Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR staršího žactva
Datum:
11.-16.08.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H-Val.Mez., D-Dobříš
Kódové číslo:
616700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Mistrovství České republiky starších žákyň 11. – 16. 8. 2020 Tenis Dobříš

Adresa dvorců: V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš, 723 050 833

Počet dvorců: 8

Ředitelství mistrovství:

Ředitel Martin Beran 777 282 723

Zástupce ředitele Petr Beran

Vrchní rozhodčí Filip Háva 702 875 804

Lékař MUDr. Filip Prusík

Technické zabezpečení Pavel Drechsler

Sekretariát, informace: V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš, mpberan@seznam.cz, 777 282 723

Uzávěrka přihlášek: sobota 1. srpna 2020, 12:00 hodin

Prezentace dvouhry starších žákyň: OSOBNĚ pondělí 10. 8. 2020 od 13.00 do 17.00 hodin v tenisovém areálu Tenis Dobříš ( V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš ) , pouze nasazené hráčky tzn. 1.-16. se mohou prezentovat telefonicky v čase 15.00 až 17.00 na telefonním čísle hlavního rozhodčího p.Hávy 702 875 804.

Prezentace čtyřhra starších žákyň úterý 11. 8. 2020 do 11.00 hodin

Míče: Wilson US Open – na každý zapas 3 nové

Časový program:
úterý 11. 8. 2020 10:00 1. kolo dvouhry (16), 14:00 1. kolo čtyřhry (8)

středa 12. 8. 2020 10:00 2. kolo dvouhry (16), 14:00 2. kolo čtyřhry (8)

čtvrtek 13. 8. 2020 10:00 3. kolo dvouhry (8), 14:00 čtvrtfinále čtyřhry (4)

pátek 14. 8. 2020 10:00 čtvrtfinále dvouhry (4), 13:00 semifinále čtyřhry (2)

sobota 15. 8. 2020 10:00 semifinále dvouhry (2), 13:00 finále čtyřhry (1)

neděle 16. 8. 2020 10:00 finále dvouhry (1

INFORMACE HLAVNÍHO ROZHODČÍHO F. HÁVY
Prezentace dvouhry starších žákyň: OSOBNĚ pondělí 10. 8. 2020 od 13.00 do 17.00 hodin v tenisovém areálu Tenis Dobříš ( V Lipkách 1754, 263 01 Dobříš ) , pouze nasazené hráčky tzn. 1.-16. se mohou prezentovat telefonicky v čase 15.00 až 17.00 na telefonním čísle hlavního rozhodčího p.Hávy 702 875 804.
Od 18hod proběhne slavnostní rozlosování turnaje v areálu Teniscentra Dobříš. Hosty losování budou známé tenisové osobnosti.
Trénink možný v pondělí 10.8. v době od 13.00 do 17.00 na všech dvorcích.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Starečková Viktorie 09.03.2006 TK Sparta Praha
11
45
 
 
09.07.2020 18:11:19
2.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
15
45
 
 
05.06.2020 22:07:12
3.
Nováková Veronika 19.04.2006 TK SC OSTRAVA
17
35
 
 
26.05.2020 18:04:22
4.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
18
35
 
 
22.05.2020 15:18:51
5.
Heiderová Karolína 04.10.2006 TK PRECHEZA Přerov o.s.
23
35
 
 
15.05.2020 17:35:06
6.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
25
30
 
 
04.06.2020 06:34:27
7.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
28
30
 
 
11.06.2020 23:33:40
8.
Slaměníková Marie 13.08.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
30
30
3
 
17.05.2020 20:22:41
9.
Lukešová Nicole 27.10.2006 TK Slavia Plzeň
30
30
 
 
16.06.2020 23:01:10
10.
Valentová Tereza 20.02.2007 TK Sparta Praha
32
30
4
 
05.06.2020 23:04:41
11.
Ježková Stela 04.10.2006 TK Hlinsko
42
30
 
 
08.06.2020 06:11:00
12.
Temenugov Isabella 15.05.2006 TC Brno.
43
25
 
 
01.05.2020 09:20:23
13.
Židelová Viktorie 17.07.2006 TKB Hrušovany z.s.
48
25
 
 
21.06.2020 22:55:19
14.
Brožová Natálie 06.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
49
25
 
poslední dle CŽ
08.06.2020 15:35:14
15.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
50
25
 
nom. CŽ StČ
13.06.2020 14:29:48
16.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
52
25
 
nom. CŽ VČ
07.06.2020 18:40:51
17.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
54
25
 
