Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
02.-04.06.
Pořadatel:
jihočeský (P - 200)
Místo konání:
TK S.Ústí
Kódové číslo:
616860
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
24
Prezentace v
So do 10:30 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Mach Aleš
U zahrad 209
39001 Tábor-Čelkovice
Tel. (1):
606834741
E-mail:
mach.al@centrum.cz
Internet:
mach.al@centrum.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Vondráková Denisa 10.02.2004 LTC Tábor 1903
29
30
 
volná karta
25.04.2018 22:35:06
2.
Bezdičková Kateřina 11.07.2004 LTC Tábor 1903
52
20
 
volná karta
04.04.2018 10:15:11
3.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
72
20
 
volná karta
03.04.2018 22:04:08
4.
Rainke Natálie 18.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
91
15
 
volná karta
17.03.2018 21:56:51
5.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
94
15
 
volná karta
19.03.2018 18:53:10
6.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
110
12
 
volná karta
28.03.2018 11:48:06
7.
Mužíková Tereza 09.01.2004 TK ZVVZ Milevsko
173
9
 
volná karta
22.03.2018 07:52:53
8.
Jiříková Klára 05.02.2006 SKT Planá n.Luž.
203
9
63
volná karta
20.03.2018 10:44:37
9.
Malá Eliška 17.05.2004 TK Pelhřimov
261
6
 
volná karta
27.03.2018 21:56:18
10.
Ratajová Antonie 20.10.2004 LTC Tábor 1903
285
6
 
nominace OS
16.04.2018 15:17:51
11.
Jůzlová Alžběta 05.06.2005 TK Pelhřimov
320
6
186
volná karta
04.04.2018 20:26:43
12.
Nejedlá Tereza 20.09.2005 Sportík, z.s.
350
6
302
volná karta
15.05.2018 09:49:01
13.
Vrabcová Nikola 10.06.2005 LTC Český Krumlov
367
6
177
volná karta
18.03.2018 19:57:05
14.
Mašková Tereza 07.05.2005 LTC České Budějovice,z.s.
422
4
409
volná karta
27.03.2018 19:42:36
15.
Jilkova Michaela 05.10.2005 SKT Planá n.Luž.
429
4
274
nominace OS
29.04.2018 22:26:05
16.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
524
4
408
nominace OS
20.03.2018 07:56:26
17.
Marnová Veronica 08.07.2005 TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
530
4
138
volná karta
07.05.2018 12:33:17
18.
Straková Sára 11.10.2006 TK Pelhřimov
541
4
78
volná karta
04.04.2018 07:11:19
19.
Atbane Linda 15.08.2005 TK Písek
560
3
655
volná karta
17.03.2018 22:15:44
20.
Slišková Lucie 04.12.2005 LTC Český Krumlov
560
3
347
volná karta
21.03.2018 14:21:52
21.
Procházková Nikola 28.12.2005 LTC České Budějovice,z.s.
599
3
271
volná karta
17.03.2018 19:50:56
22.
Bohdalová Karolína 12.09.2006 LTC Český Krumlov
607
3
238
volná karta
26.03.2018 22:00:12
23.
Vybíralová Anna 20.02.2004 TK Sezimovo Ústí
729
3
 
volná karta pořadatele
31.05.2018 21:55:48
24.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
786
1
223
nominace OS
18.03.2018 16:41:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Weberová Melisa 15.02.2005 LTC Český Krumlov
634
3
582
 
07.05.2018 21:22:34
2.
Ježková Aneta 23.04.2004 TJ Spartak Trhové Sviny
786
1
 
 
16.03.2018 17:05:04
3.
Nováková Ema 29.09.2006 LTC České Budějovice,z.s.
786
1
361
 
22.03.2018 17:56:50
4.
Vovsová Natálie 13.05.2006 TK Pelhřimov
786
1
329
 
15.04.2018 21:20:31

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zíková Šárka 18.01.2005 TJ TK MANE Hluboká n.V.
786
1
310
odhlášeno hráčem
17.04.2018 17:53:10
2.
Havlíková Melanie 22.08.2006 TK ZVVZ Milevsko
786
1
387
odhlášeno hráčem
20.05.2018 18:27:25
3.
Zábranová Vanesa 18.09.2005 LTC Humpolec
350
6
68
odhlášeno hráčem
23.05.2018 22:05:14
4.
Svobodová Adriana 06.05.2004 TK Pelhřimov
109
12
 
odhlášeno hráčem
25.05.2018 20:54:13
5.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
461
4
285
odhlášeno hráčem
27.05.2018 05:42:00
6.
Dvořákova Pavla 17.10.2005 LTC Humpolec
592
3
159
odhlášeno hráčem
27.05.2018 19:26:03
7.
Pospíchalová Michaela 01.09.2005 LTC Tábor 1903
664
3
294
odhlášeno hráčem
29.05.2018 10:25:04
8.
Vedrová Veronika 17.09.2004 TK Písek
452
4
 
odhlášeno pořadatelem
31.05.2018 19:15:32