Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihomoravský (P - 400)
Místo konání:
Brno ul.Bubeníčkova
Kódové číslo:
616940
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Přerovský Karel
339
66404 Mokrá
Tel. (1):
739412543
E-mail:
karel.prerovsky@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 16.00 - 18.00 sms (ne telefonicky) na 739412543. Nelze žádat pozdější příjezd ani volat: my jsme na cestě a pod

Všechny včas přihlášené hráčky byly přijaty

Pozor na pravidla oblečení - velikost log, sukně nebo kraťasy přes případné elasťáky atd.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
volná karta
01.05.2020 09:11:56
2.
Dvořáčková Emma 18.03.2006 ŽLTC Brno
45
25
 
volná karta
10.05.2020 18:50:10
3.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
volná karta
10.05.2020 21:11:30
4.
Borovičková Nicol 09.04.2006 TK Znojmo
73
20
 
volná karta
08.05.2020 12:50:56
5.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
volná karta
12.05.2020 15:19:14
6.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
volná karta
11.05.2020 09:27:09
7.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
volná karta
23.05.2020 11:02:36
8.
Matelová Zita 17.08.2006 ŽLTC Brno
104
15
 
volná karta
21.05.2020 09:57:09
9.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
volná karta
11.05.2020 13:36:18
10.
Palánová Michaela 22.11.2006 TK Spartak Jihlava
114
15
 
volná karta
05.05.2020 16:09:27
11.
Sedláková Barbora 05.02.2006 TK Znojmo
122
12
 
volná karta
07.05.2020 08:40:27
12.
Lebrušková Anna 25.04.2007 TK Spartak Jihlava
127
12
52
volná karta
07.05.2020 06:15:02
13.
Holubová Aneta 05.07.2007 TC Bajda Kroměříž
128
12
29
volná karta
14.05.2020 10:36:42
14.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
volná karta
09.05.2020 17:48:25
15.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
volná karta
06.04.2020 12:08:49
16.
Prici Terezie 06.06.2007 Jiskra Otrokovice
149
12
27
volná karta
06.05.2020 21:34:36
17.
Raušová Nikola 27.01.2006 ŽLTC Brno
164
12
 
volná karta
28.05.2020 19:10:54
18.
Jurdová Beata 29.01.2006 TJ Jiskra Strážnice
170
12
 
volná karta
14.04.2020 20:09:58
19.
Šindelková Nela 11.02.2007 ŽLTC Brno
172
12
89
volná karta
07.05.2020 10:41:33
20.
Dvořáková Natálie 29.09.2006 ŽLTC Brno
178
9
 
volná karta
29.04.2020 19:45:48
21.
Mallinu Sofie 29.09.2007 TK Spartak Jihlava
203
9
96
volná karta
02.04.2020 14:59:10
22.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
volná karta
05.05.2020 19:08:13
23.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
volná karta
09.04.2020 23:15:24
24.
Dvořáčková Nicol 07.04.2006 TJ Sokol Bedřichov Jihlava
239
9
 
volná karta
01.06.2020 19:57:39
25.
Boudová Valerie 15.09.2008 TK Blansko
314
6
74
volná karta
04.05.2020 12:03:28
26.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK EZE Olomouc z.s.
319
6
64
volná karta
06.04.2020 08:16:38
27.
Míšková Nela 21.08.2007 TJ Žďár nad Sázavou
322
6
186
volná karta
23.05.2020 21:54:30
28.
Staňková Sára 07.07.2007 TK Spartak Jihlava
328
6
159
volná karta
11.05.2020 15:15:07
29.
Stryková Justyna Anna 05.02.2008 TC Brno.
329
6
136
volná karta
07.04.2020 20:06:08
30.
Tichá Šárka 04.06.2006 Jiskra Otrokovice
359
6
 
volná karta
22.05.2020 18:32:21
31.
Nerudová Eliška 13.12.2007 TC Brno.
373
6
71
volná karta
05.05.2020 15:50:23
32.
Čižmárová Karolína 01.04.2007 TK TILIA Brno
376
6
45
volná karta
25.05.2020 07:00:59
33.
Mastná Alice 02.08.2006 HTK Třebíč
396
6
 