nom. CŽ Praha
11.05.2020 00:18:27
18.
Suchá Amy 29.11.2007 TK Sparta Praha
58
25
5
volná karta ČTS
22.05.2020 15:07:40
19.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
60
25
39
nom. CŽ ZČ
15.06.2020 06:03:41
20.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
61
25
 
volná karta ČTS
04.06.2020 18:42:04
21.
Ticháčková Eliška 14.12.2006 TK Milo Olomouc
62
25
 
nominace SM
15.06.2020 12:56:00
22.
Huťková Valerie 31.01.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
64
20
10
nom. CŽ SM
17.06.2020 21:07:40
23.
Drukerova Amelie Essie 27.06.2006 1. Vestecká sportovní o.s.
68
20
 
nominace StČ
04.04.2020 16:45:22
24.
Valentová Karolina 19.06.2007 HTK Třebíč
75
20
14
nom. CŽ JM
19.06.2020 15:02:54
25.
Jandová Nela 01.04.2007 I.ČLTK Praha
77
20
9
nominace Praha
19.06.2020 21:03:42
26.
Soukupová Lucie 26.02.2007 TK Písek
78
20
38
nom. CŽ JČ
12.05.2020 11:58:58
27.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
81
20
 
volná karta pořadatele
19.05.2020 10:05:45
28.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
88
20
26
volná karta ČTS
29.06.2020 18:39:32
29.
Straková Sára 11.10.2006 TK Pelhřimov
89
15
 
nominace JČ
01.07.2020 07:02:56
30.
Zourková Lucie 01.04.2007 TK AGROFERT Prostějov
96
15
28
volná karta ČTS
17.07.2020 08:43:22
31.
Žingorová Adéla 01.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
102
15
22
volná karta ČTS
05.07.2020 19:57:07
32.
Janíčkovičová Nikol 06.07.2007 I.ČLTK Praha
109
15
15
volná karta ČTS
15.07.2020 09:42:29
33.
Valdmannová Vendula 10.12.2007 Tennis Hill Havířov o.s.
112
15
201
volná karta ČTS
19.06.2020 17:12:25
34.
Shejbalová Tereza 01.06.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
121
12
21
volná karta ČTS
12.06.2020 20:48:31
35.
Krejčová Tereza 30.08.2008 TK Slavia Plzeň
135
12
40
volná karta ČTS
28.06.2020 14:36:22
36.
Bervid Victoria 23.05.2008 I.ČLTK Praha
136
12
18
volná karta ČTS
22.05.2020 22:48:46
37.
Petrásová Valentýna 06.08.2007 Severočeská tenisová o.s.
147
12
41
nom. CŽ SČ
01.04.2020 06:44:39
38.
Balounová Aneta 13.02.2006 TENIS-CENTRUM DTJ HK
151
12
 
nominace VČ
15.06.2020 14:04:38
39.
Kovačková Alena 13.06.2008 TK Sparta Praha
199
9
2
volná karta ČTS
10.05.2020 22:09:22
40.
Veselá Barbora 11.07.2008 TK AGROFERT Prostějov
208
9
12
nominace JM
06.07.2020 21:34:50
41.
Forejtková Eliška 12.11.2008 TK Slavia Plzeň
235
9
6
postup MČR mlž
10.05.2020 20:38:28
42.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
volná karta pořadatele
28.07.2020 18:57:02
43.
Jiráková Julie 09.04.2008 I.ČLTK Praha
272
6
23
volná karta ČTS
30.07.2020 09:23:02
44.
Veselá Michaela 14.07.2007 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
310
6
192
nominace ZČ
08.07.2020 11:44:49
45.
Samsonová Laura 10.03.2008 TK Sparta Praha
375
6
8
volná kara ČTS
07.06.2020 21:48:47
46.
Dobiášová Vanessa 09.01.2008 TK Sparta Praha
538
4
17
postup MČR mlž
15.06.2020 19:05:57
47.
Jiroušková Monika 31.01.2008 TK Neridé
569
4
11
volná karta ČTS
10.07.2020 09:16:53
48.
Oliveriusová Sára 18.04.2009 LTK Liberec
845
1
74
nominace SČ
15.06.2020 13:07:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
66
20
 
 
10.07.2020 20:25:24
2.
Brožová Amélie 04.07.2006 BLTC Brno
76
20
 
 
10.07.2020 13:53:55
3.
Zikmundová Valérie 11.10.2006 TJ Solidarita Praha 10
83
20
 
 
16.07.2020 08:16:19
4.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
90
15
 
