlerová Viktorie
6:4, 6:2
 
 
 
Žingorová Adéla
6:3, 6:2
 
Zezhulčíková Tereza
6:0, 6:3
 
Bártová Natálie
0:6, 6:0, 7:6 (0)
 
Kubáňová Vendula
6:1, 6:2
 
Huťková Klaudie
7:5, 6:0
 
 
 
Viktorinová Eliška
6:2, 6:2
 
 
 
Sikorová Sára
6:0, 6:0
 
Krutilová Tereza
6:4, 6:2
 
Bařinková Alžběta
6:0, 6:0
 
Fížová Monika
6:1, 6:0
 
Šerá Nela
6:3, 7:6 (7)
 
 
 
Švarcová Natali
6:0, 6:4
 
 
 
Navrátilová Magdalena
6:4, 4:6, 6:3
 
 
 
Kubačáková Laura
6:2, 6:4
 
Huťková Valerie
5:7, 6:4, 7:5
 
Pobořilová Aneta
6:2, 6:1
 
 
 
Mičolová Nela
4:6, 6:0, 6:2
 
 
 
Kotzmannová Emma
6:1, 6:2
 
Kulhánková Klára
6:0, 6:1
 
Navrátilová Liliana
6:2, 6:2
 
Marečková Vendula
6:3, 7:6 (1)
 
Apostolova Nikol
6:2, 6:4
 
 
 
Jusková Dagmar
6:3, 6:2
 
 
 
Škrabalová Gabriela
6:4, 6:2
 
 
 
Kudělková Victoria
6:0, 6:0
 
Fukalová Kateřina
6:1, 6:3
 
Šulcová Vanesa
6:0, 6:0
 
 
 
Počet účastníků45
NasazeníBH
Křenková Tereza 2235
Šulcová Vanesa 3925
Kajabová Klára 7020
Pobořilová Aneta 8015
Mičolová Nela 8115
Viktorinová Eliška 10015
Huťková Klaudie 12412
Damašková Kristýna 13012
Kategorie : 8Součet BH: 149
Kódové číslo akce: 612970

Křenková Tereza - Šulcová Vanesa
 
 
 
Huťková Klaudie - Huťková Valerie
6:0, 6:1
 
Navrátilová Magdalena - Bártová Natálie
6:3, 7:6 (4)
 
Dedková Nela - Chromcová Adéla
6:1, 6:0
 
 
 
Piteráková  Natálie - Žingorová Adéla
7:6 (6), 6:4
 
 
 
Fížová Monika - Kajabová Klára
6:2, 6:1
 
 
 
Heiderová Karolína - Nováková Veronika
2:6, 6:1 (9)
 
 
 
Damašková Kristýna - Jusková Dagmar
6:1, 6:1
 
 
 
Marečková Vendula - Novák Nicol
6:0, 7:5
 
 
 
Sikorová Tereza - Šerá Nela
6:4, 6:4
 
 
 
Bařinková Alžběta - Kudělková Victoria
6:2, 6:1
 
 
 
Kulhánková Klára - Güttlerová Viktorie
6:2, scr.
 
 
 
Pobořilová Aneta - Švarcová Natali
6:3, 6:2
 
 
 
Krstovská Agáta - Zezhulčíková Tereza
6:3, 6:4
 
 
 
Huťková Melinda - Škrabalová Gabriela
6:3, 1:6 (3)
 
 
 
Kubáňová Vendula - Fukalová Kateřina
6:2, 6:1
 
Navrátilová Liliana - Denková Adéla
6:2, 6:3
 
 
6:1, 7:5
 
Viktorinová Eliška - Mičolová Nela
 
Počet dvojic18
NasazeníBH
Křenková Tereza 2235
Šulcová Vanesa 3925
Kajabová Klára 7020
Pobořilová Aneta 8015
Mičolová Nela 8115
Viktorinová Eliška 10015
Huťková Klaudie 12412
Damašková Kristýna 13012
Kategorie : 8Součet BH: 149
Kódové číslo akce: 614970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Motyková Markéta29.09.2005SK Vitality Slezsko o.s.