Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
středočeský (P - 300)
Místo konání:
TK Neridé, U Branek, P-10
Kódové číslo:
616830
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10
Tel. (1):
603203842
Tel. (2):
272703458
Tel. (3):
272703458
E-mail:
rezervace@neride.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj je vypsán jako kvalifikace středočeských hráček na MČR v Dobříši. Postupuje vítězka (nebo nejlépe umístěná hráčka za přímo postupujícími dle CŽ).
Prezence pátek 12. 6. 2020 do 18:00 (možná telefonicky), hraje se v sobotu 13. 6. 2020 od 10:00 hodin.
HRAJE SE POUZE DVOUHRA. - kat. jako přebor. min 8., na místo třetí sady se hraje tzv. super tiebreak do 10 bodů, startovné 200 Kč.
K soutěži bude zveřejněn rozpis na www.stredocesky.cztenis.cz
Leoš Fiala, předseda StčTS, 28.4.2020 16:00

kontaktní telefon turnaje: 603203842-Roman Jiroušek nebo 736503613-Tomáš Janda
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
volná karta
24.05.2020 16:14:06
2.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
volná karta
15.04.2020 14:23:10
3.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
volná karta
20.05.2020 18:48:25
4.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
volná karta
04.04.2020 16:40:02
5.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
90
15
 
volná karta
17.05.2020 07:33:34
6.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
92
15
 
volná karta
09.04.2020 19:42:19
7.
Vachková Valentina 22.03.2007 LTC Mladá Boleslav z.s.
94
15
16
volná karta
08.05.2020 17:09:09
8.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
volná karta
09.04.2020 21:57:00
9.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
152
12
 
volná karta
10.05.2020 17:54:06
10.
Fajmonová Sarah Melany 09.03.2007 TK Neridé
157
12
49
volná karta
11.04.2020 21:30:53
11.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
158
12
 
volná karta
04.05.2020 19:35:43
12.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
volná karta
08.05.2020 12:50:54
13.
Hanzlíčková Nela 11.10.2006 TC VITALITY Březnice
161
12
 
volná karta
01.06.2020 08:58:05
14.
Procházková Eliška 04.08.2007 Tenis Dobříš
185
9
321
volná karta
23.05.2020 17:48:23
15.
Poláková Veronika 02.03.2007 Sportclub Řevnice, z.s.
191
9
145
volná karta
24.05.2020 22:38:17
16.
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenis Dobříš
195
9
326
volná karta
13.05.2020 15:06:05
17.
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
236
9
 
volná karta
26.05.2020 18:57:24
18.
Drábková Denisa 06.04.2007 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
275
6
315
volná karta
16.05.2020 12:13:43
19.
Brožková Tereza 17.03.2007 Open Tennis Club
282
6
168
volná karta
01.04.2020 06:21:04
20.
Chmelíková Charlotte 17.06.2007 Slavoj Český Brod
298
6
260
volná karta
14.05.2020 11:23:06
21.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
302
6
 
volná karta
04.05.2020 19:32:43
22.
Hartigova Valerie 27.10.2008 Slavoj Žiželice
316
6
99
volná karta
29.05.2020 21:52:28
23.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
342
6
101
volná karta
12.06.2020 07:08:55
24.
Hatinová Tereza 28.07.2007 TO SK Mělník
376
6
216
volná karta
03.05.2020 08:06:31
25.
Baničová Adela 14.02.2006 LTC Slovan Kladno
384
6
 
volná karta
12.06.2020 07:10:39
26.
Mottlová Anna 21.12.2008 Open Tennis Club
419
4
163
volná karta
24.05.2020 11:12:51
27.
Balíková Justýna 05.03.2007 TK Roja Příbram z.s.
516
4
265
volná karta
08.06.2020 22:03:21
28.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
volná karta
07.04.2020 23:06:31
29.
Čvančarová Kamila 11.02.2006 LTC Houštka
569
4
 
volná karta
22.05.2020 20:08:42
30.
Pažoutová Nela 20.05.2008 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
591
4
130
volná karta
23.05.2020 14:53:07
31.
Petržílková Adéla 19.07.2007 LTC Houštka
658
3
410
volná karta
26.05.2020 13:03:26
32.
Říčková Karolina 08.03.2008 TK Oáza Říčany
770
3
191
volná karta
17.05.2020 17:54:21
33.
Reitmaierová Stela 01.01.2008 Open Tennis Club
796
3
220
volná karta
02.06.2020 22:16:18
34.
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s.
845
1
582
volná karta
02.05.2020 08:55:27
35.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy
845
1
945
volná karta
03.05.2020 22:46:48
36.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
845
1
546
volná karta
09.05.2020 17:55:25
37.
Berounská Charlotte 06.06.2006 LTC Houštka
845
1
 
volná karta
21.05.2020 21:07:38
38.
Hanke Magdalena 04.07.2006 TK Lysá n.L.
845
1
 
volná karta
25.05.2020 20:42:43
39.
Pichová Karolína 08.07.2009 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
845
1
273
volná karta
08.06.2020 22:03:53
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Hajšmanová Zita 30.09.2006 TK Kročehlavy
723
3
 
odhlášeno hráčem
31.05.2020 07:47:42
2.
Tikovská Adéla 12.07.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
209
9
 
odhlášeno hráčem
05.06.2020 14:07:20
3.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
odhlášeno hráčem
06.06.2020 11:50:17
4.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
IS: kolizní přihláška
06.06.2020 12:00:12
5.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
IS: kolizní přihláška
06.06.2020 12:00:13
6.
Badová Dominika 26.05.2007 TK Neridé
249
9
129
odhlášeno hráčem
11.06.2020 19:56:48
7.
Jeřábková Alice 21.07.2007 TK Tenisek Buštěhrad
845
1
733
odhlášeno pořadatelem
12.06.2020 17:39:37