Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK Pelhřimov
Kódové číslo:
616860
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Reich Evžen
Masarykovo nám. 6
39301 Pelhřimov
Tel. (1):
602440177
E-mail:
e.reich@tiscali.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace telefonicky pátek 12.6. v době 17-18 hod na tel. čísle 602440177 následně proběhne losování v klubovně tenisového areálu.Program na sobotu bude zveřejněn v IS do 19 hod.

Přebor se uskuteční v termínu 13.-14.6.2020
Počet účastníků 14 dle umístění v CŽ + 2 volná karta pořadatele
Hraje se pouze dvouhra ,třetí set superteibreak

Celodenní stravování zajištěno v restauraci přímo v areálu
VR Evžen Reich
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
 
12.05.2020 11:54:57
2.
Straková Sára 11.10.2006 TK Pelhřimov
89
15
0
 
12.05.2020 09:19:56
3.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
156
12
0
 
05.04.2020 17:36:42
4.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
176
9
0
 
03.04.2020 18:35:25
5.
Chrtová Sarah 09.11.2007 TJ TK MANE Hluboká n.V.
223
9
155
 
14.05.2020 12:50:48
6.
Bohatová Kristýna 20.02.2007 Sokol TK Kaplice
236
9
146
 
06.04.2020 09:40:21
7.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
 
03.04.2020 17:50:43
8.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
0
 
07.04.2020 12:47:04
9.
Marešová Nela 23.04.2007 TK Pelhřimov
257
9
106
 
12.05.2020 09:21:12
10.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
 
05.04.2020 08:25:55
11.
Wagnerová Patricie 13.03.2007 TK Prachatice z.s.
288
6
183
 
01.04.2020 09:20:34
12.
Dubová Denisa 22.05.2007 TK Pelhřimov
351
6
287
 
12.05.2020 09:20:33
13.
Makovcová Natálie 15.11.2006 Sokol TK Kaplice
359
6
0
 
04.05.2020 20:24:10
14.
Votavová Natálie 04.12.2007 TJ Spartak Trhové Sviny
364
6
140
 
07.04.2020 12:17:37
15.
Mojžíšová Vendula 26.02.2009 LTC České Budějovice,z.s.
378
6
122
 
12.05.2020 00:05:01
16.
Kozáková Tereza 12.04.2008 TK Písek
462
4
178
 
20.05.2020 19:56:51
17.
Vokřínková Sára 31.07.2008 TK Pelhřimov
472
4
106
 
14.05.2020 08:58:15
18.
Viturková Kamila 24.04.2007 TK Soběslav
472
4
269
 
24.05.2020 21:15:55
19.
Horova Natalie 22.11.2008 LTC Český Krumlov
484
4
216
 
12.05.2020 20:34:09
20.
Rainke Klaudie 06.04.2008 LTC České Budějovice,z.s.
506
4
98
 
14.05.2020 20:28:27
21.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
529
4
283
 
10.04.2020 20:42:49
22.
ZÁBRANOVÁ NICOLE 09.02.2008 LTC Humpolec
548
4
305
 
14.05.2020 17:55:05
23.
Hronová Elen 12.06.2008 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
548
4
162
 
16.05.2020 11:52:20
24.
Jílková Ema 08.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
569
4
150
 
05.04.2020 16:48:34
25.
Vaněčková Lenka 16.11.2007 LTC Český Krumlov
634
3
303
 
13.05.2020 19:07:54
26.
Homolková Dominika 12.07.2009 TK Pelhřimov
638
3
236
 
11.05.2020 19:37:11
27.
Ježková Lucie 21.06.2008 LTC České Budějovice,z.s.
638
3
293
 
19.05.2020 23:19:10
28.
Zemková Nela 02.05.2008 LTC Český Krumlov
645
3
267
 
24.04.2020 05:20:40
29.
Krejsová Laura 16.01.2008 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
658
3
115
 
14.05.2020 20:23:19
30.
Šebístková Karolína 13.05.2008 LTC Humpolec
693
3
225
 
01.04.2020 00:08:33
31.
Gill Victoria 22.02.2008 LTC České Budějovice,z.s.
693
3
188
 
19.04.2020 14:28:58
32.
Fáčková Sára 29.10.2009 LTC Tábor 1903
780
3
257
 
10.05.2020 20:54:00
33.
Pancová Valerie 11.10.2007 TK Písek
796
3
575
 
01.04.2020 06:03:18
34.
Molhancová Viktorie 30.11.2009 TJ TK MANE Hluboká n.V.
845
1
693
 
01.04.2020 06:39:34
35.
Samcová Adéla 13.01.2007 TK Písek
845
1
473
 
02.04.2020 15:20:22
36.
Vlková Adéla 10.02.2009 TK Pelhřimov
845
1
458
 
10.05.2020 07:56:14