Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  středočeský
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Poláková Tereza
 
 
 
Sanders Natalia
6:1, 6:2
 
Gabrielová Aneta
6:1, 6:3
 
Slivková Barbora
6:2, 6:1
 
Kudláčková  Zuzana
6:1, 6:1
 
Koucká Klára
6:0, 6:2
 
Tomcová Štěpánka
6:0, 6:3
 
Kadlecová Hana
6:0, 6:1
 
 
 
Hašlová Markéta
6:1, 7:5
 
Michlová Lucie
6:1, 7:5
 
Byrtusová Klára
7:6 (3), 7:5
 
Vlasatá Kateřina
6:2, 7:5
 
Šárová Lucie
6:2, 6:2
 
Krsková Eliška
7:5, 6:4
 
Křížová Barbora
6:4, 6:0
 
Hofmanová Hana
2:6, 6:3, 6:0
 
Belšánová Eva
6:0, 6:1
 
Zvěřinová Klára
6:2, 6:3
 
Šalková Natálie
6:0, 6:0
 
Zítková Karolína
6:0, 6:1
 
Sedláčková Adéla
6:1, 6:2
 
 
 
Moravcová Viktorie
6:3, 6:4
 
Koutská Adéla Eva
6:0, 6:0
 
Koubová Karolína
6:0, 6:1
 
Kredbová Michaela
6:1, 6:2
 
Malá Natálie
6:0, 6:1
 
Vachková Valentina
7:6 (3), 6:3
 
 
6:1, 6:3
 
Těhníková Ema
 
Rozhodčí turnaje: Ing.Klára Starnovská
Počet účastníků28
NasazeníBH
Poláková Tereza 5025
Těhníková Ema 9315
Sedláčková Adéla 11312
Kadlecová Hana 11512
Krsková Eliška 15112
Tomcová Štěpánka 15312
Moravcová Viktorie 1709
Křížová Barbora 1879
Kategorie : 8Součet BH: 106
Kódové číslo akce: 612830

Sedláčková Adéla - Krsková Eliška
 
 
 
Hofmanová Hana - Vlasatá Kateřina
6:1, 6:3
 
Zvěřinová Klára - Kredbová Michaela
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Kudláčková  Zuzana - Tomcová Štěpánka
6:2, 4:6, 1:0 (7)
 
 
 
Belšánová Eva - Malá Natálie
2:6, 3:1, scr.
 
Koucká Klára - Hašlová Markéta
6:2, 6:1
 
Šalková Natálie - Moravcová Viktorie
6:2, 6:1
 
Slivková Barbora - Gabrielová Aneta
6:0, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Sanders Natalia - Vlčková Gabriela
 
Koubová Karolína - Vachková Valentina
7:5, 6:1
 
Šárová Lucie - Zítková Karolína
6:3, 6:7 (5), 1:0 (4)
 
 
6:7 (5), 6:3, 1:0 (7)
 
Kadlecová Hana - Křížová Barbora
 
Počet dvojic12
NasazeníBH
Sedláčková Adéla 11312
Kadlecová Hana 11512
Krsková Eliška 15112
Tomcová Štěpánka 15312
Moravcová Viktorie 1709
Vlčková Gabriela 1769
Křížová Barbora 1879
Kredbová Michaela 2439
Kategorie : 8Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 614830

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Čumpelíková Karolína28.08.2005Sokol Říčany
Sudiková Dominika03.05.2004TK Březnice
Kembická Marta05.09.2004Baník Příbram

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vlčková Gabriela05.04.2004Open Tennis Club