Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
616860
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602440177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:


Vzhledem k neustálému dešti rozhodl VR přesunout zápasy do haly.Kdo nevyjel prosím přibalit halovou obuv.Seznam zápasů pod pavoukem.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
volná karta
12.05.2020 11:54:57
2.
Straková Sára 11.10.2006 TK Pelhřimov
89
15
 
volná karta
12.05.2020 09:19:56
3.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
176
9
 
volná karta
03.04.2020 18:35:25
4.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
223
9
155
volná karta
14.05.2020 12:50:48
5.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
volná karta
03.04.2020 17:50:43
6.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
volná karta
07.04.2020 12:47:04
7.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
257
9
106
volná karta
12.05.2020 09:21:12
8.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
volná karta
05.04.2020 08:25:55
9.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
288
6
183
volná karta
01.04.2020 09:20:34
10.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
351
6
287
volná karta
12.05.2020 09:20:33
11.
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice
359
6
 
volná karta
04.05.2020 20:24:10
12.
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny
364
6
140
volná karta
07.04.2020 12:17:37
13.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
378
6
122
volná karta
12.05.2020 00:05:01
14.
Vovsová Natálie 13.05.2006 TK Pelhřimov
455
4
 
volná karta
04.06.2020 19:43:40
15.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
472
4
106
volná karta
14.05.2020 08:58:15
16.
Viturková Kamila 24.04.2007 TK Soběslav
472
4
269
volná karta
24.05.2020 21:15:55
17.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
484
4
216
volná karta
12.05.2020 20:34:09
18.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
506
4
98
volná karta
14.05.2020 20:28:27
19.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
529
4
283
volná karta
10.04.2020 20:42:49
20.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
548
4
162
volná karta
16.05.2020 11:52:20
21.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
569
4
150
volná karta
05.04.2020 16:48:34
22.
Krejčí Magdalena 29.11.2006 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
591
4
 
volná karta
03.06.2020 15:44:46
23.
Holasová Kateřina 01.01.2007 TK Soběslav
591
4
400
volná karta
04.06.2020 08:25:40
24.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
634
3
303
volná karta
13.05.2020 19:07:54
25.
Homolková Dominika 12.07.2009 TK Pelhřimov
638
3
236
volná karta
11.05.2020 19:37:11
26.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
638
3
293
volná karta
19.05.2020 23:19:10
27.
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
658
3
115
volná karta
14.05.2020 20:23:19
28.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
693
3
188
volná karta
19.04.2020 14:28:58
29.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
780
3
257
volná karta
10.05.2020 20:54:00
30.
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Písek
796
3
575
volná karta
01.04.2020 06:03:18
31.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
845
1
473
volná karta
02.04.2020 15:20:22
32.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
845
1
458
volná karta pořadatele
10.05.2020 07:56:14

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
693
3
225
odhlášeno hráčem
30.05.2020 19:17:31
2.
Krejčí Táňa 21.03.2010 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
845
1
 
odhlášeno hráčem
03.06.2020 17:52:17
3.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
156
12
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 14:12:28
4.
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek
462
4
178
odhlášeno hráčem
06.06.2020 16:39:10
5.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
645
3
267
odhlášeno hráčem
07.06.2020 11:35:25
6.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
548
4
305
odhlášeno hráčem
12.06.2020 13:29:47
7.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 15:44:23
8.
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK MANE Hluboká n.V.
845
1
693
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 17:48:30