1. náhradnice StČ
30.06.2020 23:07:23
5.
Kodešová Klára 28.05.2006 SK HAMR, z.s.
97
15
 
 
06.06.2020 20:11:42
6.
Zítková Karolína 23.10.2006 LTC Modřany 2005
97
15
 
 
24.06.2020 09:37:45
7.
Hajná Kateřina 17.05.2006 TJ Solidarita Praha 10
107
15
 
 
04.07.2020 19:26:44
8.
Nováková Erika 11.01.2007 TK Sparta Praha
108
15
143
 
16.05.2020 15:05:19
9.
Zimanyi Ela 23.10.2007 HTK Třebíč
111
15
30
1. náhradnice WC ČTS
29.06.2020 23:11:36
10.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
115
15
 
 
17.06.2020 10:40:05
11.
Kultová Ellen 14.05.2007 TK Olymp Praha
131
12
19
 
14.07.2020 09:46:36
12.
Svítilová Adéla 21.09.2007 HTK Třebíč
136
12
168
 
14.06.2020 15:47:49
13.
Sikorová Sára 25.06.2006 Sokol Zábřeh
142
12
 
 
19.05.2020 15:49:30
14.
Bláhová Ema 04.11.2007 TC VŠ Praha
154
12
65
 
01.07.2020 09:03:06
15.
Junová Aneta 11.09.2006 Tenis Cibulka
155
12
 
 
05.05.2020 09:39:10
16.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
161
12
35
 
16.06.2020 22:23:31
17.
Grobárová Julie Eva 07.05.2007 TK Písek
243
9
95
 
27.06.2020 05:18:34
18.
Felux Charlotte 05.10.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
284
6
87
 
07.07.2020 08:25:55
19.
Hladká Elen 15.10.2007 TENIS Klánovice
355
6
62
 
29.06.2020 11:15:38
20.
Farajpourová Aileen 16.07.2008 I.ČLTK Praha
736
3
51
2. náhradnice WC ČTS
16.06.2020 22:32:51

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
102
15
 
odhlášeno hráčem
18.05.2020 21:17:22
2.
Červenková Lucie 08.04.2006 LTC Modřany 2005
123
12
 
odhlášeno hráčem
08.06.2020 17:15:47
3.
Lens Nausicaä 11.01.2008 LTC Český Krumlov
845
1
460
odhlášeno hráčem
22.06.2020 10:26:05
4.
Ječmínková Karolína 16.03.2009 TK Sparta Praha
516
4
42
odhlášeno hráčem
23.07.2020 08:55:55
5.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
302
6
 
odhlášeno hráčem
27.07.2020 18:09:45
6.
Michálková Adriena 25.01.2007 Severočeská tenisová o.s.
345
6
149
odhlášeno hráčem
28.07.2020 09:38:57
7.
Špitová Michaela 08.04.2007 CLTC Olomouc,z.s.
351
6
176
odhlášeno hráčem
29.07.2020 08:41:11
8.
Holubová Tereza 18.01.2007 LTC Tábor 1903
272
6
179
odhlášeno hráčem
30.07.2020 19:23:13
9.
Šrotová Linda 24.09.2007 TK Mohelnice, z.s.
207
9
127
odhlášeno hráčem
31.07.2020 09:48:47
10.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
33
30
 
odhlášeno hráčem
31.07.2020 23:22:01
11.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
225
9
 
odhlášeno hráčem
02.08.2020 15:29:27
12.
Piteráková Natálie 27.08.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
218
9
20
IS: lhůta 5 dní
02.08.2020 21:22:06
13.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
69
20
 
odhlášeno hráčem
05.08.2020 10:42:31
14.
Kareisová Jana 19.01.2006 LTK Liberec
22
35
 
odhlášeno hráčem
05.08.2020 11:16:24
15.
Mošková Natálie 31.08.2008 LTK TEPLICE o.s.
326
6
58
odhlášeno hráčem
05.08.2020 12:45:19
16.
Michlová Lucie 08.04.2007 Tenis Dobříš
195
9
326
odhlášeno hráčem
08.08.2020 08:43:28
17.
Chytilová Agatha 04.06.2007 TK AGROFERT Prostějov
134
12
56
odhlášeno hráčem
12.08.2020 15:40:31
18.
Picková Věra 14.03.2006 TK Severní Terasa
117
15
 
odhlášeno hráčem
28.08.2020 09:11:09
19.
Dopplerová Barbora 08.02.2007 TC Ostrava Nová Ves
234
9
336
odhlášeno hráčem
28.08.2020 13:56:33