volná karta
09.06.2020 16:18:52
34.
Hubáčková Karolína 25.11.2008 TC Brno.
408
4
124
volná karta
16.05.2020 11:06:44
35.
Škutková Adéla 04.03.2006 TK Fatra Napajedla
455
4
 
volná karta
28.05.2020 18:27:16
36.
Turková Ema 05.06.2007 TK Fatra Napajedla
529
4
397
volná karta
24.05.2020 13:59:59
37.
Dvořáčková Anna 22.10.2008 ŽLTC Brno
585
4
50
volná karta
10.05.2020 18:56:45
38.
Tůmová Linda 22.03.2007 HTK Třebíč
585
4
470
volná karta
27.05.2020 22:01:01
39.
Petečelová Valentina 29.01.2008 LTC Velen Boskovice
597
4
135
volná karta
06.04.2020 17:04:11
40.
Skořepová Isabela 17.02.2009 TC Brno.
611
4
136
volná karta
15.04.2020 20:28:40
41.
Pávková Alžběta 25.12.2006 HTK Třebíč
619
3
 
volná karta
08.06.2020 22:32:19
42.
PALEČKOVA Ellen 24.12.2007 BLTC Brno
638
3
394
volná karta
01.04.2020 10:52:38
43.
Poláková Natálie 04.04.2007 ŽLTC Brno
693
3
333
volná karta
04.05.2020 15:51:47
44.
Ostravská Adéla 19.08.2008 TK Zlín
736
3
69
volná karta
08.05.2020 10:14:05
45.
Schneiderová Karin 18.08.2008 ŽLTC Brno
796
3
161
volná karta
13.05.2020 14:52:18
46.
Paštiková Julie 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
845
1
32
volná karta
10.05.2020 14:56:45
47.
Hurnicka Kristyna 26.07.2007 ŽLTC Brno
845
1
417
volná karta
19.05.2020 21:14:21
48.
Dostálová Christina 16.04.2009 TK AGROFERT Prostějov
845
1
72
volná karta
24.05.2020 16:44:54
49.
Kobzová Tereza 20.02.2007 SK Zlín-Mladcová
845
1
556
volná karta
11.06.2020 15:17:46
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Skoupá Barbora 05.07.2008 TC-MJ TENIS Líšeň
845
1
299
odhlášeno hráčem
02.04.2020 10:03:12
2.
Šnajdrová Lucie 18.02.2009 ŽLTC Brno
845
1
439
odhlášeno hráčem
14.04.2020 19:00:57
3.
Dvořáková Nikola 23.01.2008 TC Bajda Kroměříž
504
4
133
odhlášeno hráčem
15.05.2020 19:28:52
4.
Urbánková Eliška 20.07.2006 Sokol Čebín
604
4
 
odhlášeno hráčem
21.05.2020 22:37:47
5.
Štěpánková Tereza 25.06.2008 TC BORS CLUB
845
1
186
odhlášeno hráčem
06.06.2020 11:55:43
6.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
33
30
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 20:34:55
7.
Ploskuňáková Lucie 19.02.2009 TK AGROFERT Prostějov
845
1
112
odhlášeno hráčem
07.06.2020 11:01:55
8.
Maršálková Kateřina 05.07.2006 Jiskra Otrokovice
174
12
 
odhlášeno hráčem
07.06.2020 11:17:55
9.
Peková Denisa 09.01.2008 BLTC Brno
754
3
200
odhlášeno hráčem
07.06.2020 11:26:57
10.
Kuchařová Nela 17.09.2006 Jiskra Otrokovice
350
6
 
odhlášeno hráčem
08.06.2020 19:26:52
11.
Gregůrková Nicol 31.07.2006 TENIS SLOVÁCKO z.s.
209
9
 
odhlášeno hráčem
08.06.2020 21:31:32